Berivan Gelinlik

E-posta Gönder

Berivan Gelinlik
  • Kepez, Antalya.

Berivan Gelinlik Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5.000-7.500 TL

Berivan Gelinlik Özellikler

Özellikler
Özel dikim Hazır model Abiye ve nişanlık Hafta sonu hizmet
Teslim Süresi
4 hafta

Berivan Gelinlik Sık Sorulan Sorular

Berivan Gelinlik gelinlik fiyatları ne kadar?

Berivan Gelinlik gelinlik fiyatları 5.000-7.500 TL aralığından başlamaktadır.


Berivan Gelinlik gelinlik teslim süresi ne kadar?

Berivan Gelinlik gelinlik teslim süresi 4 hafta'dır.


Berivan Gelinlik kaç provada gelinlikleri hazırlıyor?

Berivan Gelinlik 1-3 provada gelinlikleri hazırlıyor.


Berivan Gelinlik aksesuar sağlıyor mu?

Berivan Gelinlik, gelin kesesi, kuşak, gelin buketi, duvak aksesuarlarını sağlamaktadır.


Berivan Gelinlik pazar günü hizmet veriyor mu?

Evet, Berivan Gelinlik pazar günü hizmet veriyor.


Berivan Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor mu?

Evet, Berivan Gelinlik düğün gününe özel terzilik hizmeti veriyor.

Tüm Sorular

Berivan Gelinlik Hakkında

Yılları ve zamanı aşan bir vizyonla moda sektöründe faaliyet gösteriyor, hayallerin gerçeğe dönüştüğü bir yer olmaya devam ediyoruz. Modanın bize göre en güzel alanlarından birinde, özel gün kostümü üretme kısmında çalışıyoruz. Yıllardır var olan ve bugün artık alanında takdir edilen bir atölye haline gelen markamız Berivan Gelinlik Antalya’nın en iyilerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Necip Fazıl Kısakürek Caddesi üzerindeki faaliyetlerimizle sayısız gelin adayının yüzünü güldürdük ve bu şekilde müşteri potansiyelimizi de artırdık. Öyle ki aldığımız yoğun talepleri karşılayabilmek için 2. şubemizi açtık, artık Yeşilırmak Caddesi’nde de gelinlerimizle buluşuyoruz.

İki şube ve sayısız gelinimizle ilgilenen harika bir ekibe sahibiz ve her biri kendi alanlarında uzman bu yetenekli kadromuzla güler yüzlü bir hizmet veriyoruz. Aramızda tasarımcılar, stilistler, satış danışmanları ve terziler bulunuyor; bu sayede kendi imzamız olan işler ortaya çıkarıyor ve bunları en iyi şekilde de sunuyoruz. Mağazalarımızda her zevke, bedene, bütçeye ve tarza sahip gelinimize cevap verebiliyor, içlerine sinen o doğru gelinliği bulabiliyoruz. Her yıl yenilenen kreasyonlardan her kesim ve modelden sayısız hazır gelinliğimiz mevcut. Gelip denemeler yaparak kendilerine en çok yakışanına rahatlıkla karar verebiliyorlar.

Elbette ki tek seçenek bu değil, gelinimizin kendi vücut tipine ve arzusuna göre kişiye özel tasarımlar da yapabiliyoruz. Çizimlerimiz sonucunda gelinimizin onayladığı haliyle gelinliği en kaliteli malzemeler kullanarak sadece birkaç provada dikiyoruz. Ayrıca el işçiliği kullanıyor, her bir gelinliğimiz için uzun mesailer harcıyoruz. Gelinlikler haricinde nişan ve kına gecesi gibi diğer özel günler için de gelinlerimizin yardımına koşuyoruz. Yine hazır model ve özel tasarım seçenekleriyle nişanlık, kınalık, bindallı, kaftan ve benzeri abiyeleri gelinlerimize sunabiliyoruz.

Hayallerinizi gerçekleştirmek için iki şubesiyle birlikte Berivan Gelinlik Kepez/Antalya‘da sizi bekliyor, yandaki formu doldurarak randevunuzu alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Teomanpasa Mah. Necip Fazil Kisakurek Cad. No :72/5 Kepez / Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.