berivan gelinlik

berivan gelinlik

Gelinlik

Kategori

Antalya

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Hakkında

Gelinlerin en özel gününde rüya gibi bir gün geçirmek istemesi çok doğaldır. Bu rüya gibi günde günün kahramanı da gelinler olacaktır. Çocukluk zamanından beri hayallerinde olan gelinliklere ulaşmaları için model çeşitliliğine ihtiyaçları vardır. Bu çeşitliliği artık Berivan Gelinlik ile bulabileceksiniz. Kremin ve beyazın her tonuna ulaşabilirsiniz. Aradığınız tasarıma ulaşmak için de tasarımcıdan yardım alabilirsiniz. Ek süslemeler yaptırabilirsiniz. Antalya ilinde hizmet veren bu gelinlikçinin her beden ve tarzda gelinliği bulunmaktadır. Önceden seçiminizi yapıp provalara gitmeyi de ihmal etmemelisiniz. Straplez, balık, düz, prenses modellerinden birini alabilirsiniz. Satılık ve kiralık olarak gelinlikleri alabilirsiniz. Kişiye özel bir tasarım olması için özel dokunuşlar da yapılabilir.

  • Adres: Teoman paşa mah.Necip Fazıl Kısakürek cad.72/1 Muratpaşa/Antalya


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

berivan gelinlik firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.