Öz Yılmazlar Gelinlik Sarayı

E-posta Gönder

Gelinlik

Kategori

3 hafta

Teslim Süresi

Özel Dikim

Özellikler

Kepez, Antalya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, ücretsiz düğün asistanımız bütçene uygun 5 gelinlik firmasından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1.000 TL-3.000 TL
  • Teslim Süresi 3 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Dikim

Sorular

  • Gelinlik kaç provada hazır oluyor? 1-3
  • Sağladığınız aksesuar var mı? Bolero, Duvak, Kuşak

Önerilen Firmalar

Nişantaşı Haute Couture
90 11

Muratpaşa

Nişantaşı Haute Couture

4 hafta
Özel Dikim

Hakkında

Antalya’nın en ünlü gelinlik firmalarından Öz Yılmazlar Gelinlik olarak pek çok gelinlik modelimiz ile her zevke hitap ediyor; düğününüz için sizi hayal ettiğiniz görünüme kavuşturacak gelin modellerimiz ile gönüllerinizde taht kuruyoruz.

İşimizi en iyi şekilde yapmaya ve sizi mutlu etmeye çalışıyoruz. Biliyoruz ki böylesi özel bir günde asla riske atamayacağınız konuların başında gelinliğiniz geliyor. Modacınız istediğiniz modeli başarılı şekilde dikebilecek mi? Üzerinize mükemmel şekilde oturacak mı? Eminiz ki tüm bu sorular sizin en büyük endişelerinizi oluşturuyordur. Öz Yılmazlar Gelinlik ailesi olarak tüm endişelerinizi gidereceğimizin sözünü verebiliriz. Çünkü her şeyden önce işimize büyük bir tutku ile bağlıyız ve bu da bizim ortaya çıkardığımız işin elimizden gelenin en iyisi olmasını sağlıyor. Bir diğer motivasyon kaynağımız ise gelinliğinizin son halini gördüğünüz ândaki yüzünüzde beliren mutluluk. İşte en büyük kazancımızı bu mutluluğunuz oluşturuyor. Sizi hayal kırıklığına uğratmayarak yılarca hayalini kurduğunuzun gelinliğinize kavuşmanızı sağlıyoruz.

İstekleriniz her zaman bizim ilk önceliğimiz. Nasıl bir model istediğiniz bize anlatabileceğiniz gibi elinizde bir fotoğraf ya da resim varsa göstermeniz yeterli olacak. Sonrasında ise modelin düğün mekânınız ve organizasyon konseptiniz için uygun olup olmadığına karar veriyoruz. Sonrasında da vakit kaybetmeden provalara başlıyoruz.

Özel dikime ayıracak kadar fazla zamanınız yoksa ya da bununla zaman kaybetmek istemiyorsanız; her seneye özel hazırladığımız koleksiyonumuz içerisindeki hazır modellerimize göz atabilirsiniz. Vücut ölçülerinize göre tadilat gerçekleştirdiğimiz gelinliğinizi en kısa sürede size teslim ediyoruz.

Antalya Kepez gelinlikçiler arasında ortaya koyduğumuz iddia ile sizi de düğününüze en güzel gelinlik ile hazırlamaktan büyük mutluluk duyacağız. Siz de bizi tercih etmek isterseniz sayfa üzerindeki formu doldurarak randevunuzu ya da ücretsiz fiyat teklifinizi alabilirsiniz.

İletişim

Yetkili kişi

  • Adres: Gündoğdu mah. Yeşilırmak cad. 2469 sk. No:193 Tez apt. Kat/1 Daire/1 (Düden Kavşağı 1e1 Market Karşısı) AntalyaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Randevu Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!