Elif Moda Gelinlik Sarayı

E-posta Gönder

 • Kepez, Antalya.

Elif Moda Gelinlik Sarayı Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Elif Moda Gelinlik Sarayı Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

Elif Moda Gelinlik Sarayı Özellikler

 • Özellikler

  Özel dikim, Hazır model

Elif Moda Gelinlik Sarayı Sıkça Sorulan Sorular

 • Gelinlik kaç provada hazır oluyor?

  1-3


 • Sağladığınız aksesuar var mı?

  Duvak

Elif Moda Gelinlik Sarayı Hakkında

Güzel gelinlerimizin için son zamanların trendlerine uyarak birbirinden iddialı gelinlikler tasarlıyoruz. Bizi tercih etmenizin mutluluğunu yaşayarak şıklığınızı tamamlamak istiyor, bu süreçte size yol arkadaşlığı yapıyoruz. Kiralık, satılık ve özel dikim model alternatifleri... Tercihiniz ne olursa olsun burada ihtiyaçlarınızı avantajlı fiyatlarla karşılama olanağına sahip olacaksınız.

Elif Moda Gelinlik Sarayı ekibi olarak hep daha iyisi için çalışıyor, bizden istediğiniz modeli büyük bir özenle kusursuz şekilde tasarlıyoruz. Tekrarı olmayan değerli anlarınızı taçlandırmanın gururu ile sektörün sürekli gelişip değiştiğini de göz önünde bulundurarak hizmetlerimizi çağın gereksinimlerine uygun hale getiriyoruz. İşte bizim farkımız! Zevkinize hitap edecek birçok gelinlik modelimiz var. Bu nedenle hazır tasarımlarımızı görmeniz için sizi modaevimize davet ediyoruz. Düğün mekanınıza, vücut ölçülerinize ve hayallerinize göre beğeninize sunduğumuz gelinlikleri hemen deneyebiliyorsunuz.

Eğer hazır modellerimiz içinde aradığınız modeli bulamazsanız, hayalinizdeki gelinlik modelini tasarlamak için özel dikim olanağımızdan da yararlanabiliyorsunuz. Kendi masalınızın prensesi olmak için adım attığınızda ise terzi, modacı ve stilistlerimizle hazırlıklara başlıyoruz. Şıklığınızı tamamlayacak gelinliği tasarlarken her aşamada fikrinize başvuruyor, sizi sık sık provalara davet ediyoruz. Provalar sırasında bir değişiklik isterseniz anında müdahale ederek kusursuz bir süreç geçirmenizi sağlıyoruz. Hazırladığımız gelinliği 2 ila 3 provadan sonra teslim ediyoruz. Baş döndürücü güzelliğinizi tamamlan gelinliğinizle müthiş bir uyum sağlayacak aksesuarlara da sahibiz. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılamak için başka firma aramakla zaman kaybetmiyorsunuz. Ayrıca söz ve nişan organizasyonlarınızda tercih edebileceğiniz abiye tasarımlar, kına gecenizde giyeceğiniz tarzınıza uygun kaftan modellerimiz de bulunuyor.

Antalya gelinlik fiyatlarımızı öğrenmek ve gelinliklerimizi göreceğiniz randevuyu oluşturmak için sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Randevu Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Yeni Mah. Yeşilırmak Cad. 2451 Sok. No:149/B Aruk Apt. Kepez/ANTALYA

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.