Sincan Gelinlik Firmaları

Sincan'daki tüm gelinlik firmaları burada!

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Seyhan Moda
50
1
Seyhan Moda

Polatlı

Seyhan Moda olarak ürettiğimiz gelinlik ve nişanlıklarla en çok beğenilen Ankara Polatlı gelinlik mağazalarının başında geliyoruz. Tasarımlarımızı 10 yıl önce kurduğumuz atölyemizde yapıyoruz. Her...

Min. Fiyat
7.500-10.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
%20 indirim
Selinci Wedding Dress
58
10
Selinci Wedding Dress

9 yorum

Çankaya

2020 yılında gelinlerin beğenisini toplayan Ankara Çankaya gelinlik moda evlerine katıldık ve o günden beri masalsı tasarımlarımızla göz dolduruyoruz. Moda tasarımı alanında eğitim almış deneyimli...

Min. Fiyat
10.000-15.000 TL
Teslim Süresi
2 hafta
%50 indirim
Behiye Gelinlik ve Modaevi
78
2
Behiye Gelinlik ve Modaevi

21 yorum

Yenimahalle

 • 3. yıl
 • 1973 yılından beri edindiğimiz tecrübeleri, siz değerli gelin adaylarımızın mutluluğu için kullanan bir firmayız biz. Türkiye ve yurt dışına yayılan hizmet ağımızla kaliteden ödün vermeden, dünya...

  Min. Fiyat
  5.000-7.500 TL
  Teslim Süresi
  1 hafta
  Seher Gelinlik
  24

  Zarif ve incelikle tasarlanmış gelinliklerimizle düğününüzde hayal ettiğiniz görünüme kavuşabileceksiniz. Seher Gelinlik Ankara olarak 40 yılı aşkın süredir Kızılay’da faaliyet gösteriyoruz. Mutlu...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  2 hafta
  Belinay Gelinlik
  50

  1998 yılında hayata geçirmeye başladığımız hayalimiz dünyaca ünlü bir gelinlik markası olmaktı. Belinay Modaevimizi merkezimiz olan Amasya’da açtıktan sonra da bu hayale emin adımlarla yürümeye...

  Min. Fiyat
  15.000-25.000 TL
  Teslim Süresi
  3 hafta
  Hediye
  Derya Gelinlik
  96

  2016’dan bu yana faaliyet gösteren Derya Gelinlik’te gelinlerimizle aile gibi oluyor, onları hayallerindeki o özel masumiyete kavuşturmaktan büyük keyif alıyoruz. Moda evimize geldiğiniz andan...

  Min. Fiyat
  7.500-10.000 TL
  Teslim Süresi
  1 hafta
  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Firmanız Burada Yer Alsın.

  Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

  Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

  Sincan'daki Gelinlik Firmaları

  Sincan, Ankara’nın en büyük ilçelerinden biri ve nüfusu oldukça kalabalık. Burada birçok gelinlik firması bulunuyor. Firmaların birçoğu özel tasarım gelinlikler üretip satıyor. Gelinlikçiler arasında butik mağazalar ve daha büyük ölçekli gelinlik fabrikaları yer alıyor. Mağazalar, genellikle isteklerinize ve tercihlerinize göre özel tasarımlar yapabilme yeteneğine sahip. Farklı beden ve tarzlarda gelinlikler sunarak ihtiyaçlarınızı karşılıyorlar.

  Sincan gelinlikçileri genellikle özel dikim hizmeti sunuyor. Bu hizmet sayesinde size özel tasarlanmış bir gelinlik sahibi olabiliyorsunuz. Bu işlem vücut tipinize ve ölçülerinize göre yapılıyor ve tam olarak istenilen tasarıma sahip bir gelinlik elde etmenizi sağlıyor. Firmaların sunduğu hizmetler arasında gelinlik kiralama da bulunuyor. Bu hizmet, bütçenize uygun seçenek olarak ön plana çıkıyor.

  Sincan gelinlikçi seçeneklerinin birçoğu online satış siteleri de sunuyor. Sitelerde mağazanın stoklarında olan gelinlikleri inceleyebilir; internet üzerinden sipariş verebilirsiniz. Yoğun iş temposu nedeniyle mağazaya gitmekte zorlanıyorsanız, bunu tercih edebilirsiniz. Aksesuarlar, gelin ayakkabıları ve diğer düğün aksesuarları da genellikle mağazalarda bulunuyor. Bu sayede düğün hazırlıklarınızı tek bir yerden tamamlayarak zaman ve para tasarrufu yapabilirsiniz.

  Siz de düğün hazırlıklarınızı Ankara Sincan gelinlikçilerinde tamamlayarak en özel gününüzde harika bir görünüme kavuşabilirsiniz. Uzman çalışanlar ve geniş ürün yelpazesi ile her türlü isteğinize cevap veren Ankara Sincan gelinlikçileri, düğün stresinizi en aza indirerek sizi özel gününüzde rahatlatıyor. Ayrıca kampanyaları ve indirimleri takip ederek çok uygun fiyatlara gelinliğinizin siparişini tamamlayabilirsiniz.

  Ankara Sincan Gelinlik Fiyatları

  Sincan kiralık gelinlik fiyatları, mağazaların konumu ve prestijine bağlı olarak değişiyor. Özellikle şehir merkezinde, Vatan Caddesi’nde yer alan mağazalar genellikle daha yüksek fiyatlarla ürünlerini satışa sunuyor. Atatürk Mahallesi’nde daha uygun fiyatlı gelinliklerle karşılaşabilirsiniz. Gelinlik mağazaları ödeme kolaylıkları da sunuyor. Kredi kartına taksitlendirme veya peşin ödemelerde indirim gibi seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

  Gelinlik fiyatları; kullanılan kumaşın kalitesi, işçilik detayları ve özel işlemelerine göre belirleniyor. Daha yüksek kaliteli kumaşlar ve detaylı işlemeler, genellikle daha yüksek fiyatlarla satılıyor. Fakat bazı dönemlerde gelinlikçiler, çeşitli kampanyalar sunarak her bütçeye uygun hizmet vermeye çalışıyor. Bu kampanyaları takip ederek çok daha uygun fiyatlarla gelinliğinizi alabilirsiniz.

  Sincan gelinlik fiyatları, gelinliğin modeli ve tasarımına göre değişebilir. Özellikle kişiye özel tasarım veya özel dikim yapılan gelinlikler, daha yüksek fiyatlarla satılabilir. Ankara Sincan'da bulunan gelinlik mağazaları, genellikle farklı bütçelere uygun fiyat aralıklarında gelinlikler sunuyor. Böylece bütçenize uygun seçenekler bulabilir ve konseptinize uyan tarzda bir gelinlik seçebilirsiniz.

  Gelinlik fiyatları Sincan’da sezonluk olarak değişim gösteriyor. Yoğun talep nedeniyle gelinlik mağazaları, fiyatları artırma eğiliminde olabiliyor. Özellikle de bahar ve yaz aylarında bir tık daha yüksek ücret ödeyeceğiniz modellerle karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle düğün tarihinden birkaç ay önce gelinlik almak daha uygun fiyatlarla alışveriş yapmanızı sağlayabilir. Atatürk Mahallesi’ndeki bazı mekanlar erken siparişlerinizde indirimler uygulayabiliyor.

  Sincan’daki Gelinlik Firmalarının Hizmetleri

  Gelinlik seçimi, düğün hazırlıklarında önemli bir yer tuttuğu için Ankara gelinlik firmaları genellikle kişisel danışmanlık hizmeti de sunuyor. Bu hizmet sayesinde mağazalar; vücut tipiniz, ten renginiz, düğün temanız ve diğer tercihlerinizi dikkate alarak en uygun gelinlik seçimini yapmanıza yardımcı oluyor. Beyazın tonlarını teninizde deneyerek size en çok yakışanı seçebilirsiniz.

  Ankara Sincan gelinlik mağazalarının birçoğu düğün gününüz için gelinlik dışında, aksesuar ve nikah şekeri gibi diğer ürünleri de sunuyor. Bu sayede düğün hazırlıklarınızı tek bir yerden tamamlamanız mümkün oluyor. Düğün stresinizi en aza indirmek için Atatürk Mahallesi’ndeki mağazalardan set olarak bütün eksiklerinizi tamamlayabiliyorsunuz. Gelinlik firmalarındaki çalışanlar, tarzınıza ve konseptinize uygun olarak isteklerinizi gerçekleştiriyor.

  Ankara Sincan’da gelinlikçiler kendi bünyelerindeki modacılarla çalışıyor. Özel tasarım istediğiniz takdirde tasarımcılar sizin tarzınıza ve konseptinize uygun, size en çok yakışan gelinlik modeliyle bir tasarım oluşturuyor. Gelinliğinizi A kesim, prenses, bohem, klasik ya da modern kesimlerden seçebilirsiniz. Dilerseniz bambaşka bir tasarımla tabuları yıkabilirsiniz. İsteğinize göre mağazalar dışında farklı modacılarla da anlaşabilirsiniz.

  Sincan’daki Gelinlikçilerin Özellikleri Neler?

  Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

  Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları