Gelinlik

Etimesgut Gelinlik Firmaları

Selen Özmen Haute Couture
Etimesgut
1 saatte cevap verir

Uzun zamandır hayalini kurduğunuz düğününüz yaklaşıyorsa, Selen Özmen Haute Couture değerli gününüzde ışıltınızla misafirlerinizi büyüleyeceğiniz gelinlik modelleriyle hizmetinizde. İşini aşkla...

15.000
10.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Etimesgut Ahwen Modaevi

10.000-20.000 TL

Etimesgut Aşk-ı Ala

30.000-40.000 TL

Etimesgut Başak Gelinlik Sarayı

10.000-20.000 TL

Etimesgut Passionis Gelinlik ve Moda Evi

10.000-20.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Etimesgut Gelinlik Firmaları

Etimesgut, Ankaralı çiftlerin gelinlik arayışında bolca ziyaret edilen bir ilçe olmasıyla dikkatimizi çekiyor. Bu ilçedeki firmalar, genç ve dinamik kadrolarıyla her türlü ihtiyacınız için yanınızda oluyor. Deneyimleriyle de ilgimizi çeken gelinlikçiler, eşsiz işçilikleri ile en özel gününüzde harika görünmenizi sağlıyor. Hayallerinizin gelinliğini bulabileceğiniz çok sayıda firma, Etimesgut’ta sizi bekliyor.

Etimesgut gelinlik mağazaları, ilçenin tek bir yerinde toplanmıyor. Bu sayede kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir firma bulmanız çok kolay olacak. İlçe içinde pek çok otobüs hattı, hesaplı ve rahat ulaşım sağlamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda metrodan da kolayca aktarma yapabileceğiniz minibüs hatları ilçede karşınıza çıkıyor. Bu sayede Etimesgut’ta görüşeceğiniz gelinlikçilere Ankara’nın her yerinden ulaşabilirsiniz.

Etimesgut gelinlikçi alternatifleri, tasarımları ve düzenlemelerini tamamlamadan önce birkaç kere prova rica ediyor. Bu sebeple firmaların bulundukları konumlara dikkat etmenizde fayda var. İlçedeki Süvari Mahallesi, gelinlikçilerin en popüler olarak bulunduğu yer. Bu bölgeye geldiğinizde aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca model sizi bekliyor olacak. Mahalledeki Ahimesgut Bulvarı, firmaların özellikle daha fazla bulunduğu nokta.

Popülerliği ile dikkat çeken Süvari Mahallesi, farklı teslim sürelerinin ve fiyatların bulunabildiği bir yer. Ayrıca mahallede bulunan Ali Mesut Bulvarı da bolca firma alternatifi sunuyor. Daha fazla seçenek görebilmek ve gelinliğinizin tam istediğiniz gibi olması için 30 Ağustos Mahallesi’ndeki firmalardan da randevu alabilirsiniz. Bu firmalardaki kalabalık ekipler memnuniyetinizi garantilemek için çalışıyor.

Etimesgut Gelinlik Fiyatları Nasıl?

Ankara gelinlik firmalarını incelediğimizde, Etimesgut’taki seçeneklerinizin şehir ortalamasının altındaki rakamlarla hizmet vermeye başladığını görüyoruz. Bu da istediğiniz modele bütçenizi zorlamadan ulaşabileceğiniz anlamına geliyor. Gelinliklerin bazı özellikleri, fiyatlara etki edebiliyor. Örneğin; yurt dışından getirilen en üst kalite kumaşlarla yapılmış gelinliklerden birini tercih ederseniz fiyatlar artıyor. Tül seçenekler, en hesaplı modeller arasında yer alıyor.

Gelinliklerin yapım aşamasında verilen emek ve işçilik, fiyatlara etki edebiliyor. Sade modellerden birini seçerseniz kenara daha düşük bir bütçe ayırmanız yeterli oluyor. Akıllarda kalacak kristal işlemeli modeller ise daha yüksek bütçeler gerektiriyor. El dikişi gerektiren detaylı modellerde de aynı şekilde fiyatlar artıyor. Dantellerle süslenen gelinlikler, incilerle donatılan bir modele göre daha uygun oluyor.

Gelinlik fiyatları Etimesgut’ta firmaların bulunduğu yerlere göre de değişebiliyor. Süvari Mahallesi en çok seçeneği sunduğu için fiyat aralığı da daha geniş bir şekilde karşımıza çıkıyor. En hesaplı gelinlik modellerini bulmak isterseniz Ahimesgut Bulvarı’ndaki firmalardan randevu alabilirsiniz. Aynı zamanda Etimesgut kiralık gelinlik fiyatları, satın almaya göre çok daha hesaplı oluyor.

Etimesgut’taki firmalarda hazır modellerden birini tercih edebileceğiniz gibi sıfırdan bir gelinlik de yaptırabilirsiniz. Özel dikim gelinlikler, stilist ve terzilerin titiz çalışmaları ile daha yüksek fiyatlardan sunulabiliyor. Trendlere ve sezonlara uygun hazır gelinliklerden birini seçmek isterseniz, daha hesaplı rakamlar sizi bekliyor. Hazır modelleri teslim alma süreniz de genelde daha kısa oluyor.

Etimesgut Gelinlikçilerinin Size Özel Hizmetleri

Etimesgut’taki gelinlikçiler, isteklerinizi tam olarak yerine getirmeyi amaçlıyor. Bu yüzden ilçedeki tüm firmalar randevu sistemiyle çalışmayı tercih ediyor. Bir hafta önceye kadar iletişime geçmeniz durumunda istediğiniz zamana randevu alabiliyorsunuz. Aynı zamanda ilçedeki gelinlikçilerin neredeyse hepsi, hafta sonu da hizmet veriyor. Bu da size en uygun zamanda randevu bulmanızı kolaylaştırıyor.

Etimesgut’taki gelinlik firmalarındaki ilk görüşmeniz, resmen parti tadında geçiyor. İkramlar ve hafif bir müzik eşliğinde firmalarla randevunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Böylelikle iki taraf da birbirini daha iyi tanıyor ve ortaya daha güzel işler çıkıyor. Gelinlikçilerdeki deneyimli stilistler, sizi tanıdıkça akıllarında bir model oluşturuyor. Fikirlerinizin çok önemli olduğu görüşmelerde aklınızda bir model varsa bunun üstünden gidiliyor.

Etimesgut’ta bulunan firmalar, kendilerini geliştirmeye ve trendleri takip etmeye büyük bir önem gösteriyor. Her sezon değişen kreasyonlarda seçim yapabileceğiniz birçok model hazırlanıyor. Dilerseniz firmalarda bulunan hazır modellerden birini tercih edebilirsiniz. Hazır modellerden birini seçmeniz halinde gelinlikler üstünde istediğiniz herhangi bir düzenlemeyi yapmanız mümkün oluyor. Ayrıca ölçüleriniz özenle alındığı için herhangi bir potluk oluşmuyor.

Çoğu firmada hazır modeller arasında kiralama seçeneğiniz de bulunuyor. Etimesgut gelinlik kiralama hizmeti verilen firmalar açısından da oldukça zengin bir ilçe olarak önümüze çıkıyor. Aklınızda tamamen kendinize has bir model varsa, firmaların özel dikim hizmetleri sizi karşılıyor. İstediğiniz kumaşlar, taşlar ve diğer süslemeler kullanılarak hayallerinizin gelinliği ortaya çıkarılıyor.

Etimesgut Gelinlikçilerinde Üretilen Çeşitli Modeller

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları