Gelinlik

Keçiören Gelinlik Firmaları

Rehnuma Tasarım
5,0
(10 Yorum)
2. yıl
Keçiören

2005 yılından beri en zevkli gelinlerin tercihi olarak Ankara Keçiören’de hizmet veriyoruz. Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde giyeceğiniz o bembeyaz elbisenin tam düşlediğiniz gibi...

30.000-40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Keçiören
Elvin Gelinlik
10.000-20.000 TL
Keçiören
Betül Moda
10.000-20.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Keçiören'deki Gelinlik Firmaları

Ankara’da gerçekleştirmeyi planladığınız düğününüz için hem tarzınızı yansıtan hem de aşkınızı anlatan bir gelinlik giymek istiyorsanız, Keçiören’deki modaevlerine mutlaka göz atmalısınız. Keçiören gelinlikçilerinin büyük bir kısmı; Aşağı Eğlence, Şenlik ve Bağlarbaşı’nda yer alıyor. Yunus Emre ve Kızlarpınarı Caddesi’ndeki gelinlik firmaları, haftanın her günü açık oluyor. Buradaki gelinlik mağazalarının birçoğu, uzun yıllardır hizmet veriyor.

Keçiören gelinlikçileri, size özel modeller hazırlayabiliyor. Özel dikim gelinliklerde; kumaş, dantel, taş, işleme ve güpür seçimi tamamen siz gelin adaylarına bırakılıyor. Tüm detaylarına karar verilen gelinliğiniz, ortalama olarak 1-3 prova sonrasında elinize ulaşıyor. Duvak, gelin buketi, kese, taç, toka ve eldiven gibi aksesuarlar, seçmiş olduğunuz gelinlik modeline uygun şekilde tasarlanabiliyor.

Hayalini kurduğunuz gelinliği, Keçiören mağazalarındaki hazır modeller arasında bulmanız çok muhtemel! Keçiören gelinlik kiralama firmaları, bütçe dostu fiyatlarıyla ön plana çıkıyor. Hazır modeller, hızlı bir şekilde teslim edilebiliyor. İlçedeki gelinlikçilerin kıyafet teslim süresi 1-4 hafta arasında değişiyor. Provasını yaptığınız gelinlik, en geç 1 ay içerisinde sizlere teslim ediliyor.

Ankara Keçiören gelinlik mağazaları, düğün öncesi organizasyonlarınız için de çeşitli hizmetler sunuyor. İlçedeki gelinlik firmalarının tamamı, abiye ve nişanlık tasarlayabiliyor. A kesim, balık model, simli kumaş, straplez, V yaka, düşük omuz, kabarık, illüzyon yaka, sırt dekolteli, askılı, balon kollu, kolsuz ve daha nice seçenek Keçiören’deki modaevlerinde sizleri bekliyor.

Keçiören’deki Gelinlikçilerde Hangi Olanaklar Mevcut?

Keçiören gelinlik firmaları, trendleri yakından takip ediyor. İlçedeki firmalarda klasik gelinliklerin yanı sıra alışılagelmişin dışında farklı modeller de yer alıyor. Modacı, stilist ve tasarımcılarla birlikte çalışan gelinlik firmalarında daha yenilikçi modeller bulunuyor. Gelinler, hazır modeller arasından seçim yapabiliyor. Hazır model gelinliklerin üzerinde küçük tadilatlar gerçekleştirilebiliyor. Düğün kıyafetlerinin bedeni, gelin adaylarına uygun hale getirilebiliyor.

Tamamıyla kişiselleştirilmiş bir model isteyen gelin adayları, özel dikim imkanından yararlanabiliyor. Tasarımcılar, aklınızdaki modeli çizim olarak meydana getiriyor. Çizimi, somut bir gelinlik modeline dönüştürenler ise yetenekli terziler oluyor. Vücut ölçülerinize uygun olarak dikilen gelinliğiniz, anlaştığınız firmanın belirttiği süre içerisinde elinize ulaşıyor. Keçiören firmaları, en geç 4 hafta içerisinde gelinliğinizi sizlere teslim etmeyi vadediyor.

Gelinliğinizi uzun yıllar boyunca saklamayı düşünmüyorsanız, hazır modelleri kiralamayı tercih edebilirsiniz. Keçiören gelinlik firmalarının neredeyse tamamında, kiralama olanağı bulunuyor. Kiralamak istediğiniz gelinlik modellerini deneyerek, üzerinizde nasıl duracağını görebilirsiniz. Arzu ederseniz, düğün sonrası eğlencesinde giymeyi planladığınız konforlu elbiseyi de Keçiören gelinlikçilerinden kiralayabilirsiniz. Gelinlik firmalarının sunmuş olduğu, aksesuar temin etme imkanından da yararlanabilirsiniz.

Gelinlik firmalarının tamamen size odaklı olmasını istiyorsanız, mutlaka randevu almalısınız. Keçiören gelinlik firmaları, saat başı randevu verebiliyor. Ayrıca ilçedeki firmaların neredeyse tamamı, hafta sonunda da gelin adaylarına hizmet sunmaya devam ediyor. Özel dikim gelinliklerinizin hazır olabilmesi için 1-3 kere provaya gitmeniz gerekiyor. Hazır gelinlik modelleri daha az provayla ve kısa sürede teslim edilebiliyor.

Gelinlik Fiyatları Keçiören’de Nasıl?

Keçiören gelinlik fiyatları, ilçedeki modaevlerine ve firmalarda sunulan hizmetlere göre değişiyor. Gelinliğin kişiye özel olarak dikilmesi, fiyatları bir tık artırabiliyor. Fakat Keçiören’deki mağazalarda özel dikim gelinlikler ve hazır modeller arasında ciddi bir fiyat farkı bulunmuyor. Ankara gelinlik firmalarıyla kıyaslandığı zaman Keçiören’deki opsiyonlar, ortalamanın altında rakamlara hizmet veriyor.

Keçiören’deki gelinlik firmaları, makul fiyatlarıyla dikkat çekiyor. İlçedeki en uygun fiyatlı gelinlik firmaları, Bağlarbaşı ve Şenlik’te yer alıyor. Özellikle Kızlarpınarı Caddesi’nde bulunan firmalar, birbirinden ihtişamlı modelleri cep dostu fiyatlar karşılığında gelin adaylarıyla buluşturuyor. Fiyatları uygun olan modaevlerinin özel tasarım davet elbiseleri hazırlayabilmesi, yaklaşık olarak 2-4 hafta sürüyor.

Ankara Keçiören gelinlikçilerinin bir kısmı, ortalama fiyatlı olmasıyla ön plana çıkıyor. Ortalama fiyatlı mağazalar, Aşağıeğlence’deki Yunus Emre Caddesi’nde yer alıyor. Buradaki gelinlik mağazaları, şahane modelleriyle kendini gösteriyor. Fiyatların ortalamada olduğu Keçiören firmaları, bazı gelinlik modellerinin yanında çeşitli aksesuarlar hediye edebiliyor. Gelin kesesi, duvak ve saç aksesuarları için ekstra bir ödeme yapmaya gerek kalmıyor.

Keçiören’de beğendiğiniz gelinliği satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz. İlçede hizmet veren firmaların hazır kalıplı gelinlik modellerini kiralamak için çok yüksek rakamlar ödemeniz gerekmiyor. Keçiören kiralık gelinlik fiyatları, uygun ve ortalama skalada oluyor. Gelinlik kiralama ücretleri, genellikle günlük olarak hesaplanıyor. Gelinliği kiralayacağınız gün sayısı arttıkça, ödeyeceğiniz tutar da buna bağlı olarak yükseliyor.

Keçiören’deki Gelinlik Firmaları Hangi Modelleri Tasarlıyor?

Tüm İlçeler Gelinlik Firmaları

Tüm Şehirler Gelinlik Firmaları