Serdivan Gelin Saçı ve Makyajı

.

%30 indirim
Gülden Nam
17
Gülden Nam

1 yorum

Serdivan

Düğün gününüzde saç ve makyaj hazırlıklarınız için profesyonelliğini konuşturan Gülden Nam Kuaför markamızla 2002 yılından beri güzellik sektöründeyiz. Butik kuaför salonumuzun kapılarını 2008...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL
%13 indirim
Tria F Beauty Studio
21

Düğün gününüzde sizi prensesler gibi ağırlıyor 8 yılı aşkın bir süredir en modern Sakarya gelin saç makyaj modellerimizle hizmet veriyoruz. Sadece gelinlere özel çalıştığımız Tria F Beauty...

Hizmet İçeriği
Saç ve Makyaj
Min. Fiyat
1.500-3.000 TL

Diğer Firmalar

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Sakarya Serdivan Kuaförleri

Serdivan kuaför salonları arasından seçim yaparken dikkat etmenizi önerdiğimiz bazı kriterler bulunuyor. Bu konuda en önemli faktörlerden biri firmanın referanslarıdır. Firmanın daha önce yaptığı saç ve makyaj modellerinin fotoğraflarına bakabilir, profil sayfalarında yer alan çift yorumlarına göz atabilirsiniz.

Gelin makyajınızı yaptıracağınız firmanın kaliteli malzemeler kullanması da tercih sebebi olabilir. Kryolan ya da Mac gibi markaların ürünlerinin kullanıldığı en iyi Serdivan kuaförleriyle de anlaşabilirsiniz. Çalışmalarını beğendiğiniz Serdivan kadın kuaförleriyle iletişime geçmenizi de öneriyoruz. Böylece firmanın ekibi ne kadar pozitif bir tavır sergilediğini test edebilirsiniz.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları