Gelin Saçı ve Makyajı

Başiskele Gelin Saçı ve Makyajı

Başiskele Mehmet Tatlı

7.500-10.000 TL

Başiskele Suat Birer Hairdressing

5.000-7.500 TL

Başiskele Renna Beauty

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Başiskele Kuaförleri ve Hizmetleri

Kocaeli’nin Başiskele ilçesi, merkezi konumunun yanı sıra; size şehrin gürültüsünden kaçabilme fırsatı sunduğundan düğünler için sıklıkla tercih ediliyor. Düğün mekanlarının yaygınlığı gelin saçı ve makyajı hizmetlerine olan ihtiyacı doğurduğundan Başiskele kuaförleri bu özel ve tekrarı olmayan günde hazırlanmanıza yardımcı oluyor. Öne çıkan birçok kuaför Başiskele’de alanında eğitimli ve ödüllü uzmanlarla çalışıyor.

Kocaeli Başiskele kuaför salonları, kısa model gelin saçlarından kaynak uygulaması yapılan büyük topuzlara kadar her saç modelini karşımıza çıkarabiliyor. Uzmanlar şık ve sade gelin saçı modellerini önerse de isteğiniz üzerine daha modern ve trend olan modeller de rahatlıkla yapılabiliyor. Düğününüzden önce imaj değişikliğine gitmek isterseniz, saç kesimi ve size özel renklendirme uygulamaları yapılabiliyor.

Nasıl bir düğün organize ettiğinizin saç ve makyaj tarzınıza yansıyacağını bilen Başiskele kadın kuaförleri sizinle kahve eşliğinde sohbet ettikleri ön görüşmeler düzenliyor. Uzmanlar ön görüşmelerde düğün mekanınız, konseptiniz ve gelinliğinizin detaylarını öğreniyor. Bu bilgiler üzerine size uygun saç ve makyaj tarzlarını belirleyen uzmanlar size kataloglarından örnekler sunuyor. İsterseniz, size özel tasarımlar da yapılabiliyor.

Başiskele Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Başiskele’deki kuaförler fiyat ortalaması olarak Kocaeli’nin üstünde yer alıyor. Ancak uygun fiyatlara istediğiniz hizmetleri almak da mümkün. Sanayi’deki kuaförlerin maliyeti daha yüksek olabilirken, Merkez Mahallesi’nde bulunan salonların cep dostu fiyatlara hizmet verdiğini görüyoruz. Başiskele kuaför fiyatlarını etkileyen faktörlerden biri de ekstra hizmetler. Yalnızca saç tasarımı yaptırmak genel bir imaj değişikliğinden daha hesaplı oluyor.

Gelinin yakınlarını da unutmayan Başiskele güzellik merkezlerinin çoğunda düğün grubu hizmetleri veriliyor. Bu sayede yakınlarınızla eş zamanlı olarak hazırlanıp düğün mekanına geçebiliyorsunuz. Grup hizmetleri kişi sayısı üzerinden ücretlendiriliyor. Ancak birçok kuaförde saç ve makyaj paketleri için grup indirimleri bulabiliyorsunuz. Yararlanabileceğiniz diğer indirimler de peşin ödeme ve erken randevu durumunda karşımıza çıkıyor.

Başiskele’de Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Başiskele Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Başiskele gelin saçı ve makyajı firmaları size özel birçok uygulama sunuyor. Saç ve makyaj hizmetlerinin yanı sıra; birçok farklı kişisel bakım uygulaması da uzmanlar tarafından gerçekleştirilebiliyor. Uzmanların en sık önerdiği hizmetler arasında keratin saç bakımı ve cilt bakımı uygulamaları bulunuyor. Cilt bakım uygulamaları sayesinde düğün gününüze parlayan bir cilt ile başlayabiliyorsunuz.

Çoğu salonda verilen ekstra hizmetleri; el/ayak masajı, solaryum ve manikür/pedikür olarak sıralayabiliriz. Gelinliğiniz ile uyumlu bir manikür yaptırarak zarafetiniz ile misafirlerinizi büyüleyebilirsiniz. Uzmanlar saç ve makyaj uygulamalarından sonra kaliteli ve kalıcılığı yüksek sabitleyici spreyler kullanıyor. Bu sayede saç ve makyajınızın bozulmasından endişe etmeden eğlencenize odaklanabiliyorsunuz.

Başiskele Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Başiskele Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Başiskele gelin makyajı fiyatları tercih edeceğiniz makyaj tarzları arasında farklılık gösterebiliyor. Basit buğulu gözler veya soft makyaj tarzlarının parıltılı ve ihtişamlı tarzlara göre daha uygun rakamlara geldiğini görüyoruz. Cilt bakımı ve takma kirpik uygulamalarından yararlanırsanız, faturanız yükseliyor. Salonlar cildinizde en kaliteli ürünleri kullanmaya dikkat ediyor. Ancak kullanılan makyaj malzemeleri de genel fiyatları etkiliyor.

Çoğu Başiskele makyaj uzmanı evde veya düğün mekanınızda da hizmet veriyor. Ancak salon dışı hizmetler daha maliyetli oluyor. Hem saç hem de makyaj hizmetlerini içeren gelin paketleri birçok salonda popüler bir kampanya olarak karşımıza çıkıyor. Gelin paketlerinden yararlanmak saç ve makyaj hizmetlerini ayrıca almaktan daha hesaplı oluyor.

Başiskele Gelin Makyajı Uzmanlarının Makyaj Önerileri

Gelin makyajı uzmanları Başiskele’deki salonlarda yapılan ön görüşme sürecinde yüzünüzün özelliklerine göre farklı makyaj tarzları önerebiliyor. Uzmanlar yüz şeklinizin analiz edilmesini önemsiyor ve buna uygun olarak kontür uygulaması yapıyor. Göz renginiz size önerilecek olan göz makyajı rengini değiştiriyor. Kahverengi gözlere yeşil tonlarında farlar önerilirken, mavi gözlü gelinlere bakır tonları tavsiye ediliyor.

Düğününüzün mevsimine göre de size en uygun olan makyaj tarzı farklılık gösteriyor. Örneğin; yaz düğünlerinde suya dayanıklı ve daha sade makyajlar öneren uzmanlar, kış düğünleri için ise kapatıcılığı daha yüksek ve koyu renkli tarzları karşımıza çıkarıyor. Açık alanlarda gerçekleşecek düğünlerde gelin makyajı için dikkat etmeniz gereken bir nokta da güneş kremi kullanmak oluyor.

Tüm İlçeler Kuaför ve Güzellik Salonları

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları