Şule Kuaför & Gelinlik

E-posta Gönder

 • Sultanbeyli, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Şule Kuaför & Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Şule Kuaför & Gelinlik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Şule Kuaför & Gelinlik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Şule Kuaför & Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Şule Kuaför & Gelinlik Hakkında

Tüm gözlerin üzerinizde olacağı düğün gününüzde en güzel halinizle davetlilerinizin karşısına geçip, kendinizi harika hissetmeniz için profesyonel ellerde hazırlanmış bir saç ve makyaj oldukça önemlidir. Biz Şule Kuaför olarak düğün gününüzde size kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunarak, hayatınızın en özel gününde ışıl ışıl bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Biz sektöre ilk adımımızı attığımız günden bu yana özenle ve aşkla çalışıyoruz. Bizi tercih eden kadınlardan aldığımız iyi referanslarla da kendimizi daima bir adım ileri taşımak için işimize daha büyük bir şevkle sarılıyoruz. Kendimizi devamlı geliştirmek için alanımızla ilgili eğitimler alıyor ve sektördeki son yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Size düğün hazırlıklarınızın yorgunluğunu üzerinizden atıp, rahatlayabileceğiniz bir ortam yaratıyoruz. Ferah salonumuzda size her ihtiyacınızda güler yüzlü hizmet sunuyoruz. Salonumuzda çalışan her bir ekip arkadaşımız alanında eğitim almış ve insan ilişkileri başarılı kişilerden oluşuyor. Bu sayede düğün telaşınız içinde nelere ihtiyacınız olabileceğiniz iyi bir şekilde analiz ederek, size kusursuz bir hizmet veriyoruz.

Gelin saçınızın ve makyajınızın her detayıyla içinize tam olarak sinmesini hedefliyoruz. Bunun için hazırlıklarınızın ilk aşamasında sizin hayalinizdeki gelin görüntüsünü detaylarıyla öğreniyoruz. Sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi göz önünde bulundurarak hazırlıklarınızı yapıyor, attığımız her adımda da sizi doğru bir şekilde bilgilendiriyoruz. Bu sayede düğün gününüzde hiçbir kötü sürprizle karşılaşmanıza izin vermiyoruz.

Salonumuzda profesyonel kalıcı makyaj uygulamaları yapıyoruz. Kalıcı ruj, kalıcı eyeliner, kirpik lifting ve microblading gibi uygulamalarla düğün gününüzde güzelliğinizi yüzünüzdeki gülücükler gibi kalıcı kılıyoruz.

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek, Şule Kuaför & Gelinlik İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenmek için sayfanın yanında bulunan formu doldurmanız yeterli. Biz tüm heyecanımızla düğün gününüzde eşsiz güzelliğinizi ortaya çıkarmak için sizi bekliyoruz.

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif Mah.Gül Cad. No: 10 Sultanbeyli/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.