Elif Zerafet Kuaför&Gelinlik

E-posta Gönder

 • Sultanbeyli, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Elif Zerafet Kuaför&Gelinlik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Elif Zerafet Kuaför&Gelinlik Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Elif Zerafet Kuaför&Gelinlik Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Elif Zerafet Kuaför&Gelinlik Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Elif Zerafet Kuaför&Gelinlik Hakkında

Kuaför ve gelinlik hizmetlerini tek bir adresten alabileceğiniz Elif-i Zerafet Kuaför&Gelinlik, İstanbul Sultanbeyli’de faaliyet gösteriyor. Uzun yıllardır bu sektörde faaliyet gösteren başarılı ekibimizle, ihtiyaçlarınıza yaratıcı çözümler üretmek için buradayız! Şimdiye kadar birçok gelin adayıyla çalışma fırsatı yakaladık ve her birinin hayallerine dokunduk. Tüm isteklerini yerine getirdiğimiz her bir gelin adayının memnuniyetlerini kazandık. Şimdi de izin verirseniz sizin heyecanınıza ortak olmak istiyoruz.

Sürecimiz hakkında bilgi vermemiz gerekirse;

Sultanbeyli en iyi kuaförler arasında bulunan firmamız hem gelinlik hem de saç ve makyaj hizmeti veriyor. Bizimle iletişime geçtiğinizde öncelikle gelinlik ihtiyacınızı karşılamak istiyoruz. Randevu verdiğimiz tarihte mağazamızda buluşuyoruz. Hayallerinize uygun, vücut ölçülerinizi de dikkate alarak hazır model gelinlerimizi beğeninize sunuyoruz. Bu aşamada beğendiklerinizi hemen deneyebiliyorsunuz. Tabii gelinlik hizmeti almak zorunda değilsiniz. Eğer gelinlik seçiminizi yaptıysanız ve sadece saç ve makyaj imkanımızdan yararlanmak isterseniz bu aşamada sunduğumuz olanaklardan bahsedelim;

Saç tasarımınıza karar verirken düğün konseptinizi, saç yapınızı ve özel isteklerinizi değerlendiriyoruz. Çünkü her detayın birbiriyle uyumlu olmasını istiyoruz. Mesela kır düğünü yapacaksanız ve uçuş uçuş bir gelinliğiniz varsa omuzlarınıza düşen açık saç modellerine yöneliyoruz. Saçlarınızı doğal çiçeklerle süslüyoruz. Hem zarif hem de romantik bir görünüm elde etmenizi sağlayacak açık saç modellerimizi çok beğeneceğinize eminiz. Tabii modern bir salonda düğün yapmak isteyen gelin adaylarımıza da topuz modellerini önerdiğimizi belirtelim.

Saçlarınızın tasarımına önem verdiğimiz kadar gelin makyajınıza da önem veriyoruz. Yüz hatlarınızı ortaya çıkaran doğal uygulamalar yapıyoruz. Her zaman dünyaca ünlü markaların kaliteli ürünlerini kullanmaya özen gösteriyoruz. Bu sayede makyajınız sağlığınıza zarar vermiyor ve kalıcılığını gün boyu koruyor. Sultanbeyli kuaförleri arasından bizi farklı yapan da işte bu titiz çalışmalarımız. Eğer hakkımızda daha fazla bilgi almak ve düğün gününüz için randevu oluşturmak istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Mehmet Akif, Burcu Sk. No:19, 34920 Sultanbeyli/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.