Gelin Saçı ve Makyajı İstanbul

Hüdaverdi Gelinlik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Kriterlerini seç, düğün asistanımız sana uygun 5 saç ve makyaj uzmanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Hüdaverdi Gelinlik Hakkında

Uzun yıllardır gelin saçı ve makyajı yaparak siz değerli gelinlerimize hizmet veriyoruz. Edindiğimiz tecrübeler bizi, size en az gelin saçı ve makyajı kadar iyi hizmet verebileceğimiz bir başka alana, gelinlik sektörüne itti. Kubilay Saç Tasarım adındaki kuaför salonumuz ile birlikte Hüdaverdi Gelinlik olarak çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.

Gelinlik ve gelin saçı makyajı aslında bir bütün. Bu bütünün sonunda ortaya enfes bir görüntü çıkıyor. Biz de bunu çok iyi biliyoruz. Bunun için gelin saçı ve makyajı ile devam ettiğimiz bu sektöre bir yeni alan daha ekleyerek size hizmet vermek istedik. Pek çok gelini hazırladığımız kuaför salonumuzda, gelinlerimizin gelinliklerini giydikten sonraki heyecanı bize bu yolda ışık tuttu. Dilerseniz, hayalinizdeki gelinliği bulmanız için size yardımcı olalım.

Gelinlik seçimi, bazı gelinler için oldukça zorlayıcı bir süreç. En özel gününüzde en iyi halinizle misafirlerinizi karşılamak istiyorsunuz ve bunun için üzerinizde tam olarak hayal ettiğiniz ve içinde muhteşem hissettiğiniz bir elbise olması gerekiyor. Bunun için size pek çok farklı seçenek sunuyoruz. A kesimden dekolteliye, prenses modelden bohem tiplere kadar birçok farklı gelinlik modelimiz mevcut. Vücudunuza en uygun gelinliği bulmak için deneyimli ekibimizle birlikte özveriyle size yardımcı oluyoruz.

Özel dikim gelinlik modellerimizi tercih edebileceğiniz gibi aynı zamanda hazır modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Özel dikim için en çok üç görüşme sonunda gelinliğinizi teslim ediyoruz. Hazır modellerimizde ise gerekli tadilat ve terzi işlemleri uygulandıktan sonra en çok iki randevuda sizi gelinliğinize kavuşturuyoruz.

Düğününüzde saç ve makyajınızı da bize yaptırmak isterseniz paket ve kampanyalarımız mevcut. Bunun yanında yakınlarınıza da 10 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Bize ulaşmak istediğiniz takdirde sayfanın yanında bulunan iletişim formunu doldurmanız yeterli oluyor.

İletişim

  • Adres::

    Mehmet Akif, Fatih Blv. No:185, 34920 Sultanbeyli/İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.