Besde Kuaför

E-posta Gönder

 • Ataşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Besde Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  5.000-7.500 TL

Besde Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Besde Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Besde Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Besde Kuaför Hakkında

Düğün gününüzde profesyonelce yapılmış bir saç ve makyaj kusursuz güzelliğinizi ortaya çıkaran en önemli unsurdur. Bu nedenle biz Pervin Kuaför İçerenköy olarak düğün gününüzde size profesyonel saç ve makyaj hizmeti sunarak düğün gününüzde göz kamaştıran bir güzelliğe ulaşmanızı sağlıyoruz.

Ferah salonumuzda işini aşkla yapan profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu ekibimizle size düğün gününüzde kusursuz bir hizmet sunmak için hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Öncelikle size düğün telaşınızı üstünüzden atabileceğiniz rahat bir ortam yaratıyoruz. Düğün gününüzde sizin ve sevdiklerinizin her ihtiyacında kusursuz ve güler yüzlü hizmet sunuyoruz.

Salonumuzda kaliteli ve özenli bir çalışma yürütüyoruz. Bunun için salonumuzda kullandığımız ürünler ve ekipmanlar konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Salonumuzda en güvendiğimiz dünya markalarının ürünleri ile çalışmaya özen gösteriyoruz. Güzellik alanındaki son teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek de kullandığımız ekipmanları bu gelişmelerle uyumlu olarak yeniliyoruz. Bu sayede salonumuzda yaptığımız her işlemden en iyi sonuçları alabiliyoruz.

Düğün gününüzde her detayın içinize sinmesini sağlamak için gelin hazırlıklarınızı sizin zevkleriniz ve istekleriniz doğrultusunda yapmaya özen gösteriyoruz. Hazırlıklarınıza başlamadan önce gelin saçınıza ve makyajınıza dair tüm isteklerinizi detaylarıyla öğreniyoruz ve hazırlıklarınız boyunca edindiğimiz bu bilgileri göz önünde bulunduruyoruz. Ancak profesyonel bakış açımızla yüz şeklinizi, gelinlik modelinizi, düğün mekanınızı iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun gelin saçı ve makyajı konusunda küçük tüyolar da veriyoruz.

Düğün gününüzde daha çarpıcı bakışlara sahip olmak isterseniz salonumuzda kirpik lifting ve microblading gibi profesyonel işlemler de yapıyoruz.

Eğer siz de düğün gününüzde gelinliğinizin güzelliğini tamamlayıp, güzelliğinizi ortaya çıkaran bir saç ve makyajla kendinizi harika hissetmek istiyorsanız; sayfanın yanında bulunan formu doldurarak hakkımızda daha fazla bilgi edinebilir, Pervin Kuaför İstanbul gelin saçı ve makyajı fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  Karslıahmet Caddesi Özyurt Sokak No:13 İçerenköy/Ataşehir

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.