Kent Kuaför Emine & Fatih

E-posta Gönder

 • Ataşehir, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Kent Kuaför Emine & Fatih Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Kent Kuaför Emine & Fatih Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Kent Kuaför Emine & Fatih Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Kent Kuaför Emine & Fatih Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Ağda, Manikür / Pedikür, Takma kirpik

Kent Kuaför Emine & Fatih Hakkında

Güzellik ve bakım, her kadın için vazgeçilmez iki unsurdur. Biz de kuaför salonumuzda, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Kent Kuaför Ataşehir, Kamelya Çarşı’da yer alıyor. Salonumuzda; kirpik lifting, kaş pigmentasyonu, protez tırnak, kalıcı oje, saç bakımı, renklendirme, kesim, gelin saçı ve makyajı işlemleri yapıyoruz. Her biri alanında uzman bir kadroyla birlikte, sizlerin isteklerini yerine getiriyoruz.

Yeni hayatınızın ilk gününde, sevdiğiniz kişiyi ve misafirlerinizi en iyi halinizle karşılamanız için, profesyonel ekibimizle birlikte, durmaksızın çalışıyoruz. Tarzınızı ve karakterinizi yansıtacak şekilde saçınızı ve makyajınızı oluşturuyoruz. Düğününüzde bir kuğu gibi süzülmeniz için, sizi en güzel şekilde hazırlıyoruz. Şimdi dilerseniz, hizmet detaylarımız hakkında size bilgi verelim.

Gelinlerimizin fikirleri bizim için çok önemli. En özel gününüzde nasıl görünmek istediğinizi bize söylüyorsunuz, biz de sizi bu görüntüye kavuşturuyoruz. Hayallerini kurduğunuz düğün gününüz için, ilk olarak sizinle sohbet ederek işe başlıyoruz. Sohbetimiz esnasında; düğün mekanınızı, konseptinizi ve gelinliğinizin modelini anlatmanızı istiyoruz. Buna uygun olarak da, planımızı oluşturuyoruz. Prova tarihimizi belirliyoruz ve ilk adımı atmış oluyoruz.

Provada, sizinle birlikte karar verdiğimiz saç modelini ve makyaj uygulamasını eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Kalıcılığını artırmak adına, özel spreyler kullanıyoruz. Bu noktada size bir önerimiz var: Prova ile nişan gününüzü aynı tarihe denk getirirseniz, bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

Düğün gününüz geldiğinde ise; salonumuzda veya düğün mekanınızda sizi hazırlayabiliyoruz. Ayrıca, sizinle birlikte yakınlarınıza da hizmet veriyoruz. Böylece siz de, samimi bir atmosfer içinde, sevdiklerinizle hoş vakit geçirerek, bu güzel güne başlama şansı yakalıyorsunuz.

Size sunduğumuz hizmetler bu şekilde. Siz de kararınızı verdiyseniz ve bizimle çalışmak isterseniz, Kent Kuaför Ataşehir fiyat bilgisi için, sayfanın hemen yanında bulunan formu doldurun ve bize ulaşın!

İletişim

 • Adres:

  İçerenköy, Karaman Çiftliği Yolu Cd. No:32/c, 34752 Ataşehir/İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.