Gelin Saçı ve Makyajı

Sarıçam Gelin Saçı ve Makyajı

Sarıçam Sudem Kuaför

2.500-5.000 TL

Sarıçam Tuanna Kuaför

2.500-5.000 TL

Sarıçam Ekin Kuaför

2.500-5.000 TL

Sarıçam Cansu Keser Kuaför

2.500 TL'den az

Sarıçam Estetix Laserowa-Meltem Baskın

2.500 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Sarıçam Kuaförleri ve Hizmetleri

Saç, makyaj, güzellik ve bakım hizmetlerini bir arada bulabileceğiniz kuaförler Sarıçam’da yer alıyor. Sarıçam kadın kuaförleri ağırlıklı olarak; Mehmet Akif Ersoy, Orhangazi ve Esentepe mahallelerinde konumlanıyor. Buradaki kuaförler, en anlamlı ve özel günlerinizde heyecanınıza ortak oluyor. Profesyoneller, hünerli elleriyle gelin saçınızı ve makyajınızı yapıyor. Hem saçınızda hem de makyajınızda oldukça kaliteli ürünler kullanılıyor.

Adana’nın merkez ilçelerinden biri olan Sarıçam’da ücretsiz prova imkanı sunan kuaför salonları, Esentepe ve Mehmet Akif Ersoy semtlerinde bulunuyor. Bu bölgelerdeki kuaförlerin tamamı, isteğe göre evde ya da düğün mekanında hizmet verebiliyor. “Uzman ekipler gün boyu yalnızca benimle ve yakınlarımla alakadar olsun” diyen gelinlerin, düğünden en az 3 hafta önce randevu oluşturması gerekiyor.

Sarıçam Kuaför Fiyatları Ne Kadar?

Adana’da gelin saçınızı ve makyajınızı yaptırabileceğiniz en uygun fiyatlı kuaförler Sarıçam’da konumlanıyor. Sarıçam’daki kuaförler, gelin adaylarından ortalamanın altında rakamlar talep ediyor. Makul fiyatlı standart paketlerin içerisinde, saç tasarımı ve makyaj hizmetleri yer alıyor. İlçede; takma kirpik, cilt bakımı, manikür ve pedikür hizmetlerini paketlere dahil eden kuaför salonları da bulunuyor.

Sarıçam’daki kuaför salonlarında düşük meblağlara gelin saçınızı ve düğün makyajınızı yaptırabilmeniz mümkün. İlçede uygun fiyatlarıyla dikkat çeken salonlar, Mehmet Akif Ersoy ve Orhangazi semtlerinde yer alıyor. Bu bölgelerin yanı sıra Esentepe Mahallesi’ndeki güzellik ve kuaför salonları da cep yakmayan fiyatlarıyla öne çıkıyor. Fiyatların yüksek olmaması, ilçedeki salonların tercih edilebilirliğini artırıyor.

Sarıçam’da Kuaför Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Sarıçam Gelin Saçı ve Makyajı Firmaları ve Hizmetleri

Sarıçam kadın kuaförleri, saç ve makyaja dair birçok hizmeti bünyesinde bulunduruyor. Özel günlerinizin hazırlık aşamalarını üstlenen kuaförlerde; saç tasarım, kesim, renklendirme, ombre, balyaj, röfle, saç botoksu, Brezilya fönü, perma ve keratin bakımı hizmetleri yer alıyor. Uzman makyözler, profesyonel ya da günlük makyajlar yapabiliyor. Gelin adayları ağırlıklı olarak porselen makyaj hizmeti almak istiyor.

Sarıçam güzellik merkezlerinde; leke tedavisi, lazer epilasyon, ipek kirpik, lifting, kaş tasarımı, cilt bakımı, microblading, ağda, kalıcı oje, manikür ve pedikür gibi pek çok hizmet yer alıyor. Son teknoloji güzellik cihazlarında birbirinden farklı işlev opsiyonları bulunuyor. Epilasyon cihazları, buz lazer şeklinde ya da soğuk hava üflemeli olabiliyor.

Sarıçam Gelin Saçı Fiyatları Ne Kadar?

Sarıçam Gelin Makyajı Fiyatları Ne Kadar?

Sarıçam gelin makyajı fiyatlarını etkileyen pek çok faktör bulunuyor. Her gelinin beğendiği bir makyaj stili oluyor. Uzman makyözler, makyaj stilinin zorluğuna bakıyor. Porselen makyaj gibi uğraştırıcı hizmetlerle, doğal görünümlerin fiyatları pek tabii ki aynı olmuyor. Gelin makyajında kullanılan ürünlerin miktarı ve harcanan süre gibi etkenler, makyözlerin fiyat belirlemesinde büyük bir rol oynuyor.

Sarıçam’da cilt bakım alanında uzman olan makyözler bulunuyor. Gelin adayları, makyaja geçmeden önce ciltlerine bakım yaptırmak isteyebiliyor. Cilt temizliği ve nemlendirme gibi ekstra hizmetler için ayrıca bir ödeme yapmak gerekiyor. Makyözlerin yetkinliği ve sektördeki tanınırlığı da fiyatlara etki ediyor. Adana’da gelin makyajlarıyla tanınan profesyonel makyözlerin ücretleri ortalamanın üzerine çıkabiliyor.

Sarıçam Gelin Saçı Uzmanlarının Saç Modeli Tavsiyeleri

Gelin başınız için hangi modeli tercih edeceğinize karar vermediyseniz, saç uzmanlarının tavsiyelerini dikkate almalısınız. Sarıçam gelin saçı uzmanları; yüz hatlarınıza, gelinliğinize ve düğün mekanınıza uyan modeli seçmenize yardımcı oluyor. Uzmanlar düğün konseptinize uygun duvak, taç, toka, şapka ve çiçek gibi aksesuarları da mutlaka kullanmanız gerektiğine vurgu yapıyor.

Uzmanlar, sahil veya kır düğünleri için saçların sıkı bir şekilde toplanmaması gerektiğini belirtiyor. Balerin topuzu, kapalı davet alanlarında yapılan düğün organizasyonlarına uyum sağlayan modellerin başında geliyor. Açık hava mekanlarında dünyaevine girecek olan gelinlere, örgülü saç modelleri bir hayli yakışıyor. Düğün otellerinde evlenecek olan gelinler; incili, taşlı veya boncuklu taçlarla ideal bir görünüm yakalayabiliyor.

Tüm Şehirler Kuaför ve Güzellik Salonları