Ekin Kuaför

E-posta Gönder

 • Sarıçam, Adana.

Ekiple Tanışın

Ekin Kuaför Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  1.500-3.000 TL

Ekin Kuaför Genel Özellikler

 • Hizmet İçeriği

  Saç ve Makyaj

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ekin Kuaför Özellikler

 • Ücretsiz Prova
 • Mekanda/Evde Hizmet
 • Şehir Dışında Hizmet
 • Gelinin Yakınlarına Hizmet

Ekin Kuaför Sıkça Sorulan Sorular

 • Verdiğiniz ekstra hizmetler neler?

  Takma kirpik

Ekin Kuaför Hakkında

Hayatınızın aşkıyla ömrünüzü birleştirme kararı aldınız ve o büyük gün gelip çattığında en güzel halinizle müstakbel eşinizin ve sevdiklerinizin karşısına çıkmak istiyor olma ihtimaliniz çok yüksek. Bunu rahatlıkla tahmin edebiliyoruz çünkü yılların deneyimi ve bilgi birikimiyle icra ettiğimiz mesleğimizde gerçekten iyiyiz. Ekin Kuaför olarak bulunduğumuz konum itibariyle Adana Sarıçam kuaför salonları arasında yer alıyoruz. Burada son derece kaliteli bir hizmet vererek rakiplerimizden ayrılıyor, her biri alanında uzman harika ekibimizle birlikte çalışıyoruz.

Konumuza dönecek olursak, Ekin Kuaför ailesi olarak çok severek yaptığımız işlerin başında gelin saçı ve makyajı geliyor. Çünkü düğünlerin kutsak ve çok önemli olduklarınıza inanıyoruz dolayısıyla gelinlerimize özel alaka gösteriyoruz. Hazırlıklarını düğünlerinin konsepti, gelinlikleri ve kişisel zevklerine uygun şekilde yapıyor, diledikleri modelde saçlarını tasarlıyoruz. Üstelik sadece saç da değil, tesettürlü gelinlerimize de hitap edebiliyor ve onlar için birbirinden güzel türban tasarımları yapıyoruz. Kusursuz gelin görünümünü tamamlamak içinse ten renklerine uygun ve yüz hatlarını öne çıkaran doğal ve kalıcı bir profesyonel makyaj yapıyoruz.

Çok yönlü bir salon olarak diğer hizmetlerimizden de söz etmek isteriz. Geniş yelpazedeki hizmetlerimiz arasında; lazer epilasyon, microblading, kaş kontür, saç kesimi, boya, renklendirme, ombre ve sombre, balyaj, röfle, manikür ve pedikür, ağda, profesyonel ve günlük makyaj gibi işlemler mevcut. Eğer gelinlerimizin bu hizmetlerden herhangi bir veya birkaçına ihtiyacı varsa onlara düğünden önce mutlaka salonumuzu ziyaret etmelerini tavsiye ediyoruz. Düğün günü stresten uzak bir şekilde saç ve makyajınızı yaptırmak çok daha rahat olup zaman sıkıntısı yaşamamanızı sağlayacaktır.

Ekin Kuaför olarak Adana gelin başı modellerimiz hakkında bilgi veya fiyat teklifi almak isterseniz yan tarafta bulunan formu doldurarak bize hemen ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.