Şahver KOÇULU & Burçin ÇOBANOĞLU*

Şahver KOÇULU & Burçin ÇOBANOĞLU
Çiftlerin ömürlerinde geçirdikleri en heyecanlı ve önemli günlerden biridir evlilik günü. O günün gerginliği sebebiyle çiftler sadece koşturmak ve heyecan olarak hatırlıyorlar. Ancak çekim sonrası hazırlanan fotoğrafları gördükleri zaman şaşkınlıklarını açıkça ifade etmekten çekinmiyorlar.

Profosyonel olarak fotoğrafçılık yapan Burçin Çobanoğlu ve Şahver Koçulu Evliliğin aslında hazırlık aşamasında başladığına ve asıl bu anların ölümsüzleştirilmesi gerektiğine inanarak aylar öncesinden çiftlerle tanışıp bir çalışma planı oluşturuyor. Onların kendilerini en iyi ifade ettiği duruşu bakışı belirliyor. “Her gelin kendini özel hissetmek ister “düşüncesinden yola çıkan ve fikirlerini hayata geçiren ikili sadece düğün anında değil son prova, kuaför, evde hazırlık, gelinin evden alınması, farklı mekanlarda gelin damat fotoğrafları, nikah ve ilk dans fotoğraflarıyla hikayeyi tamamlıyor. br>
Aynı zamanda Doğum Fotoğrafları da çeken Burçin Çobanoğlu ve Şahver Koçulu evlilik hikayelerini çektikleri çiftlerle bağlarını koparmıyor. Şu sıralar yurtdışında oldukça ilgi gören aile fotoğrafçılığı işini Türkiye de uyguluyorlar.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Şahver KOÇULU & Burçin ÇOBANOĞLU ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Şahver KOÇULU & Burçin ÇOBANOĞLU hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap