Plato Bahar Wedding

0212 963 25 97

E-posta Gönder

 • Arnavutköy, İstanbul.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Plato Bahar Wedding Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  3.000-5.000 TL

Plato Bahar Wedding Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  1 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta

Plato Bahar Wedding Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Plato Bahar Wedding Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Stüdyo / Plato çekimi


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Saat

Plato Bahar Wedding Hakkında

Arnavutköy düğün fotoğrafçıları arasında 1985 yılından bu yana tecrübemizle çiftlerin ilk tercihi olduk. Plato Bahar Wedding nesilden nesile aktarılan bir serüven. Bizi tercih eden çiftlerimize benzersiz bir düğün çekim deneyimi yaşatmak için konforlarını, ulaşımlarını, dilek ve isteklerini 5 dönüm vadiye kurulu platomuzdaki hizmetlerimizle karşılıyoruz. Platomuzu sadece biz kullanıyor ve başka meslektaşlarımıza kiralamayarak bu deneyimi sadece size özel kılıyoruz.

Deneyim

Plato Bahar Wedding’de 35 yılı aşkın bir süredir çiftlerimize en iyi ekipmanlar ve deneyimli bir ekiple hizmet vermekteyiz. Arnavutköy ve Başakşehir’de 3 ofisimiz bulunuyor. Albümlerinin tekdüze olmasını istemeyen ve farklı konseptler denemek isteyen çiftlerle 5 kişilik ekibimiz ilgileniyor. Kadromuzun tamamı deneyimlerini çıraklıktan ustalığa taşımış kişiler. Yüzünüzdeki gülümsemeyi görmek için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

Çekim Türleri / Mekanlar

Arnavutköy düğün fotoğraf çekimi hizmetimizi zengin pozlara imkan tanıyan platomuzda veriyoruz. Düğün çekimlerimizi ve dış çekimlerimizi bu mekanda birbirinden büyülü kareler yakalayarak gerçekleştirebiliriz. Çekimlerimiz 1 saat kadar sürüyor. Profesyonel bir ekiple çalışacağınız için sizi doğru anlıyor ve hızlı çözümler ya da orijinal fikirler üretebiliyoruz. Platomuzda 40’tan fazla konsept bulunuyor. Plato Bahar Wedding size istediğiniz konsepti dilediğiniz yerde yaşama imkanı sunuyor.

Ekipman

Çekimlerimizde ağırlıklı olarak drone kullanıyoruz. Fotoğraf makinesi olarak tercihlerimizi başında Nikon D850 gibi kaliteli ve kendini kanıtlamış makineler geliyor. Düğün çekimleri yerine plato çalışmaları yaptığımız için birçok ekipmana ihtiyaç duymuyoruz. Öte yandan çiftlerimizin özel istekleri olduğu takdirde farklı ekipmanların teminini sağlayabiliriz. Plato Bahar Wedding bünyesindeki tüm hizmetlerimizde en iyi ve profesyonel hizmeti vermek için ekibimizle canla başla çalışıyoruz.

Baskı Hizmetleri

Baskı hizmetlerimizde de kalitemizden asla ödün vermiyoruz. Albüm paketlerimizde bol alternatif sunarak her çiftimizin zevkine hitap etmeyi amaçladık. 25x50, 30x60 ebatlarında 2 adet aile albümü, 25x70 panaromik albüm, farklı ebatlardaki aile albümü ve bir de albümsüz olarak sunduğumuz dijital paketimiz bulunuyor. Ayrıca 25x50 panoramik albüm, maksimum 1 saat çekim, 30 kare fotoğraf editi ve tüm fotoğrafların dijital teslimini yapıyoruz.

Ek Hizmetler

Size biraz da Plato Bahar Wedding’de görebileceğiniz eşsiz konseptlerimizden bahsedelim. Üçgen ev, göl, kayık ve vadi konsepti, sera evi ve salıncak gelin ve damatlarımızın en sevdiği tarzların başında geliyor. Platomuzdaki botanik bahçe de oldukça renkli fotoğraf karelerine ev sahipliği yapıyor. Kış mevsimi çekimlerinde kullanabileceğiniz alanlarımız da mevcut. Platomuzdaki çekimlerde kuaför ve karavan gibi çok özel fırsatlara da imza atıyoruz.

İstanbul’un en güzel yerinde, kalabalıktan uzak büyülü bir mekanda butik bir hizmet veriyoruz. Siz de kuş cıvıltılarıyla poz verdiğinizi unutmaya ne dersiniz? Plato Bahar Wedding’de en özel gününüz için sizi özel bir deneyime bekliyoruz. Ayrıca erken rezervasyonlarda kolaylıklar da sağlıyoruz. Plato Bahar Wedding fiyatlarımız ve hizmetlerimizle ilgili bilgi edinmek için alttaki telefon numaramızdan bize ulaşabilir veya yandaki formumuzu doldurabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 25 97
 • Adres:

  Merkez mah. Eski Edirne Asfaltı cad. No:1243 Arnavutköy İST

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.