Oğuzhan Yeni

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Oğuzhan Yeni Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Oğuzhan Yeni Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Oğuzhan Yeni Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Oğuzhan Yeni Hakkında

Tekrarı olmayan değerli anları belgelemenin heyecanıyla uzun yıllar fotoğrafçılık eğitimleri aldım. Sektörde yer almak için farklı markaların altında profesyonel fotoğraf sanatçılarıyla birlikte çalıştım. Oğuzhan Yeni Düğün Fotoğrafçısı markasını kurmaya karar verdiğimde, sunduğum hizmetlerle ses getirmeyi hedefledim!

Her çift için büyük anlam ifade eden özel anları belgelemek için son teknoloji ekipmanlar, HD kalite çekim yapan kamera, çözünürlüğü yükselten optik ve lensleri tercih ettim. İstanbul düğün fotoğrafçıları arasında yer almaya başladığım andan itibaren canlı renkleriyle dikkat çeken fotoğraf karelerinde sanatımı ortaya çıkardım. Her kareye aşkı ve en özel duyguları yansıtmak için büyük bir hassasiyetle çalışmaya odaklandım. Şimdi sıradaki çift ile çekim yapmak için son derece heyecanlıyım. Tekrarı olmayan özel anları riske atmamak için çalışan profesyonel ekip arkadaşlarım da sizi bekliyor…

Sizi ilk görüşme için Mecidiyeköy fotoğrafçıları arasında yer alan ofisimize davet ediyoruz. Burada neşeli bir sohbetle çekim süreçlerini konuşuyor, konsept ve mekan seçimini yaparak hazırlıklara başlıyoruz. Dış çekimler için Türkiye’nin pek çok iline sizinle birlikte gelebiliyoruz. Bugüne kadar İstanbul dışında; Abant, Ordu, Kırklareli gibi birçok yerde doğanın içinde çekimler yaptık. Kumsal, orman, tarla, çiftlik, şehir merkezi, tarihi mekanlar ve kapalı alanlarda doğru ışığı kullanarak konsept çekimler düzenledik. Çiftlerimizin tercihine göre şehirde yer alan hazır platolarda da çekimler yaptığımızı söylemeden geçmeyelim!

Dış çekimler kadar büyük özen ve hassasiyetle düğün günü çekimleri de yapıyoruz. Her zaman aşkınızın hikayesine odaklanıyor ve özgürce poz verdiğiniz anlarda deklanşöre basıyor. Çekimleri tamamladığımızda, anılarınız panoramik albüme dönüştürüyoruz. Her kareyi ve montajlı video çalışmalarını da dijital ortamda teslim ediyoruz.

Siz de Oğuzhan Yeni iletişim formunu doldurarak ekibimizle tanışmaya ne dersiniz? Gelin, hayalinizdeki çekimleri masalsı karelere dönüştürelim!

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.