Stüdyo Aybars

Mesaj Gönder

0212 963 05 60

E-posta Gönder

  • Silivri, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Stüdyo Aybars Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-7.500 TL

Stüdyo Aybars Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Stüdyo Aybars Sıkça Sorulan Sorular

Stüdyo Aybars düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Stüdyo Aybars düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-7.500 TL aralığındadır.


Stüdyo Aybars hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Stüdyo Aybars aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün belgeseli, katalog çekimi, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, trashday".


Stüdyo Aybars düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Stüdyo Aybars düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Stüdyo Aybars şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Stüdyo Aybars şehir dışında hizmet veriyor.


Stüdyo Aybars ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Stüdyo Aybars ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Stüdyo Aybars Hakkında

İstanbul’da 2008 yılından Stüdyo Aybars markasını kurarak faaliyet göstermeye başlayan ekibimizle tanışın! Hayatınızın en özel anlarını belgeleyen ekibimizle çekimlerinizde fark yaratmak için çalışıyoruz. 3 kişiden oluşan profesyonel fotoğraf ve video çekim ekibimizde yardımcılarımız da yer alıyor. Kayıtlara başladığımızda ışık ve teknik destek aldığımız ekip arkadaşlarımızla işinde uzman bir aileyiz. Bir de kaliteden ödün vermeyen ailemizin birinci öncelik olarak mutluluğunuzu belirliyor, her anınızın özel olduğunu da bilerek hassas bir çalışma süreci yürütüyoruz.

Stüdyo Aybars Silivri’deki adresimizden, şehrin en güzel dış çekim mekanlarına uzanan yolculukta çiftlerimizin yanında olmanın heyecanıyla hazırlıklara başlıyoruz. Hazırlık sürecine önem veriyoruz. Çünkü tüm isteklerinizi karşılamanın ve hayallerinizi gerçekleştirmenin en güzel yolu olarak planlı çalışmayı görüyoruz. Her türlü teknik destek ve alternatifle doğal çekimler gerçekleştiriyor, düğün hikayelerinizi de tasarlıyoruz. Sinematik video hazırlıkları sonunda oluşturduğumuz montajlı klipleri ve hikayenizi dijital ortamda teslim ediyoruz. Uzmanlık alanımızı soruyorsanız, tasarladığımız özel albümleri de gördüğünüzde fotoğraf sanatçısı olduğumuzu anlayacaksınız! Düğün videolarınızın montajıyla oluşturduğumuz çalışmalarda olduğu gibi bu konuda da farkımızı belli ediyoruz.

Dış çekimlerde farklı çekim açıları yakalayarak birbirinden özel konsept çalışmalar ortaya çıkarıyoruz. Save the date, trash day, konsept ve detay çekimleriyle şehrin en güzel köşelerinde özgürce poz verdiğiniz saatler geçiriyoruz. Kendinizi katalog veya moda çekimlerinde hissedeceğiniz anlara hazır olun. Çekimler sonunda ise, her anınızı ölümsüzleştiren ekibimizin kalite ayrıcalıklarıyla tasarladığı; panoramik, aile ve cep albümlerini teslim alabilirsiniz. Ahşap USB bellek ile albümlerin içerisinde bulunduğu kutuyu bile özel olarak tasarladığımızı da söylemeden geçmeyelim!

Silivri düğün fotoğrafçısı olarak ekibimizi tercih ediyorsanız, iletişim formunu doldurarak fiyat teklifleri alabilirsiniz. Stüdyo Aybars iletişim formu ve detaylı bilgi sayfanın üst kısmında yer alıyor.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.