• Min. Paket Fiyatı
  3.000-5.000 TL

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İsmail Balcı Film Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

İsmail Balcı Film Wedding Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

İsmail Balcı Film Wedding Sıkça Sorulan Sorular

İsmail Balcı Film Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

İsmail Balcı Film Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.

İsmail Balcı Film Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

İsmail Balcı Film Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.

İsmail Balcı Film Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, İsmail Balcı Film Wedding şehir dışında hizmet veriyor.

İsmail Balcı Film Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

İsmail Balcı Film Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 1 haftadan az içerisinde teslim etmektedir.

İsmail Balcı Film Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

İsmail Balcı Film Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:
"dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

İsmail Balcı Film Wedding Hakkında

Merhaba, ben Üsküdar düğün fotoğrafçısı firmalarından İsmail Balcı Film Wedding’in kurucusu İsmail Balcı. Fotoğraf ve video çekimi konusunda 2019 yılından bu zamana kadar profesyonel olarak faaliyet göstersem de aslında 10 yıllık deneyimim bulunuyor. Fotoğrafçılığımın ilk yıllarında bazı özel çiftlere hizmet veriyordum ancak aldığım olumlu dönüşler ve olumlu referanslar beni aktif bir şekilde çalışmaya yönlendirdi.

Deneyim

İstanbul Anadolu Yakası düğün fotoğrafçısı olarak hem fotoğraf hem video çekimi konusunda mükemmeliyetçi bir iş anlayışına sahibim. Prensip edindiğim bu çalışma yöntemimle çiftlerle birebir ilgilenmeyi tercih ediyorum. Her aşamada kaliteyi ve detayları ön planda tutarak özel anları en iyi şekilde yakalamak benim için önemli. Gerek gördüğüm takdirde en az kendim kadar güvendiğim deneyimli ve profesyonel bir isimle iş birliği yapma yolunu seçiyorum.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çiftlerin fikirlerini ve isteklerini göz önünde bulundurarak İstanbul'un eşsiz mekanlarında çiftlerin hikayesini en güzel şekilde anlatmak için çekim türlerini özenle planlıyorum. İstanbul'un tarihi yarımadası, benzersiz atmosferi ve tarihi dokusu eşsiz bir çekim ortamı sağlasa da bununla yetinmeyip çok daha fazla mekan araştırmasına girişiyorum. Adile Sultan Kasrı’nda ve birçok tarihi alanda çalışmalar yapıyorum.

Çiftler tercih ederlerse plato çekimi de gerçekleştiriyorum. Dış mekanda yapılan çekimler çoğu zaman ortalama 2 saat sürüyor. Gelin ve damat video kaydı talep ederse sürede uzama oluyor. Çalışma esnasında çiftlerin rahat etmeleri için gereken gayreti gösteriyor, doğal ve içten anlarını karelemek için çaba sarf ediyorum.

Ekipman

İsmail Balcı Film Wedding, en son teknolojiye sahip ekipmanları kullanarak çekimlere modern ve yüksek kaliteli bir dokunuş katıyor. Hem fotoğraf hem de video çekimlerinde en güncel ve profesyonel cihazları tercih ederek çiftlerin özel anlarını en iyi şekilde yakalamak için teknolojinin sunduğu imkanları sonuna kadar kullanıyorum. Bu sayede yüksek çözünürlük, netlik ve estetik açıdan üst düzey sonuçlar elde ediyorum.

Baskı Hizmetleri

Tüm baskı ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere anlaşmalı olduğumuz bir firma bulunuyor. Fotoğraf albümlerinden kanvas tablolara kadar geniş bir yelpazede baskı hizmetleri sunarak çiftleri bu hizmeti almaları için firmalara yönlendiriyoruz. Profesyonel iş birliğimiz ve anlaşmalı firmamız aracılığıyla çiftlerin mutlu zamanlarını kalıcı hatıralara dönüştürecekleri özgün ve estetik baskı ürünleri elde etmelerine yardımcı oluyoruz.

Nakit ve banka havalesi gibi alternatifleri kullanarak ödeme konusunda çiftlerin tercihine öncelik veriyoruz.Erken rezervasyonlarda çeşitli kampanyalar ve avantajlar sunarak, çiftlerin bütçelerine uygun hizmeti sunmayı hedefliyoruz.İstanbul düğün fotoğrafçısı fiyatları için İsmail Balcı Film Wedding sizleri bekliyor. “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmak için vakit kaybetmeyin.

İletişim

 • Telefon:

  0216 706 06 74

 • Adres:

  İstanbul

 • Haritadaki Konumu

  İsmail Balcı Film Wedding Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.