Davetiye Manisa

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1 TL'den az

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Merkez, Manisa

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1 TL'den az
  • Teslim Süresi 1 haftadan az
  • Minimum Sipariş Adeti 100

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Cut-out basımı

Önerilen Firmalar

Burak Ofset
14 5

Akhisar

Burak Ofset

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim
Davetiye Manisa
10

Merkez

Davetiye Manisa

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim
Sedef Davetiye
5 1

Ahmetli

Sedef Davetiye

1 TL'den az
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Davetiye Manisa olarak 2014 yılından bu yana hizmet veriyoruz. Geçmiş yıllarda grafikerlik bilgimizi kullanarak reklam ajansı olarak faaliyet gösteriyorduk. Bilgimizi geliştirerek davetiye hizmeti vermeye başlayarak size kusursuz ve kaliteli hizmet vermeyi amaçladık. Tüm özel günlerinizin destekçisi olarak aile ve arkadaşlarınızı özel günlerinize en iyi tasarımlarla davet etmenizi sağlıyoruz.

Düğün gününüzü planlarken birçok detayla ilgilendiniz ve son olarak sevdiklerinize organizasyon gününüzü duyuracağınız davetiyeye geldi. Davetiye konusunda bir fikriniz yoksa size birçok seçenek sunuyoruz. Kataloğumuzu incelediğinizde kararsız kalırsanız size özel tasarımlar da yapıyoruz. Düğün temanıza ve tarzınıza uygun tasarımlar yaparak istediğiniz renkte basımını gerçekleştiriyoruz.

Lazer kesimli, karikatürlü, gelin damatlı, magnet ve vintage davetiye seçeneklerimiz dışında birçok garklı davetiye modellerimiz de mevcuttur Düğün dışında sünnet ve kına davetiyesi istiyorsanız özel gününüze uygun seçeneklerimizi de var. Davetiyenizin içine yazılmasını istediğiniz yazının stilini istediğiniz tarzda oluşturabiliyoruz. Tasarladığınız davetiyeyi yazı ve şeklini size baskıdan önce gösterebiliyor onayınızla basım işlemine başlıyoruz. Davetiye Manisa olarak kâğıt kalitesine çok önem veriyoruz. Davetiye basımında kalınlığı ve genişliği uygun olmayan kağıtlar kullanmıyoruz.

Baskı süresi ürüne göre değişiklik göstermektedir. Siparişi verdiğiniz andan itibaren 1 haftadan az bir sürede size teslim ediyoruz. Davetiye dışında masa kartı menü basımı cut-out basımı hizmetimiz de mevcuttur. Siz de düğün davetiyenizin ehli eller tarafından tasarlanmasını istiyorsanız yandaki form üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Fırat Sarıkaya

  • Adres: Çarşı Mah. 1817 Sok. No:32/A Şehzadeler

Davetiye Manisa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!