Davetkar Bir Davetiyenin Şehrinizdeki Maliyeti Nedir?

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:34 DK

09.01.2015

Davetlilerinize, nasıl bir düğüne davetli olduklarının ilk sinyallerini verdiğiniz, düğününüzün tasarım ürünlerinden biri olan düğün davetiyeniz için evlilik bütçenizin ne kadarlık bir kısmını ayırmanız gerektiğini biliyor musunuz? Davetiye maliyetinizin Bütçem Aracı'nızdaki yerini alma zamanı geldi!

İstanbul

İstanbul’da evlenen bir çift iseniz her konuda olduğu gibi davetiye konusunda da sonsuz seçeneğiniz var demektir. Basılı davetiye için İstanbul’da adet başına ödeyeceğiniz fiyat minimum 0.50 TL, ortalama 3 TL olarak söylenebilir. Tasarlattığınız modele, zarf ve kağıt kalitesine, davetiyede kaligrafik unsurlara ve kullanılan kalemin özelliğine göre fiyatlar değişim göstermekte olup, bu fiyatların ve alacağınız hizmetin bir üst sınırı olmadığı elbette belirtilmeli.

davetiyeclg1 - davetiyeclg1

Ankara / İzmir

Ankara’da ve İzmir’de yaptıracağınız bir nikah davetiyesi için ödeyeceğiniz fiyat, adet başına minimum 1 TL, ortalama ise 3 TL civarında olacaktır. Davetiyenizi seçmeden önce olabildiğince çok firmanın davetiye modellerini ve seçeneklerini incelediğinizden, içinize en çok sinen tasarımı bulduğunuzdan mutlaka emin olun! Kimseninkine benzemeyen davetiye fikirleri için Düğün.com’u takip etmeye devam edin.

Adana

Adana’da yapacağınız bir davette adedine minimum 0.50 kuruş, ortalama 2 TL ödeme yapacağınız davetiyeler, içlerine yazdıracağınız alternatif davetiye metinleri ile fark yaratmayı bekliyor. Davetiyelerinizi elden ulaştıramayacağınız davetlilere siz mi postalayacaksınız yoksa davetiye firmanıza vereceğiniz bir adres listesiyle sizin yerinize onlar mı gönderecek öğrenmeniz yararlı olabilir.

Düğün Davetiyesi İndirimleri

Kişiye Özel Davetiye
HEDİYE
207 1 171
Kişiye Özel Davetiye

Davetiyeniz İle Uyumlu Kına Kartınız Bizden Hediye!...

Davetiye Kadıköy
HEDİYE
122 13
Davetiye Kadıköy

400 Adet Altıgen Tasarımlı Davetiyemizden Alana 100 Adet Lavanta Kesesi Hed...

Antalya

Antalya davetiye başına minimum 0.30 kuruş, ortalama ise 0.80 kuruş fiyat ödeyebileceğiniz bir şehir. Diğer şehirlere göre daha düşük bir maliyetle davetiye yaptırabileceğiniz Antalya davetiye firmaları sizi bekliyor. Davetiye firmanızla önceden konuşup anlaşmaya bağlamanız gereken birtakım noktaları atlamamanız gerektiğini unutmayın. Davetiyeleri göndermeye başlamanız gereken tarihte mutlaka elinizde olmaları konusunda bir aksilik yaşamamak için yazılı anlaşmalar yapmaya dikkat edin.

Bursa

Düğün temanızı davetiyenize yansıtmanın yollarını seçtiğiniz davetiye firmasından ve Düğün.com sayfalarından öğrenerek düğününüzde baştan sona bir uyum yakalayabilirsiniz. Bursa’da bastıracağınız bir davetiye için ise minimum 0.75 kuruş, ortalama 1 TL civarında ödeme yapmanız gerekecektir. Bu tip hizmetlerin bir üst sınırının olmadığını, talepleriniz ve davetli sayınızla şekillenecek bir toplam bütçe ile karşılaşacağınızı yinelemekte fayda var.

Artık düğün davetiyenizin bütçeniz içerisinde kaplayacağı yeri aşağı yukarı hesaplayabiliyorsunuz. Sıra modelleri incelemeye ve beğendiğiniz firmaların bilgi istek formlarını doldurarak fiyat teklifi istemeye gelmedi mi? Hemen şehrinizdeki davetiye firmaları ile iletişime geçmeye başlayın!

Şehrindeki En İyi Düğün Davetiyesi Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DAVETİYE FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Davetiyesi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Davetiyesi Firmaları

Düğün Davetiyesi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (3)

IA

Irem Aslan

16/10/2014

davetiyeleri kendim postalamaktansa davetiye firmasının bu işi yapması daha iyi


MS

Mine Sezer

16/10/2014

Seçme kısmında insan karar veremiyor vakit ayrılması gereken bir detay davetiye


MS

Mine Sezer

16/10/2014

Hatta bir detaydan daha fazlası..