Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF Türkiye)

5 Yorum

E-posta Gönder

Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF Türkiye) Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  2-3 TL

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  50

Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF Türkiye) Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Ücretsiz Teslimat

Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF Türkiye) Hakkında

Hayatınızda yeni bir sayfa açacağınız en özel gününüzde yeryüzü için çok büyük önemi olan bir katkıda bulunmak ve dünyamız için umut dolu bir adım atmak ister misiniz?

Güzel bir birlikteliğin ardından evlenmeye karar verdiniz ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar planladığınız düğün sürecinizde sıra nikah şekeri ile davetiyelerinizi seçmeye geldiğinde size Doğal Hayatı Koruma Vakfı olarak doğamız için duyarlı davranmanıza vesile olacak bir hizmet sunuyoruz. Hem farkınızı ortaya koyacağınız hem de çevrenizde farkındalık yaratacağınız bir tercih için WWF Türkiye’nin birbirinden hoş davetiye ve nikah şekeri alternatifleriyle mutluluğunuzu misafirlerinizle paylaşırken doğadaki dostlarımızı da unutmamış olacaksınız. Üstelik sadece düğün ve nikah törenlerinde değil nişan organizasyonlarınızda da bizimle birlikte çalışabilirsiniz.

Vakfımız tarafından yürütülen, ülkemizin biyolojik çeşitliliğinin korunması yolunda çok sayıda çalışmanın içerisinde uzun yıllardır başarıyla yer alıyoruz. Adana Akyatan’da nesli tehlike altında olan saz kedileri ve deniz kaplumbağaları, Kaş-Kekova Özel Çevre Koruma Bölgesi’nde orfozlar ve yunuslarla ilgili yürütülen çalışmalara dair özel günlerinizde davetiye ve nikah şekerleri hizmeti alarak desteğinizi gösterebilirsiniz. Mutluluğun ve sevginin paylaştıkça çoğaldığına inanan bir vakıf olduğumuz için nesli tükenmekte olan bir türe desteğinizle dokunarak hayatınıza özel bir değer katabilirsiniz. Böylelikle, hem destek olduğunuz türün korunmasına yardımcı olacak hem de misafirlerinize akılda kalıcı, manevi değeri yüksek bir jest yapmış olacaksınız.

Siz de hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak ve fiyat seçeneklerimizi detaylı olarak öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF Türkiye)’na ait telefon numarası, mail adresi ve iletişim formu kanalıyla bizimle kolayca irtibat sağlayabilirsiniz. Aşkınızın “Evet!” yanıtıyla taçlandığı o büyük günde sevginizi doğadaki dostlarımızla da paylaşın!

İletişim

 • Adres:

  Büyük Postane Cad. Garanti Han No:19 K:5 Eminönü / Fatih / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Doğal Hayatı Koruma Vakfı (WWF Türkiye) Yorumları (5)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

S&S

Semih & Semih

Düğün Tarihi: 07.09.2021

Düğün.com üzerinden anlaştıÇok guzel duşünulmuş, gayet mantikli. Davetiye icin ulasmaya calisiyorum ama iletisime gecemiyorum

A&H

Ayşe & Hasan

Düğün Tarihi: 21.03.2020Hem doğa koruma faaliyetlerine destek oldum hem de çok güzel zeytin ağaçlı davetiyelerim oldu. Teşekkür ederim WWF-Türkiye!

E&Y

Ergül & Yunus

Düğün Tarihi: 07.12.2019Evliliğimizin ilk adımlarını doğa için attık ve birlikteliğimizin bir simgesi haline dönüşmesini umut ettiğimiz zeytin ağaçları için katkıda bulunduk.
Teşekkürler WWF Türkiye.

A&A

Aslıhan & Ahmet

Düğün Tarihi: 14.03.2020


Kitap ayraçlarımızı teslim aldım. Açıkçası sürecin bu kadar hızlı olmasını beklemiyordum bu nedenle de ayriyetten teşekkür ederim ilgi ve alakanız için.

Ürünlerimizi çok beğendim, sizlerle çalıştığım için, böyle faydalı bir işe dokunabildiğim için çok şanslı ve mutluyum.
...
devamı 

I&S

Işık & Serhat

Düğün Tarihi: 20.10.2019


Davetiyeler elime ulaştı. Çok sevdik, böyle bir faydaya sebep olmak da ayrıca mutlu etti, teşekkür ederim.

İlgili tarihte uygun olursanız, kokteyle sizi de bekleriz. Hali hazırda hazırlamış olduğunuz davetiyelerden kendinize de ayırabilirsiniz🥰
Siz ve şahsınızda wwf’yi de...
devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.