Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

1

E-posta Gönder

0212 963 3167

Düğün Davetiyesi

Kategori

3-5 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Beşiktaş, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 3-5 TL
  • Teslim Süresi 1 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti 50

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı

Kampanyalar ve Paketler

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

500 Adet Ve Üzeri Yapılacak Davetiye Anlaşmalarımız %10 İndirimli!

Tüm detayları göster

Son gün 19/10/2023

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

500 Adet Ve Üzeri Magnet Anlaşmalarımıza %10 İndirim Uyguluyoruz!

Tüm detayları göster

Son gün 19/10/2023


Hakkında

2000 yılında pek çok başarılı hekim ve çocukları tedavi gören bilinçli ailenin bir araya gelmesiyle Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nı kurduk. Vakfın bağışçıları sayesinde maddi sorunlar yüzünden tedavisi aksayan çocukların tedavi sürekliliğini sağlayarak ailelere umut olduk. Bir süre sonra bağışların yanında özel projeler de yürütmek için harekete geçtik.

İşte bu özel projelerden biri de KAÇUV Umut Dükkanı! Umut Dükkanı’nda kanserli çocuklar ve ailelerine destek olmak için pek çok ürün yanında çeşitli davetiyeler tasarlıyoruz. Amacımız, tasarladığımız davetiyelerle özel anlarınıza farkındalık katarken geliriyle çocuklarımızın hayatına katkı sağlamak.

Davetiyelerimiz oldukça zarif ve şık. Leylak, gelincik, ortanca ve mor çiçeklerden ilham aldığımız tasarımlarımızı tual kağıda, çift yönlü ve renkli olarak basıyoruz. Siparişi de kolayca verebiliyorsunuz. Öncelikle tercih ettiğiniz nikah davetiyesini yani çiçeğinizi seçiyorsunuz. Sonra da kare ya da dikdörtgen boyutlarından istediğinizi. Gelin ve damat adı, tarih ve davetiye metninizi yazıp sepete sipariş adedini ekleyip ödeme yaptığınızda tüm işlemi tamamlamış oluyorsunuz.

Dükkanımızda sadece düğün davetiyesi de değil sevdiklerinize hediye etmek üzere onlarla bir örnek tasarlanmış; kitap ayracı,masa kartı, menü kartı, magnetler ve hatta çikolatalar da bulunuyor. Taş veya ahşap üzerine baskı yaptığımız magnetlerimizin yanında şişe açacağı şeklinde tasarladığımız magnetler de mevcut. Dilerseniz, magnet ve kitap ayraçlarını davetiye olarak kullanabileceğinizi de belirtelim. Fındıklı ve fındık püre dolgulu nikah çikolatalarımız ise el yapımı. Çikolatayı eritip mermer üzerinde soğutma yöntemiyle hazırlıyoruz.

Vakıf güvencesinde özenle hazırladığımız siparişlerinizi yaklaşık 5-7 gün arasında teslim ediyoruz. Davetiye siparişleri için minimum sipariş adedini 50 olarak belirledik. Türkiye’nin her yerine ulaştırdığımız davetiye ve hediyelik eşyalarla mutluluğunuzu paylaşmak artık hepimiz için daha anlamlı. Aşkınız ilan ettiğiniz davetiyeler, sevdikleriniz ve çocuklar için mutluluğa dönüşmek üzere!

Unutmayın ki küçük bir adımla büyük umutlar yeşertmek mümkün. “Nerede yaşam varsa, orada umut vardır” inancı ile sağlıklı yetişkinler yetiştirmek için çıktığımız yolculukta, çocuklarımızın iyileşmesine destek vermeye devam etmemiz için ailemizin genişlemesi çok önemli. Siz de ailemize katılmak isterseniz Kanserli Çocuklara Umut Vakfı davetiyeleri bunun için harika bir fırsat! KAÇUV iletişim bilgilerini ise sayfanın üst kısmında görebilirsiniz!

İletişim

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

  • Telefon: 0212 963 3167
  • Adres: Harbiye Mah. Cumhuriyet Cad. Beşler Apt. No:44 Kat:2 D:2 Elmadağ Şişli İstanbul

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!