Kayra Davetiye

E-posta Gönder

Kayra Davetiye Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  1-2 TL

 • Teslim Süresi

  1 haftadan az

 • Minimum Sipariş Adeti

  100

Kayra Davetiye Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım

Kayra Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

 • Ekstra hizmetleriniz var mı?

  Masa Kartı, Menu basımı

Kayra Davetiye Hakkında

Kişiye özel tasarım ve butik işlerle çıktığımız yolda, tarzınıza en uygun modeli seçebileceğiniz hazır koleksiyonlarımız ve hayalinizdeki size özel tasarımları üreterek, hayatınızın bu gününe gösterdiğiniz hassasiyetin simgesi haline gelmeyi hedefleyen, her davetiyeyi kendi davetiyesi gibi tasarlayıp ve üreten, işini severek yapan bir ekibiz.

Bu özel gününüze verdiğiniz önemi gösterebileceğiniz koleksiyonlarımızı sunmaktan gurur duyuyoruz.

Sevgilerimizle...

İletişim

 • Adres:

  Davutpaşa Cad. Tim 2 İş Merkezi Kat 2 No:480 Topkapı / İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder

Kayra Davetiye Yorumları (10)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere de yardımcı ol.

Z&K

Zeliha & Kerem

Düğün Tarihi: 23.03.2019


Şimdiye kadar gördüğüm, işini severek ve büyük ciddiyetle yapan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan, konusunda tecrübeli ekibi ile kaliteli işler çıkartan tavsiye edebileceğim bir firmadır. Güleryüzlü ve sevecen çalışanlarına bir kez daha çok teşekkürler..

R&E

Ruya & Erdi

Düğün Tarihi: 09.03.2019


Nişanlım ve benim gibi iki kararsız insana çok güzel davetiye örnekleri ile başarılı bir seçim yapmamızı sağladılar. ilgi alaka ve yönlendirmeleri için teşekkür ederiz.

F&T

Funda & Tuna

Düğün Tarihi: 08.03.2019


Davetiyelerim ve karşılama panom güleryüzlü bir ekip tarafından zamanında ve çok büyük bir titizlikle yapıldı. teşekkür ederim.

A&S

Ahu & Samet

Düğün Tarihi: 02.02.2019


Gerçekten mükemmeller beklediğimden çok çok iyi oldu.Klasik internet üzerinden yapılan alışverişler gibi hüsranla sonuçlanmadı... Perşembe günü sipariş vermeme rağmen Pazartesi günü elime geçti. Bu kadar titiz çalışmanıza ilgi alaka tüm ekibinize sonsuz teşekkür ederim... Harikasınız...

P&E

Pelin & Ekrem

Düğün Tarihi: 26.01.2019


Sipariş öncesi kararsız kaldığımız modellerin detaylı videolarını büyük bir sabırla paylaştığınız için teşekkür ederim. Gelen davetiyelerimiz video ve fotoğraflar dan daha da güzel duruyor.. Hem ne istediğimi anlayıp hem de özverili ve güzel bir iş çıkardığınız için çok ama çok teşekkür ederim..... devamı 

S&Ü

Sedef & Ümit

Düğün Tarihi: 19.01.2019


Hızlı geri dönüş ilgi,alaka, samimi yaklaşım ve önerileriniz sayesinde içimize sinen bir davetiyemiz oldu. Çok teşekkür ederiz.

S&F

Sevgi & Faruk

Düğün Tarihi: 18.01.2019


Kişisel tercihlerinize göre davetiye hazırlatabileceğiniz, gayet ilgili ve işinin tecrübesine sahip Özgür beyin güler yüzü ve ilgisine hayran kalmamak elde değil. Kararsız kaldığınızda sizi yönlendirme ve ihtiyacınıza anında çözüm bulma tecrübesine de sahip biri. Sunulan örneklerle birebir gelen... devamı 

A&A

Aylin & Arda

Düğün Tarihi: 12.01.2019


Geç saatler de bile hızlı dönüş yaparak hayallerim deki davetiyeyi hazırlayan Özgür bey öncelikle size çok teşekkür ederim. Beklediğim den daha kısa sürede teslimat ve kaliteli olarak teslim aldığım davetiyelerim için tüm ekibinize sonsuz teşekkür ederim.

S&E

Sevda & Erim

Düğün Tarihi: 11.01.2019


Karşılama pano, magnet ve davetiyemi aynı tema olarak büyük bir sabırla düzenleyip ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. Tüm çevreme gönül rahatlığıyla tavsiye edeceğim. Sevgiler.

Ö&E

Özlem & Eray

Düğün Tarihi: 14.12.2018


Çözüm odaklı ve hızlı çalışan bir ekip, beklediğimizden daha kısa bir sürede davetiyelerimizi hazırladılar. İçten yaklaşımları için teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.