Art Davetiye

E-posta Gönder

Art Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Art Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Art Davetiye Sık Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı, Menu basımı

Art Davetiye Hakkında

Sevdiklerinizi en özel günlerinize muhteşem bir davetiye tasarımıyla davet etmek ister misiniz?

Uzun yıllardır bu sektörde çalışan Art Davetiye Fatih, zevkinize hitap edecek birbirinden güzel davetiye modelleriyle mutluluğunuza ortak olmak istiyor. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren tüm detaylarla yakından ilgilenen ekibimizden gerekli tüm yardım ve danışmalığı isteyebiliyorsunuz.

Düğüne katılacak misafirlerinizi sizi bir çift olarak yansıtan bir simge veya yazı ile çağırmanız eminiz ki onların da hoşuna çok gidecek! Yılların tecrübesine sahip bir firma olduğumuzdan bu konuda bize sonsuz güvenebilirsiniz. Birbirinden güzel modeller ve her zevke hitap edebilen tür ve çeşitlilikte davetiyelerimizle düğün tarihinizi sonsuzluğa taşıyabilirsiniz.

Peki o eşsiz davetiye tasarımını bulmanız için size nasıl yardımcı oluyoruz?

Öncelikle sayfamız üzerinden bizimle iletişime geçiyorsunuz ve biz de size elimizdeki tasarımlardan örnekler gönderiyoruz. Renk renk model model tasarımlarımızdan dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Tabii bu süreçte düğün konseptinizi de dikkate almanızda fayda var! Örneğin; bir kır düğünü yapacaksınız, davetiyenizde doğayı yansıtan detay ve aksesuarları kullanabilirsiniz. Eğer modern tasarımıyla fark yaratacak bir salon düğünü yapacaksınız; salonunun dekorasyonunda kullandığınız renkleri davetiyenizin tasarımı için de tercih edebilirsiniz.
Davetiyenizin tasarımına karar verdiniz peki ya içindeki yazı?

Eşinizle olan büyük aşkınızı yansıtan özel cümleler ya da bizim sizin için hazırladığımız kalıp davet cümlelerinden dilediğinizi seçebiliyorsunuz. İstediğiniz yazı çeşidini istediğiniz renk ile davetiyenize işleyerek muhteşem bir tasarım ortaya koyuyoruz. Davetiyelerinizin seçimini yaptıktan sonra hemen hazırlıklara başlıyoruz ve çok kısa bir süre içerisinde size teslim ediyoruz.

İstanbul davetiye firmaları arasından fark yaratacak hizmet ve modellerimizle yanınızda olmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz. Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi alıp fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Hobyar, Narlıbahçe Sokağı Kader Han No:5/2 Fatih/İstanbul

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Art Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.