Kaligraf Vedat Yilmaz

E-posta Gönder

Kaligraf Vedat Yilmaz

Düğün Davetiyesi

Kategori

İstanbul

İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!Önerilen Firmalar

Diğer

Kaligrafitürk

Mete Yıldız hobi olarak sürdürdüğü çalışmalarını 1994 yılından itibaren pro...

İstanbul

bi dunya tasarim

Davetiye konusunda Bi Dünya Tasarım size yardımcı olur. Günümüzde evlenecek...

İstanbul

Çizimim Davetiye

Tasarım düğün davetiyeleri için Çizimim.Com adresini tercih edebilirsiniz. ...

Hakkında

İstanbul'da sizlerle buluşan Kaligraf Vedat Yılmaz uzun yıllardan beri davetiye sektöründe faaliyet göstermektedir. Hem şehir içi hem de şehir dışında gerçekleşen düğün törenleriniz için davetiye basımı gerçekleştiriyoruz. Şehir dışında dünya evine girecek olan gelin ve damat adaylarımıza davetiyelerinizi kargo ile gönderiyoruz. Kargo hizmetlerimiz son derece hızlı olduğu için kesinlikle sorun yaşamıyorsunuz. Davetiye siparişi vermek için endişe duyan çiftlerimiz bize güvenebilir. Davetiyelerinizi tam zamanında ve eksiksiz olarak size ulaştırmak için çalışıyoruz. Davetiye alternatifi çok fazla. Her gün davetiye modellerimize yeni modeller katıyor, modanın izlerini taşıyan davetiyeler üretiyoruz. Sezonun ön plana çıkan davetiye modellerini incelemek için sizleri ofisimize bekliyoruz. Davetiye kataloglarımız arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

İletişim

Vedat Yilmaz

  • Adres: ŞişliYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.