Düğün Davetiyesi İstanbul

Zen Davet

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Duygu

Düğün Tarihi: 23.06.2018

Özellikle Yasemin Hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum..

Zen Davet Hakkında

ZEN DAVET sıradan olmayı değil, farklı olmayı, sektörde marka olmayı hedefleyen, geçmişte edindiğimiz tecrübe ve bilinçle bugün müşteri ve tedarikçilerimizle olan işbirliğimize yansıtarak büyümeyi hedefleyen organizasyon firmasıdır.
Ekipman ve Organizasyon sektöründe kat ettiğimiz olumlu mesafenin, bu altyapının, vizyonun ve en önemlisi sizlerin desteğinizin eseri olduğuna inanıyoruz.
Bu yoldaki vizyonumuz kısa ve net bir şekilde; Fark yaratmak, çözüm üretmek. Bizimle çalışan, iş yapan herkesin sürekli memnuniyeti ve takdirini kazanmak.
Seçtiğiniz mekânları tecrübeli, dinamik ve profesyonel kadromuzla, yaratıcı tasarımlarımız, farklı dekor, süsleme ve animasyonlarımız ile daima hatırlanacak, büyüleyici bir atmosfere dönüştürüyoruz. Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışını benimsemiş genç, dinamik ve güncel trendleri takip ederek yeniliklere açık bir şekilde kendini sürekli geliştiren profesyonel ekibimizle siz değerli müşterilerimize mükemmeli sunmaktayız.
İşimize duyduğumuz sevgi ve özen, benimsediğimiz iş ahlakı başlıca ilkelerimiz, yaptığımız organizasyon sonucunda müşterilerimizin yüzünde gördüğümüz gülümseme ve aldığımız teşekkür ise ödülümüzdür.

Ekiple Tanışın

  • Diğer

İletişim

  • Adres:

    Ladin Sk. Kuyumcukent Avm Kat:2 No:719 Yenibosna

  • Haritadaki Konumu

    Zen Davet Yol Haritası

Zen Davet Yorumları (13)

Duygu

Düğün Tarihi: 23.06.2018

Özellikle Yasemin Hanıma ilgi ve alakasından dolayı çok teşekkür ediyorum..

Seher

Düğün Tarihi: 01.09.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı

Herkes gibi detayların içinde boğulmuşken, düğün mekanına karar verdikten sonra ee şimdi hangi organizasyon şirketine güvenicez derken karşımıza çıkan, bizi anlayan güler yüzlü bir ekipti haluk bey, yasemin hanım, özlem hanım... isteklerimizi dinleyen, güzel yönlendirmelerde bulunan, güzelliği... devam 

Ahmet

Düğün Tarihi: 30.09.2017


Benim iletişime geçtigim firmalar içinde benimle en çok ilgilenen ve beni dogru yola sevk eden tek firma çok teşekkurler ederim Haluk bey

Zen Davet

Ahmet Bey Işimiz Bize Ihtiyacı Olan Ve Hayatlarında Ilk Defa Yapmak Zorunda Oldukları Düğün Organizayonunda Müşterilerimizin Tüm Korkularını Bertaraf Etmek Ve Zndavet Olarak Düğünlerinde Eğlenmelerinden Başka Hiçbir Şey Düşünmemelerini Saglamak Biz Teşekkur Ederiz

Didem & Anıl

Düğün Tarihi: 02.09.2017

Merhabalar: Zen Davetle Anlaşmadan Önce Birkaç Organizasyon Firmasıyla Görüşmüştük.fakat Bazı Sebeplerden Içimize Sinmemişti.zen Davet Bize Sunduğu Alternatiflerle Işimizi Her Açıdan Çok Kolaylaştırdığı Gibi Istedimiz Her Tür Detay Aynen Yerne Getirildi.etrafımızdaki Insanarn Düğünlerinde Yaşadığı... devam 

Merve & Emre

Düğün Tarihi: 05.08.2017

Merhabalar; Hayalleri̇mdeki̇ Düğünü Gerçeğe Çevi̇ren,her Tür Detayla İnce İnce İlgi̇lenen,tüm Zen Davet Çalişanlarina Sami̇mi̇yetlri̇nden,emekleri̇nden Dolayi Çok Teşekkür Ediyorum.sayenizde Çok Güzl Bir Düğün Oldu.sonsuz Teşekkürler.gönül Rahatlığıyla Tavsiye Ederim.

Ayşe & Serkan

Düğün Tarihi: 20.05.2017

Merhabalar Her Şey Güzeldi,emeği Geçen Herkese Çok Teşekkürler,yer Mekan Çok Güzeldi,düğünü Olacak Herkese Mekanı Tavsiye Ederim.

Selma & Mehmet

Düğün Tarihi: 10.05.2017

Merhabalar,herşey Çok Güzeldi̇,çalişanlar Büyük Bi̇r Ti̇ti̇zli̇kle,i̇şleri̇ni̇ Yaptilar.emeği̇ Geçen Herkese Çok Teşekkür Ederi̇z.

Sezen & Serkan

Düğün Tarihi: 10.05.2017

Merhabalar Bu Güzel Günümüzde Yanımızda Olan Herşeyimizle Eksizsiz Ilgilenen Zen Ailesine Teşekkür Ederiz.

Ayse & Ahmet

Düğün Tarihi: 09.05.2017

Düğünüm Esnasında Meydana Gelebilecek Tüm Aksilikleri Önceden Öngörerek Muhteşem Bir Düğün Gerçekleştiren Znd Davet Çalışanlarına Sonsuz Teşekkur Ederim. Katılan Tüm Davetlilerimizden Düğün Hakkında Aldıgımız Yorumlar Mükemmeldi.

Fatma & Ali

Düğün Tarihi: 08.05.2017

Tavsiye Üzerine Zen Davetle Anlaştık,sonuç Mükemmeldi,herşey Eksiksiz Çalışanların Güler Yüzlü Ve Samimi Olmasından Dolayı Çok Memnun Kaldık. Herkese Tavsiye Ederiz Teşekkürler Zen Ailesi...

Ayşe & Murat

Düğün Tarihi: 06.05.2017

Merhabalar Herşey Muazzamdı,teşekkürler Zen Ailesi

Nermin & Fikret

Düğün Tarihi: 05.05.2017

Merhabalr Emeği Geçen Herkese Sonsuz Teşekkürler.çok Güzel Bir Organizasyondu.

Seray & Ömer

Düğün Tarihi: 05.05.2017

Iyi Günler,eksizksiz Çok Güzel Bir Organizasyondu.emeği Geçen Herkese Teşekkürlerimizi Bir Borç Biliriz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.