Düğün Davetiyesi İstanbul

Event Faculty

 • Min. Fiyat
  5 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Event Faculty Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5 TL'den az

Event Faculty Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım

Event Faculty Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Event Faculty Hakkında

2012 yılından bu yana dünyayı her geçen gün güzelleştirmeyi amaçlayarak çalışıyoruz. 5 kişilik ekibimiz ile tutkuyu, göz alıcı ve yenilikçi ürünlerle paylaşarak sizin mutluluğunuz için çalışıyoruz. Çevremizdeki doğadan, sanattan, modadan ve nicesinden ilham alarak hayalinizdeki davetiyeye en yakın olanı tasarlıyoruz. Yenilikleri daha yakından takip edebilmek için evlilik fuarlarına katılıyoruz.

Peki, İstanbul düğün davetiye firmaları arasında yer alan Event Faculty nasıl hizmet sunuyor?

Kişiye özel tasarımlar yaparak başlıyoruz. Öncelikle, size özel logolar yapıyoruz. Üstelik bu logolar aynı zamanda düğün mekanınızın yerlerine zemin giydirmesi olarak kullanılıyor. Fantezi, şeffaf, dokulu, saman ve kuşe kâğıdı kullanıyoruz. Aksesuar seçenekleri olarak inci, kurdele, tül, dantel, çiçek ve kuru meyve tercih ediyoruz. Parıltıyı sevenler için altın ve gümüş yaldızlı rengarenk davetiyeler öneriyoruz.

Davetiyeyi seçtikten sonra davetiyenin metnini düzenleyip kullandığınız davetiyenin stiline uygun font ve yazı tipi belirliyoruz. Daha özel yazı şekilleri arayanlara kaligrafik davetiye önerisinde bulunuyoruz.

Düğün konseptinize, oluşturduğunuz davetiyeye uygun masa kartı, menü basımı ve cut-out basımlarını da gerçekleştiriyoruz.

Size özel tasarladığımız davetiyelerin son halini, ekran koruyucu olarak kullanabilmeniz için telefon ekranınıza uyarlayarak hediye ediyoruz.

Tüm bu özel davetiyeler için bize nasıl ulaşabilirsiniz? Yandaki formu doldurarak bize hayalinizdeki düğün davetiyesini anlatabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Biz, çalışmaktan çok mutluyuz! Ve sizin de bizimle çalışmanız için sabırsızlanıyoruz! Sadece bir form uzağınızdayız!

Ekiple Tanışın

 • Duygu Küçer
  Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Levent 199 Workinkton Şişli

 • Haritadaki Konumu

  Event Faculty Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.