Çiçekçim Flower Art & Events

E-posta Gönder

Çiçekçim Flower Art & Events Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

Çiçekçim Flower Art & Events Özellikler

 • Özellikler

  Özel tasarım, Ücretsiz teslimat, Yapay çiçek

Çiçekçim Flower Art & Events Sıkça Sorulan Sorular

 • Hizmet içeriği nedir?

  Araç süslemesi, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi

Çiçekçim Flower Art & Events Hakkında

Yalova’da düğün planlamanızda sıra en güzel çiçekleri sağlama konusuna mı geldi? O zaman doğru sayfadasınız ve Çiçekçim Flower Art & Events olarak size çok iyi bir teklifimiz var!

Düğün salonunuzda bulunacak, gelin arabanızı süsleyecek, çelenklerde yer alacak veya gelin buketinizi tamamlayacak en güzel çiçekler sizi bekliyor! Uzun yıllardan beri Yalova’da çiçekçilik sektöründe hizmet veriyoruz. Yüksek kalite standartlarımız ile adımızı Yalova çiçekçileri arasında en itibarlı yerlerden birine yazdırdık. Düğünlerinizde araç süsleme konusunda oldukça deneyime sahibiz. Tek kişinin perspektifinden işleri yürütmeyi doğru bulmadığımız için yaratıcı ekibimiz de bize en iyi fikirleri vermek adına yanımızda oluyor.

Pek çok farklı organizasyonda bugüne kadar çiçeklerimiz ile yer aldık. Doğum günü partileri, mezuniyet törenleri, düğünler, söz ve nişanlar gibi davetlerde en taze ve en güzel çiçekleri sizinle buluşturuyoruz. Bulunduğunuz ortama doğallık katmanın en iyi yollarından biri olan çiçeklerimizi özenle yetiştiriyoruz. En canlı renklere ve en güzel kokulara sahip olmaları adına hem sevgimizi veriyoruz hem de bulundukları ortamı yetişmeleri adına en iyi hale getiriyoruz. Çiçekleri bir süs olarak değil düğününüze katılan ve renklendiren birer misafir gibi düşünebilirsiniz.

Düğün arabanıza da en güzel görünümü vermek adına hizmetlerimiz bulunuyor. Yapma veya taze çiçeklerimizi isteğinize göre seçebilirsiniz. Arabanızın rengine göre üzerinde en iyi duracak renkte çiçeklerimizi özenle seçiyor ve arabanızı süslüyoruz. Ayrıca özel bir notu da arabanızın arkasına eklememizi isterseniz hizmetinizdeyiz!

Düğününüzde en güzel çiçeklere ulaşmak ve Yalova çiçek fiyatları içinde en uygun olanlara erişmek için sizi Çiçekçim Flower Art & Events’e bekliyoruz. Bizimle iletişime geçmek için yapmanız gereken sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklamak!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Cad.Vatanım İnşaat/Perla Evleri Altı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Çiçekçim Flower Art & Events Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.