Çanakkale Çiçekçiler

Rengarenk, capcanlı ve taptaze çiçekler kullanılarak hazırlanmış gelin buketleri ve aranjmanlar için bakman gereken tüm çiçekçiler Düğün.com'da! Tek bir tıkla Çanakkale'nin en iyi çiçekçilerini incele, beğendiğin firmalardan fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerek?

Gelin çiçeği seçerken dikkat etmeniz gereken pek çok ayrıntı olduğunu unutmamalısınız. Buketi tarzınızı, gelinliğinizi, mekan süslemelerini ve düğün mevsimini göz önünde bulundurarak seçmenizi tavsiye ediyoruz. Özellikle canlı çiçek tercih eden gelin adayları için düğün mevsiminin oldukça önemli bir etken olduğunu bilmenizde fayda var. Çünkü mevsimine uygun gelin çiçeği yaptırmak bütçeniz açısından çok daha uygun olacaktır.

Gelinliğiniz düz ve sade bir gelinlikse, gelinliği gölgede bırakmayacak kadar hareketli bir gelin buketi tercih edebilirsiniz. Prenses gelinlik modelleri ile gelin çiçeğinizi aksesuarlarla zenginleştirmek oldukça hoş görünebilir. Ayrıca düğün temanız da seçeceğiniz çiçekler üzerinde oldukça etkili olacaktır. Örneğin, pembe ya da bej tonlarda tercih edilen bir mekan süslemesi için akasya, gerbera, pembe gül, lale, lilyum, beyaz gül ve orkide gibi çiçekleri değerlendirebilirsiniz.

Gelin çiçeğini seçtikten sonra damat yaka çiçeği olarak da aynı aranjmanın minyatür halini ya da benzerini yaptırmanızı öneririz. Bunun yanı sıra düğün mekanında kullanılacak çiçeklerin de gelin el çiçeği ile aynı tür çiçekler olmasına özen gösterebilirsiniz. Eğer nedimelerinize sürpriz yapmak isterseniz, onlar için de gelin buketinizde yer alan çiçeklerden nedime bileklikleri yaptırmak hoş bir tercih olabilir.

Çanakkale’de gelin çiçeği ararken bütün kriterlerinizi göz önünde bulundurarak seçim yapmayı unutmayın. Çiçekçiye mutlaka gelinliğinizin fotoğrafını gösterin ve eğer imkanınız varsa kumaşından bir parça da yanınızda bulundurun. Eğer çiçek firmasını söz veya nişan çiçeği yaptırmak için arıyorsanız aynı çiçekçi ile düğün çiçeği konusunda da anlaşabilirsiniz. Firmalardan ücretsiz fiyat teklifleri alabileceğinizi de unutmayın!

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler