Çiçekçiler Yalova

Gülten Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gülten Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek

Gülten Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Gülten Çiçekçilik Hakkında

Gelin el çiçeğinizin tarzına ve aranjmanda yer verilecek çiçeklere karar verdiniz mi? Zor ve son derece önemli bir karar değil mi? İşte tam da bu yüzden Gülten Çiçekçilik ailesi bildiklerini paylaşmak ve en güzel çiçeklerle bir demet hazırlamak için yanınızda!

Yılların tecrübesiyle kullandığımız çiçeklerden tavsiyelerde bulunabiliyoruz. Mis gibi kokan lavantalarla huzur verici bir görüntü elde edebiliyor, güllerle aşkın renklerini gelin el çiçeğinize yansıtabiliyor, papatyalar veya rengârenk çiçeklerle özel aranjmanlar da tasarlayabiliyoruz… Profesyonel ekibimiz konseptinizi tamamlayacak bütün detayları düşündüğü için damat yak çiçeği, gelin arabası süslemeleri ve mekânda kullanılacak organizasyon çiçeklerinizi de stilize ediyor.

Her açıdan uyumlu ve şık bir gece sizi bekliyor! Bütün detayları seveceğinize de eminiz. Süslemelerimizde aranjmanların yanı sıra renkli tüller ve aksesuarlar da kullanıyoruz. “Maddi planlamalarımda canlı çiçek için yeterli bütçe yok!”, mu diyorsunuz? Endişe etmeyin! Canlı çiçekler yerine; balonlar, yapay çiçekler gibi farklı alternatifler de sunabiliriz.

Yalova çiçekçileri arasında fark yaratacak hizmetler de sunuyoruz ve Gülten Çiçekçilik ailesi olarak neredeyse davetlerinizi de tasarlıyoruz! İsteklerinizi karşılayabilecek kına tahtı modellerimiz, nikâh masası ve davetli masası süslemeleri için masa ile sandalye örtüleri takımlarımız mevcut. Farklı kumaş seçeneklerimiz, aksesuar ve tüllerimiz de var. Davet alanınızda küçük dokunuşlarla büyülü bir atmosfer yaratıyoruz. Hayal ettiğiniz gibi bir alan için gelin yolu da dâhil eşsiz bir görüntü oluşturmayı önemsiyoruz! Yalova’da çiçekçi ve organizasyon desteği olarak da bizi tercih edebileceğinizi belirtmek isteriz. Elbette son karar tamamen size ait!

Siz de organizasyon çiçekleriyle bezenmiş özel bir davet için “Gülten Çiçekçilik Yalova’daki tercihim!” diyorsanız; iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgileri kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Fevzi Çakmak Mah. Şehit Ömer Faydalı Cad. No: 9 Merkez/ Yalova

  • Haritadaki Konumu

    Gülten Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.