Çiçekçiler Yalova

Masal Çiçek Evi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Masal Çiçek Evi Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek

Masal Çiçek Evi Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Masal Çiçek Evi Hakkında

Yalova’da düğününüz öncesinde araç süslemesi, gelin buketi, mekân süslemesi ve çelenk gibi imkânlar sunabilecek bir çiçekçi arıyorsanız sizi Masal Çiçek Evi’ne bekliyoruz!

Sevdiğiniz kişi ile hayatınızı birleştirmeye adım adım yaklaştığınız bugünlerde düğününüze dair planlar sizi oldukça meşgul ediyordur diye düşünüyoruz. Ancak artık düğününüzde yer alacak çiçekler ile ilgili düşünmenize gerek kalmadı. Çünkü düğünlerde çalışma konusunda sahip olduğumuz yüksek tecrübe ile üzerinizdeki yükü alıp hayal ettiğiniz çiçeklerle süslenmiş araba ve bir mekânı size vaat ediyoruz! Masal Çiçek Evi Yalova’da güler yüzlü ve işinde uzman bir ekiple çalışıyoruz. Bu ekip her türlü süsleme işinde pek çok kez çalışmış olmasından dolayı oldukça deneyimli.

Peki Masal Çiçek Evi’nde ne gibi hizmetler sunuyoruz gelin bunlardan bahsedelim:

Gelin arabalarında tüller ve çiçekler ile istediğiniz görünümü elde etmenizi sağlıyoruz. İstediğiniz yazıları arabanızın arkasını yazma imkânına da sahibiz. En taze kır çiçeklerinden oluşan buketler de sunduğumuz hizmetler arasında bulunuyor. Farklı isteklerinize göre orkide buketleri de hazırlayabiliriz. Özel salon bitkilerimiz ile sevdiklerinize hoş hediyeler sunma fırsatını da veriyoruz. Farklı çiçeklerden oluşan aranjmanlar da geniş ürün yelpazemiz içinde bulunuyor. Düğünlerin vazgeçilmezi çelenkleri de hazırlıyoruz.

Sadece düğünlerde değil özel günlerinizde de Masal Çiçek Evi’nin eşsiz ve taze çiçeklerinden faydalanabilirsiniz. Nişan, söz, mezuniyet törenleri ve evlilik teklifi gibi organizasyonlarda da hizmet sunuyoruz. Değerli günlerinizde yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz!

Hayatınızın en önemli günlerinden birinde gerçekleştireceğiniz düğününüz için gerekli süslemeleri çiçeklerimiz ile yapmak istiyorsanız bize ulaşmak çok kolay. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Dünyayı güzelleştiren çiçekler ile düğününüzü güzelleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Fevzi Cakmak Mahallesi İstanbul Caddesi Gencturk Pasaji No:67/D, 77100 Merkez/Yalova

  • Haritadaki Konumu

    Masal Çiçek Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.