Çiçekçiler Yalova

Emirhan Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Emirhan Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Emirhan Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Emirhan Çiçekçilik Hakkında

Düğün gününde ideal görünüme kavuşmak için bir adımınız kaldı. Saç, makyaj ve gelinliğiniz tamamladıktan sonra gelin çiçeğini belirlemeye geliyor sıra. Bin bir çeşit model arasından size en uygununu bulmak için bir yol göstericiye ihtiyaç duyabilirsiniz. Bu durumda Emirhan Çiçekçilik olarak devreye biz geliyor, yılların verdiği tecrübeyle danışmanlık hizmeti de veriyoruz.
Peki, Yalova Emirhan Çiçekçilik’in diğer hizmetlerimiz neler?

1985 yılından beri çiçek sektöründe yer aldığımız için tecrübeyle birlikte kaliteli hizmeti harmanlayarak hizmet veriyoruz. Deneyimli kadromuzla birlikte taze çiçeklerle sizi buluşturuyoruz. Yalova başta olmak üzere çevre illerde de bizi tercih etmek isteyen gelin adaylarının yanında oluyoruz.

Düğün gününde elinizden düşmeyecek bir çiçek için iki alternatif sunuyoruz. Hem taze hem de yapay çiçek sunabiliyoruz. Gelinliğe göre seçebileceğiniz çiçeklerde sade bir model tercih ediyorsanız gelinliğinizin ihtişamlı olması gerekiyor. Eğer gelinlik tercihinde sade ve şık bir model seçtiyseniz gösterişli gelin çiçeği buketlerinden seçtiğiniz modeli sizin için hazırlayabiliriz. Renkli ve ihtişamlı bir gelin buketi istiyorsanız tasarımcılarımıza anlatarak ulaşabilirsiniz. Dilerseniz örnek bir model resmi de getirebilir, sizin düşüncelerinizle harmanlayarak yepyeni bir gelin buketi tasarlayabiliriz.

Gelin buketinin yanı sıra bizi mekân süsleme için de tercih edebilirsiniz. Gelin yolu, davetli ya da nikâh masası süslemelerinde kullanacak çiçek aranjmanlarını bize emanet edebilirsiniz. Böylece sizi hayal ettiğiniz düğün mekânına kavuşturabiliriz. Düğün, nişan ve söz kutlama çiçeklerini de biz hazırlıyoruz: 9 farklı kutlama çiçeğimiz bulunuyor. Davetliler düğün sahiplerine bizim yolumuzla iyi dileklerini iletebiliyorlar.

Eğer siz de sunduğumuz hizmetleri beğendiyseniz ve farklı hizmet türlerinde de yaptığımız işleri görmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Emirhan Çiçekçilik Yalova iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın


İletişim

  • Adres:

    İstanbul Cad. Burak Pasajı No:7 (HSBC Bank Karşısı)

  • Haritadaki Konumu

    Emirhan Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.