Çiçekçiler Yalova

Demix Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Demix Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Demix Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Demix Organizasyon Hakkında

Hizmet sektöründeki profesyonelliğiyle Yalova’da birçok kişinin tercihi olan Demix Organizasyon şimdi de çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteriyor. Sektöre profesyonellik ve kalite getireceğimize inandığımız için, tüm davetlerinize hitap edecek çiçekleri sizlerle buluşturuyoruz. Konuklarımıza bizi tercih ettikleri andan itibaren ne gibi avantajlar sunacağımızı kısaca bahsetmek istiyoruz.

Organizasyonlarınız için hangi çiçek türünün uygun olacağını, ne gibi bir sunum yapılması gerektiğini bilmiyorsanız korkmanıza gerek yok. Profesyonel ekibimizle siz değerli misafirlerimizin yanında oluyor ve en iyi tercihi yapabilmek için çalışmalar yapıyor, farklı birçok çiçek çeşidini sergiliyoruz.

Uygun çiçeği belirlediğimiz andan itibaren hazırlık aşamasına geçiyoruz. Bu sürecinde en hızlı ilerlemesi için çalışıyor ve kaliteli aksesuarların, en taze çiçeklerin kullanacağını söylemek istiyoruz.

Demix Organizasyon ile çiçek siparişinizi 7 gün 24 saat yapabilme imkânına sahipsiniz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımızı her ayrıntıda fark edecek ve doğru, dürüst ve güvenilir hizmetin sizinle buluştuğunu hissedeceksiniz. Çiçeğinizin teslimatı aşamasına geldiğimizde, sizden maksimum 2 haftalık bir süre istiyoruz. Bu süre içinde çiçeğinizi istediğiniz yere güvenilir bir şekilde teslim edeceğimizden ve herhangi aksaklık yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Organizasyon çiçekleri dışında gelin el çiçeği ve araç süsleme konusunda da yardımcı oluyoruz. Taze ve yapay çiçek çeşitlerini hem mevsime hem de mekâna uygun şekilde sunuyoruz. Damat yaka çiçeğine kadar her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz.

Demix Organizasyon Yalova’da çiçekçilik sektöründe öncü olmak için faaliyetlerine devam ediyor. Birçok farklı dalda hizmet veren şirketimizde, konuklarımızın özel günleriyle ilgili her detayın altında imzamızın olmasını istiyor, bu yola bunun için çıktığımızı belirtmek istiyoruz. Eğer hakkımızda ayrıntılı bilgi almak ve profesyonel bir hizmet almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    İstanbul Cad. Çam Pasajı No: 30/ M

  • Haritadaki Konumu

    Demix Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.