Demix Organizasyon

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Şehir Dışında Hizmet

Özellikler

Merkez, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Nikah Hediyesi

Önerilen Firmalar

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon
15

Merkez

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon

1 hafta
Özel Tasarım
Çiçekçim Flower Art & Events
15

Çiftlikköy

Çiçekçim Flower Art & Events

2 hafta
Özel Tasarım
Demix Organizasyon
15

Merkez

Demix Organizasyon

4 hafta
Şehir Dışında Hizmet

Hakkında

Hizmet sektöründeki profesyonelliğiyle Yalova’da birçok kişinin tercihi olan Demix Organizasyon şimdi de çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteriyor. Sektöre profesyonellik ve kalite getireceğimize inandığımız için, tüm davetlerinize hitap edecek çiçekleri sizlerle buluşturuyoruz. Konuklarımıza bizi tercih ettikleri andan itibaren ne gibi avantajlar sunacağımızı kısaca bahsetmek istiyoruz.

Organizasyonlarınız için hangi çiçek türünün uygun olacağını, ne gibi bir sunum yapılması gerektiğini bilmiyorsanız korkmanıza gerek yok. Profesyonel ekibimizle siz değerli misafirlerimizin yanında oluyor ve en iyi tercihi yapabilmek için çalışmalar yapıyor, farklı birçok çiçek çeşidini sergiliyoruz.

Uygun çiçeği belirlediğimiz andan itibaren hazırlık aşamasına geçiyoruz. Bu sürecinde en hızlı ilerlemesi için çalışıyor ve kaliteli aksesuarların, en taze çiçeklerin kullanacağını söylemek istiyoruz.

Demix Organizasyon ile çiçek siparişinizi 7 gün 24 saat yapabilme imkânına sahipsiniz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalıştığımızı her ayrıntıda fark edecek ve doğru, dürüst ve güvenilir hizmetin sizinle buluştuğunu hissedeceksiniz. Çiçeğinizin teslimatı aşamasına geldiğimizde, sizden maksimum 2 haftalık bir süre istiyoruz. Bu süre içinde çiçeğinizi istediğiniz yere güvenilir bir şekilde teslim edeceğimizden ve herhangi aksaklık yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Organizasyon çiçekleri dışında gelin el çiçeği ve araç süsleme konusunda da yardımcı oluyoruz. Taze ve yapay çiçek çeşitlerini hem mevsime hem de mekâna uygun şekilde sunuyoruz. Damat yaka çiçeğine kadar her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz.

Demix Organizasyon Yalova’da çiçekçilik sektöründe öncü olmak için faaliyetlerine devam ediyor. Birçok farklı dalda hizmet veren şirketimizde, konuklarımızın özel günleriyle ilgili her detayın altında imzamızın olmasını istiyor, bu yola bunun için çıktığımızı belirtmek istiyoruz. Eğer hakkımızda ayrıntılı bilgi almak ve profesyonel bir hizmet almak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: İstanbul Cad. Çam Pasajı No: 30/ M

Demix Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!