Çiçekçiler Yalova

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon Hakkında

Çiçeklerle bezenmiş bir gece için Yalova’daki tercihiniz Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon olsun! Neden mi?

Rengarenk çiçeklerle aklınıza gelen ve hatta gelmeyen yüzlerce farklı aranjmanı davetleriniz için tasarlıyoruz. Profesyonel ekibimiz sevdiğiniz çiçekleri kullanarak zevkli bir düzenlemeyle dikkat çekecek tarzlar yaratıyor. Uzun yıllardır içinde olduğumuz sektörde Yalova çiçekçileri arasında ilk sıralara yerleşmeyi başardık. Ortaya çıkardığımız çalışmalarla dikkatinizi çektik ve beğeninizi kazandık! Referanslarımız ise mutlu çiftlerimiz ve fotoğraflarda hatıraları kalan bahar kokuları oldu… Şimdi sıra sizin düğün hazırlıklarınızda yanınızda olmakta!

Düğün mekânınızı, davet konseptinizi ve renklerini belirlediğiniz anda çalışmalara başlayabiliriz. Bu sayede her detayıyla uyumlu bir alan tasarlayabiliriz. Mesela; salonun girişinde yer alan çiçeklerle süslenmiş taklar, gelin yolu aranjmanları, nikâh masası veya platformunun süslenmesi, masalarda yer alan çiçekler, gelin el çiçeği, damat yaka çiçeği, araba süslemesi gibi pek çok çalışmayı üstleniyoruz. Üstelik düğün organizasyonlarınızın yanı sıra; söz, nişan, kına gecesi ve nikâh törenlerinizde de benzer hazırlıklarınızı yapıyoruz.

“Oscar Çiçekçilik Yalova’da bütün bu hizmetleri nasıl sunuyor?”, “Süreç nasıl ilerliyor?”, derseniz; birkaç adımda belirtelim. Öncelikle kullanmamızı tercih ettiğiniz, çiçekleri, dekor, kumaş, tül ve balonları belirliyoruz. Canlı çiçeklerle mis kokulu bir davet için masa çiçeklerinden gelin el çiçeğine kadar benzer renkler kullanarak hazırlıklarımıza başlıyoruz. Aslında bir organizasyon firmasının sunduğu pek çok şeyi bir arada sunuyor ve her ihtiyacınızda yanınızda olan çözüm ortağınız haline geliyoruz. Yaptığımız çalışmalarla yalnızca size özel olacak bir tarz ortaya çıkarıyoruz ve hayallerinizin ötesindeki geceyi masallardaki gibi bir çiçek bahçesine dönüştürüyoruz…

Siz de Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon gecenizi çiçeklerle taçlandırsın ister misiniz? Öyleyse iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgiler kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Cumhuriyet Cad. Çeşme Sok. Cuhadar Pasajı No: 2/27 Merkez/ Yalova

  • Haritadaki Konumu

    Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.