Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Merkez, Yalova

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, isteklerine uygun 5 çiçekçiden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 hafta

Özellik

  • Özellikler Özel Tasarım, Yapay Çiçek, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak

Önerilen Firmalar

Gülten Çiçekçilik
15

Merkez

Gülten Çiçekçilik

Gelin el çiçeğinizin tarzına ve aranjmanda yer verilecek çiçeklere karar ve...

Zarif Çiçekçilik
17

Merkez

Zarif Çiçekçilik

Zarif Çiçekçilik ailesi olarak yıllardır Yalova’da faaliyet gösteriyoruz. D...

Varış Çiçekçilik
5

Merkez

Varış Çiçekçilik

Gelinliğinizi tamamlayan en önemli detayın başında gelir gelin çiçeğiniz. B...

Hakkında

Çiçeklerle bezenmiş bir gece için Yalova’daki tercihiniz Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon olsun! Neden mi?

Rengarenk çiçeklerle aklınıza gelen ve hatta gelmeyen yüzlerce farklı aranjmanı davetleriniz için tasarlıyoruz. Profesyonel ekibimiz sevdiğiniz çiçekleri kullanarak zevkli bir düzenlemeyle dikkat çekecek tarzlar yaratıyor. Uzun yıllardır içinde olduğumuz sektörde Yalova çiçekçileri arasında ilk sıralara yerleşmeyi başardık. Ortaya çıkardığımız çalışmalarla dikkatinizi çektik ve beğeninizi kazandık! Referanslarımız ise mutlu çiftlerimiz ve fotoğraflarda hatıraları kalan bahar kokuları oldu… Şimdi sıra sizin düğün hazırlıklarınızda yanınızda olmakta!

Düğün mekânınızı, davet konseptinizi ve renklerini belirlediğiniz anda çalışmalara başlayabiliriz. Bu sayede her detayıyla uyumlu bir alan tasarlayabiliriz. Mesela; salonun girişinde yer alan çiçeklerle süslenmiş taklar, gelin yolu aranjmanları, nikâh masası veya platformunun süslenmesi, masalarda yer alan çiçekler, gelin el çiçeği, damat yaka çiçeği, araba süslemesi gibi pek çok çalışmayı üstleniyoruz. Üstelik düğün organizasyonlarınızın yanı sıra; söz, nişan, kına gecesi ve nikâh törenlerinizde de benzer hazırlıklarınızı yapıyoruz.

“Oscar Çiçekçilik Yalova’da bütün bu hizmetleri nasıl sunuyor?”, “Süreç nasıl ilerliyor?”, derseniz; birkaç adımda belirtelim. Öncelikle kullanmamızı tercih ettiğiniz, çiçekleri, dekor, kumaş, tül ve balonları belirliyoruz. Canlı çiçeklerle mis kokulu bir davet için masa çiçeklerinden gelin el çiçeğine kadar benzer renkler kullanarak hazırlıklarımıza başlıyoruz. Aslında bir organizasyon firmasının sunduğu pek çok şeyi bir arada sunuyor ve her ihtiyacınızda yanınızda olan çözüm ortağınız haline geliyoruz. Yaptığımız çalışmalarla yalnızca size özel olacak bir tarz ortaya çıkarıyoruz ve hayallerinizin ötesindeki geceyi masallardaki gibi bir çiçek bahçesine dönüştürüyoruz…

Siz de Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon gecenizi çiçeklerle taçlandırsın ister misiniz? Öyleyse iletişime geçmek için sayfanın üst kısmında yer alan bilgiler kullanabilir veya formu doldurabilirsiniz.

İletişim

Tunç Yanılmaz

  • Adres: Cumhuriyet Cad. Çeşme Sok. Cuhadar Pasajı No: 2/27 Merkez/ Yalova

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.