Çiçekçiler

Bolu Çiçekçiler

Merkez Özlem Çiçekçilik

1 haftadan az

Dörtdivan Orkide Çiçek Evi

1 haftadan az

Dörtdivan Kardelen Çicek Evi

1 haftadan az

Dörtdivan Çiğdem Çicek

1 haftadan az

Dörtdivan Kaya Çİçek Evi

1 haftadan az

Dörtdivan Bolu Ulus Çiçekcilik

1 haftadan az

Dörtdivan Bolu Çiçek

1 haftadan az

Dörtdivan Azra Çiçekçilik

1 haftadan az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Çiçeği: Canlı Çiçek Mi Yoksa Yapay Mı Olmalı?

Gelin çiçeği seçerken ilk vermeniz gereken karar, canlı çiçek mi yoksa yapay çiçek mi tercih ettiğiniz olmalı. Her iki tür çiçeğin de kendine has artıları ve eksileri olduğunu bilmelisiniz. Örneğin yapay çiçek kullanmak isterseniz, bozulmayacakları için, bu çiçekleri düğün gününüzden sonra evinizin dekorasyonunda da kullanabilirsiniz. Ayrıca unutmamalısınız ki yapay çiçekler görünümleri ve renkleri ile canlı çiçekleri artık pek de aratmıyor. İstediğiniz çiçek mevsim çiçeği olmasa bile, yapay çiçek tercih ederek, beğendiğiniz çiçeği rahatça bulabilirsiniz.

Canlı gelin buketi tercih edecekseniz, mevsim çiçeklerini seçmenizi öneririz. Bu sayede aklınızdaki çiçeklere daha kolay ulaşabilir, hem de ekonomik bir tercihte bulunmuş olursunuz. Canlı çiçeklerin doğal görünümü, sizin doğallığınız ile birleşince, ortaya bakmaya doyum olmayan bir görüntü çıkar. Özellikle kır düğünü, kumsal düğünü gibi, doğa ile bütünleşebildiğiniz dış mekan düğünlerinde, canlı çiçeklerden oluşan gelin buketi tercih edebilirsiniz. Böyle bir düğünde aynı çiçeklerden bir gelin tacı da kullanmanızı özellikle öneririz. Müstakbel eşinizle ahenkli bir görüntü sergilemek isterseniz de, gelin el çiçeğiniz ile uyumlu bir damat yaka çiçeği de tercih edebilirsiniz.

Bolu çiçekçilerini araştırıyorsanız doğru yerdesiniz. Söz çiçeği, nişan çiçeği ya da düğün çiçeğinizi yaptırabileceğiniz firmayı bu sayfada kolayca bulabilir, çiçekçilerin sunduğu hizmetleri detaylı şekilde inceleyerek, ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler