Çiçekçiler Yalova

Zarif Çiçekçilik

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Zarif Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
1 hafta
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek

Zarif Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Zarif Çiçekçilik Hakkında

Zarif Çiçekçilik ailesi olarak yıllardır Yalova’da faaliyet gösteriyoruz. Düğün, davet ve organizasyonlarınızda hayallerinizin gerçekleştiği günleri çiçeklerle rengârenk ve benzersiz kılıyoruz.

Önce davet renklerini belirleyen gelinlerimizle beraber taze, mevsime ve mekâna uygun çiçekleri inceliyoruz. İsteklerinizi anlayan ve sizi en iyi şekilde yönlendirebilecek profesyonel bir ekiple çalışıyoruz. Bu sayede birlikte mekân ve konsept keşfi yaparak en doğru kararları almaya özen gösteriyor, gecenizi tam da hayallerinizdeki gibi tasarlanıyoruz.

Çiçeklerle bezenmiş bir geceye hazır mısınız? Mali planlamalarınız açısından zorlanacağınızı düşünüyorsanız, canlı çiçeklerin yerine yapma çiçekler de son derece şık ve zarif tercihler oluyor. Keyifli gecenizi ışıl ışıl bir hale dönüştürmenin en özel hali doğanın güzelliğini kullanmak. En çok da kır düğünü konsepti tercih edilen düğün organizasyonlarında mekân süslemelerinde çiçeklere; masa dekorasyonu, gelin yolu tasarımı, taklar ve sandalye sırtlıklarında sıklıkla yer veriyoruz.

Zarif Çiçekçilik Yalova’da düğün tasarlayan çiftlerin gelin arabası, damat yaka çiçeği ve gelin el çiçeği hazırlıklarını da üstleniyor. Rengârenk çiçek aranjmanları organizasyon çiçeklerinizin hazırlanmasında doğru şekilde kullanılırsa konseptinizi tamamlayacak en hassas detaylar arasında! Bu yüzden ekip olarak özenli davranıyoruz ve varsa birlikteliğinizi sembolize eden çiçekleri mutlaka kullanıyoruz. Biz doğanın gücüne ve huzuruna inanıyoruz. Hatta konseptinize uygun renkler seçmeye dikkat ederken bir de çiçeklerin gecenize katacağı enerjiye, anlamlarına ve türlerine göre hareket ediyoruz…

Sonsuz aşk ve birlikteliğin sembolü olan renkler ve çiçeklerin de yer aldığı aranjmanalar tercih etmeyi siz de isterseniz, ekibimiz yardımcı olacaktır!

En özel davetlerinizi zarif ve şık kılacak çiçekler için Yalova çiçekçileri arasında Zarif Çiçekçilik ailesiyle çalıştığınız için mutlu olacaksınız. İletişime geçmek için yapmanız gereken ise sayfanın üst kısmında bulunan formu eksiksiz bir şekilde doldurmak.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Yalı Cad. No: 26/B Garanti Bankası Yanı Merkez/ Yalova

  • Haritadaki Konumu

    Zarif Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.