Çiçekçiler

Edirne Çiçekçiler

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Buketinde Renk Seçimleri Nasıl Olmalı?

Düğün günü gelin buketiniz zarafetinizi tamamlayan en önemli aksesuarlarınız arasındadır. Bu güzel aksesuarı seçerken, renk seçimi de önemlidir. Çünkü bu sayede gelinliğinizle, saç aksesuarlarınızla, düğün mekanının dekorasyonuyla, damat yaka çiçeği ile uyumlu bir görüntü sergileyebilirsiniz. Düğün konseptinizin rengi ile aynı tonlarda gelin buketleri sizi ortam ile bütünleştirecektir. Örneğin düğünün dekorasyonunda mor renkler yoğunluktaysa, gelin çiçeğinizde lavanta, leylak, akasya, sümbül, şebboy, ortancalar kullanılabilir. Aynı durum söz çiçeği ve nişan çiçeği için de geçerlidir elbette. Kış gelini olacaksanız, buketiniz bembeyaz kuru güllerden, kurumuş ot ve dallardan oluşabilir. Çiçeğiniz ile saç aksesuarlarınız arasında uyumu yakalayarak da şıklığınızı tüm konuklarınıza sergileyebilirsiniz. Mesela beyaz çiçeklerden oluşan gelin tacı ile beyaz gelin buketi hoş bir seçenek olabilir.

Gelin Buketi ve Damat Yaka Çiçeği Arasındaki Uyum

Gelin ve damat adayı olarak düğününüzde birbirinizle uyumlu bir görüntü sergilemek isterseniz, gelin buketiniz ile damat yaka çiçeği sayesinde bu uyumu kolayca yakalayabilirsiniz. Mesela gelin çiçeğinizi mor lavanta ve buğday başaklarından oluşan bir buketten seçtiyseniz, aynı çiçeklerden ve dallardan oluşan, buketinizin bir minyatürünü de damat yaka çiçeği olarak değerlendirebilirsiniz.

Edirne çiçekçileri arasından size en uygun olana ulaşmaya çalışıyorsanız, bulunduğunuz sayfada firmaları listeleyerek, istediklerinizle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifleri almayı unutmayın.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler