Sempati Çiçekçilik

E-posta Gönder

Sempati Çiçekçilik Genel Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta

Sempati Çiçekçilik Özellikler

Özellikler
Özel tasarım Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Sempati Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Mekan süslemesi

Sempati Çiçekçilik Hakkında

Sizin için önemli olan organizasyonlarınızda çiçek sorununu çözmek için bir çiçekçi arayışındaysanız güzel bir haberimiz var. Sempati Çiçekçilik Yalova’da bulunan ve konuklarını bugüne kadar hep memnun eden bir çiçekçi olarak faaliyet gösteriyor. Peki müşterilerimizi memnun etmek için neler yapıyoruz? Anlatalım.

Eğer organizasyonunuz için hangi çiçek türünün uygun olacağını bilmiyorsanız sakın kaygılanmayın. Profesyonel ekibimizle birlikte en iyi tercihi oluşturmak için birçok farklı seçeneği beğeninize sunuyoruz. Bunu yaparken isteklerinizi dinliyor, küçük detayları dahi öğreniyoruz. İsterseniz yaratıcı fikirler veriyor ve daha önce gerçekleştirdiğimiz tasarımları inceleme şansı veriyoruz. Çiçekçimizde mutlaka beğeninize göre bir seçeneğin olacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Organizasyonlarınıza uygun çiçeği belirledikten sonra hazırlama aşamasına geçiyoruz. Bu süreçte en kaliteli aksesuar ve ürünlerin kullanacağından emin olabilirsiniz. Çiçeğiniz için işlemlerimiz tamamlandığında ise şahsınıza teslim etmek için uygun ortamlarda bekletiyoruz. Bu süreçte güvenilir bir yol izleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizden yaklaşık 3 haftalık bir süre istiyoruz. Bu 3 hafta içinde çiçeğinizi mutlaka teslim edeceğimizi söyleyelim. Hiçbir aksaklığın yaşanmayacağından ve verdiğimiz sözü tutacağımızı belirtmekte yarar görüyoruz.

İşletmemizde birçok farklı çiçek çeşidini bulabileceksiniz. Aynı zamanda teraryum, kaktüs çeşitleri, aranjman, buket, nikâh ve kız isteme çiçekleri, çelenk ve bunun gibi birçok farklı konseptteki çiçek çeşitlerine sahip olmak artık çok kolay. Yalova’da faaliyet göstermemize rağmen Türkiye’nin hemen hemen hemen her yerine teslimat yapmaktayız. Aynı zamanda EFT ve havale gibi ödeme kolaylıklarını da bizi tercih eden müşterilerimize sunuyoruz.

Görselliğe, kaliteye ve uygun fiyatlara önem veriyorsanız doğru yerdesiniz. Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve en mutlu anlarınızda Sempati Çiçekçilik farkını yaşayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Hafize Hanım

    Yalova’da sempati çiçekçiliği işletiyorum 8 yıllık tecrübe ve samimi müşteri... devamı 

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.