Sempati Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

2 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Merkez, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 2 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Düğün çelengi, Gelin buketi, Mekan süslemesi

Önerilen Firmalar

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon
15

Merkez

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon

1 hafta
Özel Tasarım
Çiçekçim Flower Art & Events
15

Çiftlikköy

Çiçekçim Flower Art & Events

2 hafta
Özel Tasarım
Demix Organizasyon
15

Merkez

Demix Organizasyon

4 hafta
Şehir Dışında Hizmet

Hakkında

Sizin için önemli olan organizasyonlarınızda çiçek sorununu çözmek için bir çiçekçi arayışındaysanız güzel bir haberimiz var. Sempati Çiçekçilik Yalova’da bulunan ve konuklarını bugüne kadar hep memnun eden bir çiçekçi olarak faaliyet gösteriyor. Peki müşterilerimizi memnun etmek için neler yapıyoruz? Anlatalım.

Eğer organizasyonunuz için hangi çiçek türünün uygun olacağını bilmiyorsanız sakın kaygılanmayın. Profesyonel ekibimizle birlikte en iyi tercihi oluşturmak için birçok farklı seçeneği beğeninize sunuyoruz. Bunu yaparken isteklerinizi dinliyor, küçük detayları dahi öğreniyoruz. İsterseniz yaratıcı fikirler veriyor ve daha önce gerçekleştirdiğimiz tasarımları inceleme şansı veriyoruz. Çiçekçimizde mutlaka beğeninize göre bir seçeneğin olacağını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Organizasyonlarınıza uygun çiçeği belirledikten sonra hazırlama aşamasına geçiyoruz. Bu süreçte en kaliteli aksesuar ve ürünlerin kullanacağından emin olabilirsiniz. Çiçeğiniz için işlemlerimiz tamamlandığında ise şahsınıza teslim etmek için uygun ortamlarda bekletiyoruz. Bu süreçte güvenilir bir yol izleyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizden yaklaşık 3 haftalık bir süre istiyoruz. Bu 3 hafta içinde çiçeğinizi mutlaka teslim edeceğimizi söyleyelim. Hiçbir aksaklığın yaşanmayacağından ve verdiğimiz sözü tutacağımızı belirtmekte yarar görüyoruz.

İşletmemizde birçok farklı çiçek çeşidini bulabileceksiniz. Aynı zamanda teraryum, kaktüs çeşitleri, aranjman, buket, nikâh ve kız isteme çiçekleri, çelenk ve bunun gibi birçok farklı konseptteki çiçek çeşitlerine sahip olmak artık çok kolay. Yalova’da faaliyet göstermemize rağmen Türkiye’nin hemen hemen hemen her yerine teslimat yapmaktayız. Aynı zamanda EFT ve havale gibi ödeme kolaylıklarını da bizi tercih eden müşterilerimize sunuyoruz.

Görselliğe, kaliteye ve uygun fiyatlara önem veriyorsanız doğru yerdesiniz. Sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve en mutlu anlarınızda Sempati Çiçekçilik farkını yaşayabilirsiniz.

İletişim

Hafize Hanım

  • Adres: Merkez/Yalova

Sempati Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!