Salman Çiçekçilik

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

1 haftadan az

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Çınarcık, Yalova

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 1 haftadan az

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi

Önerilen Firmalar

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon
15

Merkez

Oscar Çiçekçilik Davet & Organizasyon

1 hafta
Özel Tasarım
Çiçekçim Flower Art & Events
15

Çiftlikköy

Çiçekçim Flower Art & Events

2 hafta
Özel Tasarım
Demix Organizasyon
15

Merkez

Demix Organizasyon

4 hafta
Şehir Dışında Hizmet

Hakkında

Çiçeğiniz, düğününüzde gelinliğinizde uyum içinde görünen en güzel aksesuarınız. Mükemmel görünmenizi sağlayan birbirinden farklı çeşitlerimizle elinizden eksik etmeyeceğiniz gelin çiçeğinizi istediğiniz şekilde tasarlayabiliyoruz. Tecrübemizi sizinle paylaşıyor muhteşem bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Yalova Salman Çiçekçilik olarak 1980 yılından bu yana çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız günden bugüne kaliteliyi önemseyen bakış açımız ve müşteri ilişkilerindeki hassasiyetimizle 2000’li yıllarda ismimizi duyurduk sektörde öncü isimlerden biri olmayı başardık. Yalova’da bulunan 20 dönümlük kapalı seramızda çiçek üretimi yapıyor, artından tüm Türkiye’ye dağıtım yaparak yüzleri güldürmeyi başarıyoruz. Ayrıca toptan gül, toptan çiçek, kesme gül kesme çiçek dalında da en yüksek pazara sahip bir firmayız.

Mevsim çiçeklerinin bulunduğu bir gelin çiçeğiniz olsun istiyorsanız tasarımlarımızı renkli çiçekleri birleştirerek gerçekleştiriyoruz. Klasikleşmiş yapay çiçeklerin dışında doğal ve mis kokulu çiçeklerle doğal bir görünüme sahip olabileceksiniz. Gelin çiçeğinizle uyumlu damat yaka çiçeği ve saç aksesuarı tercihinizi de canlı çiçekten yana yapabilirsiniz.

Ürünlerimiz gül ağırlıklı olup farklı çiçek türlerimiz de bulunuyor. Düğün mekânı süslemenizde de kullanabileceğiniz kırmızı ve renkli gün, kutuda gül, sukulent, ortanca ve kasımpatılara bayılacağınızdan eminiz.

Muhteşem güzellikteki çiçekleri nasıl mı üretiyoruz.?

-Her bir aşamaya sevgimizi kattığımızı söyleyebiliriz. Sulama işlemlerini son teknoloji otomasyon sistemiyle gerçekleştiriyor. Sulamadaki düzenin kaliteyi beraberinde getirdiğini bildiğimizden dolayı bu süreçle yakından ilgileniyoruz.
- Uzman kişilerin verdiği program doğrultusunda bitkilerin ihtiyaç duyduğu elementleri gübreleme yoluyla düzenli olarak veriyoruz. Bakımını haftanın 7 günü aksatmadan yapıyor ve bu sayede çiçeklerin kalitesini ön plana çıkarıyoruz.
- İlaçlama da çok önemlidir. Ürünlerimizi sisleme yöntemiyle ilaçlıyor ve bu yöntemle ilacın bitkilerin tüm bölgelerine nüfuz etmesini sağlıyoruz.

Siz de canlı çiçeklerle özel günlerinize renk katmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Ömer Salman

  • Adres: Hürriyet Mah. Değirmenyolu Cad. No:31 Koruköy-Çınarcık/ YALOVA

Salman Çiçekçilik Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!