Çiçekçiler Yalova

Salman Çiçekçilik

  • Teslim Süresi
    1 haftadan az
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Salman Çiçekçilik Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat

Salman Çiçekçilik Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi, Damat yaka çiçeği, Gelin buketi, Masa süslemesi, Mekan süslemesi

Salman Çiçekçilik Hakkında

Çiçeğiniz, düğününüzde gelinliğinizde uyum içinde görünen en güzel aksesuarınız. Mükemmel görünmenizi sağlayan birbirinden farklı çeşitlerimizle elinizden eksik etmeyeceğiniz gelin çiçeğinizi istediğiniz şekilde tasarlayabiliyoruz. Tecrübemizi sizinle paylaşıyor muhteşem bir görünüme kavuşmanızı sağlıyoruz.

Yalova Salman Çiçekçilik olarak 1980 yılından bu yana çiçekçilik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Hizmete başladığımız günden bugüne kaliteliyi önemseyen bakış açımız ve müşteri ilişkilerindeki hassasiyetimizle 2000’li yıllarda ismimizi duyurduk sektörde öncü isimlerden biri olmayı başardık. Yalova’da bulunan 20 dönümlük kapalı seramızda çiçek üretimi yapıyor, artından tüm Türkiye’ye dağıtım yaparak yüzleri güldürmeyi başarıyoruz. Ayrıca toptan gül, toptan çiçek, kesme gül kesme çiçek dalında da en yüksek pazara sahip bir firmayız.

Mevsim çiçeklerinin bulunduğu bir gelin çiçeğiniz olsun istiyorsanız tasarımlarımızı renkli çiçekleri birleştirerek gerçekleştiriyoruz. Klasikleşmiş yapay çiçeklerin dışında doğal ve mis kokulu çiçeklerle doğal bir görünüme sahip olabileceksiniz. Gelin çiçeğinizle uyumlu damat yaka çiçeği ve saç aksesuarı tercihinizi de canlı çiçekten yana yapabilirsiniz.

Ürünlerimiz gül ağırlıklı olup farklı çiçek türlerimiz de bulunuyor. Düğün mekânı süslemenizde de kullanabileceğiniz kırmızı ve renkli gün, kutuda gül, sukulent, ortanca ve kasımpatılara bayılacağınızdan eminiz.

Muhteşem güzellikteki çiçekleri nasıl mı üretiyoruz.?

-Her bir aşamaya sevgimizi kattığımızı söyleyebiliriz. Sulama işlemlerini son teknoloji otomasyon sistemiyle gerçekleştiriyor. Sulamadaki düzenin kaliteyi beraberinde getirdiğini bildiğimizden dolayı bu süreçle yakından ilgileniyoruz.
- Uzman kişilerin verdiği program doğrultusunda bitkilerin ihtiyaç duyduğu elementleri gübreleme yoluyla düzenli olarak veriyoruz. Bakımını haftanın 7 günü aksatmadan yapıyor ve bu sayede çiçeklerin kalitesini ön plana çıkarıyoruz.
- İlaçlama da çok önemlidir. Ürünlerimizi sisleme yöntemiyle ilaçlıyor ve bu yöntemle ilacın bitkilerin tüm bölgelerine nüfuz etmesini sağlıyoruz.

Siz de canlı çiçeklerle özel günlerinize renk katmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Hürriyet Mah. Değirmenyolu Cad. No:31 Koruköy-Çınarcık/ YALOVA

  • Haritadaki Konumu

    Salman Çiçekçilik Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.