Gelin Çiçeği Modelleri, Gelin Buketleri

Renkli, taşlı, sıra dışı gelin buketleri, sade gelin çiçeği modelleri, gerçek ya da yapay gelin el buketlerinin tümü bu galerilerde! Nasıl bir buket istediğini karar vermek için mutlaka incele!Gelin Buketi ve Damat Yaka Çiçeği Uyumu Nasıl Yakalanır?

Gelin buketi modelleri ararken öncelikle canlı gelin çiçeklerini mi yoksa yapay çiçekleri mi seçeceksiniz buna karar vermeniz gerekiyor. Peki, canlı ya da yapay gelin buketi ile damat yaka çiçeğinin uyumu nasıl yakalanmalı? İster gelin buketinin bir minyatürünü isterseniz de buketin renklerinde farklı çiçekleri damat yaka çiçeği olarak kullanabilirsiniz. Kır düğünleri için canlı çiçeklerin temanızı güçlendireceğini unutmayın. Canlı gelin buketinin içinde yer alan minyatür çiçekler varsa bunları damat yaka çiçeği olarak da kullanabilirsiniz. Yapay gelin buketi için seçeneğiniz çok daha fazla. Gelin çiçeğinizin minyatür halini çiçekçinizden temin edebilirsiniz.

Yapma ve Canlı Gelin Çiçeği Modelleri Arasındaki Farklar

Yapma çiçekleri hatıra olarak yıllarca saklayabilirsiniz. Üstelik her mevsimde istediğiniz model çiçek de yaptırabilirsiniz. Canlı çiçekleri ise hatıra olarak saklayabileceğiniz süre sınırlıdır. Üstelik canlı çiçek tercihinde bulunurken düğününüzün olacağı mevsim özelliklerini göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız. Kesme çiçek modelleri narindir ve kullanırken dikkat etmeniz gereklidir. Yapma çiçekler ise kesme çiçeklere göre çok daha dayanıklıdır. Eğer nikah ve düğünü ayrı yapacaksanız nikah çiçeği modelleri için canlı çiçeklere yönelebilirsiniz. Düğün için de yapay çiçek modeli yaptırarak çiçek atma geleneğinde yapay olanı atabilirsiniz. Nişan çiçeğiniz için de büyük ve gösterişli bir aranjman yaptırabilirsiniz. Genel olarak nişan çiçeği modelleri yapay olanlardan tercih edilir. Bunun nedeni nişan çiçeğinin köşe çiçeği olarak ev dekorasyonda kullanılmak istenmesidir.

Nasıl bir gelin buketi yaptırmak istediğinize karar vermek için galerilerimizi inceleyerek fikir edinebilirsiniz. Beğendiğiniz modeller için çiçekçilerden fiyat teklifi alabileceğinizi unutmayın.

Şehrindeki Tüm Çiçekçiler

Gelin buketi ve mekan süslemeleri konusunda en iyi çiçekçileri incele ve iletişime geç! Firmaları Görüntüle
Çiçekçiler
Firmaları İncele
Gelin Buketi İndirimleri
Gelin El Çiçeği Fırsatlarını İncele
Gelin Buketi Önerileri
Doğru Seçim İçin İpuçlarını Oku