Çiçekçiler

Erzurum Çiçekçiler

Aşkale Arelyam Çiçek Evi

1 haftadan az

Aşkale Botanik Çiçek Evi

1 haftadan az

Aşkale Yuka Çiçekçilik

1 haftadan az

Merkez Doğa Çiçekçilik

1 haftadan az

Aşkale Çiçekçi Beyaz Gül

1 haftadan az

Merkez Kardelen Çiçekçilik

1 haftadan az

Aşkale Yaprak Çiçekçilik

1 haftadan az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gelin Çiçeği: Canlı Çiçek Mi Yoksa Yapay Mı?

Gelin çiçeği seçerken öncelikle çiçeğinizin yapay ya da canlı olmasına karar vermeniz gerekir. Bu kararı verirken, düğün mekanınızı ve tarzınızı göz önünde bulundurmanızı öneririz. Özellikle bahar ve yaz aylarında tercih etmenizi önereceğimiz canlı çiçeklerin en çok kır düğünü mekanlarına yakıştığını da bilmenizde fayda var. Doğayla iç içe olduğunuz bu düğün konseptinde, mis kokulu taze çiçeklerin size kendinizi enerji dolu hissettireceğine eminiz. Rengarenk çiçeklerden oluşan bu aranjman ile estetik bir görünüm kazanacağınızı da bilmenizi istiyoruz. Mevsimin çiçek seçiminde önemli bir rol oynadığını da bilmelisiniz. Burada unutmamanız gereken en önemli şey gelin buketinizin bir ömrü olduğudur. Canlı çiçeklerle yaptırılan bir gelin el çiçeği hatıra olarak saklamaya elverişli olmayacaktır.

Yapay çiçekleri sonbahar ve kış aylarında yapılacak düğünler için önerebiliriz. Özellikle salon düğünlerinde oldukça sık tercih edilen yapay gelin buketi, klasik gelinliklerin de tamamlayıcısı oluyor. Yapay çiçekleri canlı çiçeklerden ayıran en önemli özellik dilediğiniz renkte ve dilediğiniz seçenekte çiçekleri bulabilecek olmanız. Özellikle farklı özel tasarım çiçeklerde(https://dugun.com/cicekciler/modelleri/farkli-tasarimlar/508) sıklıkla karşımıza çıkan yapay çiçekleri uzun yıllar saklayabileceğinizi de unutmamalısınız. Daha sonrasında evinizde aksesuar olarak değerlendirebileceğiniz bir gelin çiçeği manevi açıdan oldukça hoş olabilir.

Erzurum’da gelin çiçeği ararken canlı ya da yapay gelin çiçeği isteğinize göre firma aramanız gerektiğini unutmayın. Bazı özel tasarım firmaları yalnızca yapay çiçek çalışırken bazıları da yalnızca canlı çiçek satışı yapabilirler. Bu nedenle profillerini incelediğiniz firmalarla iletişime geçmenizi ve isteğiniz doğrultusunda fiyat teklifleri almanızı öneririz.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler