Çiçekçiler Ankara

Atölye No 22

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Atölye No 22 Özellikler

Teslim Süresi
2 hafta
Özellikler
Özel tasarım

Atölye No 22 Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Damat yaka çiçeği

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Atölye No 22 Hakkında

Göz kamaştırıcı bir gelin olmanızı sağlayan en önemli unsurların başında gelen el çiçeğinizi seçerken sizi anlayacak ve başarılı tasarımlara imza atan bir yerle çalışmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Ankara gelin çiçeği satan yerler arasında farkımızı ortaya koymaya başardığımız Atölye No 22’de beklentilerinizi karşılayan bir hizmet almaya şimdiden hazır olun!

Uzun zamandır birlikte çalışan profesyonel bir ekibiz. Yılların kazandırdığı tecrübeler doğrultusunda size başarıyla hizmet veriyoruz. Gelin çiçeği hizmetlerimizin yanı sıra damat yaka çiçeği, organizasyonlarda mekan süslemesi ve araç süslemesi gibi çalışmalarımız da bulunuyor.

Hizmet almadan önce sizinle bir araya gelerek zevklerinizin neler olduğunu ayrıntılı olarak öğreniyoruz. Tasarımlarımızdan da örnekler göstererek hizmet kalitemize dair fikir sahibi olmanızı sağlıyoruz. Kararsız kaldığınız noktalarda ise size gereken yönlendirmeleri yaparak doğru seçimler yapmanıza yardımcı oluyoruz.

Gelinliğiniz sadeyse çiçeğin ön plana çıkması için gösterişli modelleri tercih etmelisiniz. Eğer gelinliğiniz ihtişamlıysa o zaman sade bir çiçek tercih ederek aradaki dengeyi sağlamalısınız. Çiçeklerin anlamları, kullanıldığı alanlar, mitolojik hikayeler ve renklerin anlamları gibi çeşitli detayları sizinle paylaşarak model tercihi konusunda yardımcı oluyoruz. Kurdele, inciler, boncuklar, parlak taşlar, tüller ve tüyler çiçekleri süslerken kullandığımız ürünlerimizden bazıları.

Çiçeklerimizin tümü özel tasarım olduğu için kişiye özel bir hazırlık sürecimiz bulunuyor. İstediğiniz modele karar verdikten sonra yaklaşık iki haftalık bir hazırlık sürecinin ardından size çiçeğinizi teslim ediyoruz.

Siz de Ankara’da gelin çiçeği nereden alınır diye uzun uzun düşünüyor ve kendinize bir yanıt arıyorsanız sağladığımız imkanları öğrenmek ve fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa üzerinde yer alan iletişim formu, telefon numarası ve mail adresi kolayca bize ulaşmanızı sağlayan araçlarımız. Sizinle en kısa sürede tanışmayı diliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Merkez İstanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.