Serenat Flowers & Event

E-posta Gönder

Çiçekçiler

Kategori

4 hafta

Teslim Süresi

Özel Tasarım

Özellikler

Çankaya, Ankara

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Genel Özellikler

  • Teslim Süresi 4 hafta

Özellikler

  • Özellikler Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat, Yapay Çiçek, Şehir Dışında Hizmet

Sorular

  • Hizmet içeriğiniz nedir? Damat yaka çiçeği, Gelin buketi
  • Kullandığınız aksesuarlar neler? İnci Boncuk, Kozalak, Broş, Deniz Yıldızı, Deniz Kabuğu

Önerilen Firmalar

Linda Flower & Coffee
7 10

Çankaya

Linda Flower & Coffee

1 haftadan az
Özel Tasarım

Hakkında

Ankara’da özel günleriniz için gerekli olan tüm çiçek aksesuarlarını sağlayabileceğiniz bir firma arıyorsanız sizi Serenat Flowers’a bekliyoruz. Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirme yolunda atacağınız ilk adımlarda nişan, söz, kız isteme, evlilik teklifi, kına eğlencesi ve düğün gibi özel davetleriniz için beğenileriniz doğrultusunda size yardımcı oluyoruz. Düğün gibi süreçlerin çok telaşlı geçtiğinin ve ayrıntılarla dolu olduğunun farkındayız. Amacımız tüm bu süreç içerisinde sizi rahatlatmak ve sizin yerinize bir şeylerle uğraşmak olduğunu bilmenizi isteriz.

Serenat Flowers’da profesyonel bir ekiple çalışıyor ve ihtiyaçlarınıza yönelik analitik çözümlerle karşınıza çıkıyoruz. Ne kadar istek beklentiniz varsa göz önünde bulunduruyor, tamamen zevkinize göre tasarlanmış özgün içeriklerle karşınıza çıkıyoruz. Kız isteme, lobby çiçeği, yapay dekor, tasarım çiçekler, gelin buketi, aranjmanlar ve yapay ağaçlar gibi çeşitli hizmetlerimizi size başarılı bir şekilde sağlıyoruz. Birbirinden güzel modellerimizi ister masa üstlerinde isterseniz de gelin yolunda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sadece renkli çiçekleri bir araya getirmiyor aynı zamanda küçük aksesuarlarla da görsel olarak ürünlerimize zenginlik katıyoruz. Küçük dokunuşların yarattığı büyük etkiye fazlasıyla inanıyor ve size yardımcı olmak istiyoruz.

Yaptığımız işin ne derece önem taşıdığını iyi biliyor ve yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler doğrultusunda size destek oluyoruz. Karşımız çıkan her çiftte kendimizi fazlasıyla geliştiriyor, elde ettiğimiz tüm deneyimleri bir sonraki çifte aktarıyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin sadece bunlarla sınırlı kaldığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Mutluluğunuz bizim en büyük kazancımız. Siz de Serenat Flowers Ankara’nın ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanmak isterseniz yapmanız gereken tek şeyin bize ulaşmak olduğunu bilmelisiniz. Peki bize nasıl ulaşacaksınız? Sayfa üzerinde yer alan iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak çok kolay bir şekilde bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Gamze Uzun

  • Adres: Oğuzlar Mah. Türk Ocağı Caddesi 56/C Balgat-ÇankayaYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!