Düğün Mekanları

Şehrindeki tüm düğün mekanları, Düğün.com'a özel indirimler ve düğün mekanı seçerken bilmen gereken her şey Düğün.com'da. Firmalara göz at, indirimleri incele, beğendiklerinle iletişime geç!

1298 Düğün Mekanı arasından hayalindeki Mekanı seç:
İstanbul’da Tarihi Düğün Mekanları, Kasır ve Saray Düğünleri

İstanbul’da Düğün Yapabileceğiniz Tarihi Düğün Mekanları: Kasırlar, Saraylar ve Yalılar!

Oku
Nikah Sonrası Eğlence ve Yemek için Mekan Önerileri

Düğünden Arttıralım Balayına Katalım Hesabı Yapan Çiftlere Nikah Sonrası Eğlence ve Yemek için 8 Mekan Önerisi!

Oku
Seçim Yapmakta Zorlanan Çiftlere Anadolu Yakası Kır Düğünü Mekanları

İstanbul'un Dingin Yüzü Anadolu Yakasından Doğa ile İç İçe 7 Kır Düğünü Mekanı Önerisi!

Oku
Sıcacık Restoran Düğünleri

İstanbul'da Sıcak, Samimi ve Mütevazı Bir Restaurant Düğünü için 8 Mekan Önerisi!

Oku
Tüm Yazıları Görüntüle

Düğün Mekanı Nasıl Seçilmeli?

Evlenmeye karar verdikten sonra ilk yapmanız gereken şey en uygun tören tarihini belirlemek olmalıdır. Ardından şehirlere göre tüm alternatifleri bir araya topladığımız düğün mekanları sayfalarını inceleyerek en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Düğün yerleri arasında seçim yapmanın ilk adımı ne istediğinize karar vermektir. Sabırsızlıkla beklediğiniz o gün hayallerinizde nasıldı? Kendinizi her zaman büyük bir balo salonunun merdivenlerinden beyazlar içinde süzülürken mi hayal ettiniz; yeşilin en güzel tonları arasında bir kır düğünü gelini olarak mı?

Hayallerinizi gerçekleştirebilmek için sonraki adımda hangi mevsimde evleneceğinizi planlamalısınız. Hem klasik hem de her daim moda olmayı başaran, ferah düğün mekanlarından havuz başı düğün alternatifi bahar ve yaz için idealdir. İlerleyen aylarda ise bir kış düğünü yapabilir, her geçen gün daha profesyonel hizmet vermeye başlayan düğün salonları seçeneğini göz önünde bulundurabilirsiniz.

Sonraki adımda ise davetli sayınıza ve bütçenize karar vermeniz seçim yapmanıza yardımcı olacaktır. Tercihiniz samimi bir törenden yanaysa aile arasında bir düğün yemeği organize edebilirsiniz.Yemeğin lezzeti ve kalitesinden ödün vermek istemiyorsanız; davetli sayınızı az tutarak, sıcak ama şık bir restoranda yapacağınız yemekli düğün tam size uygun olacaktır.

Tercihiniz hangisinden yana olursa olsun, yaşadığınız şehrin özelliklerine göre mekanlar bulabilir ve farklı bir konsept ile misafirlerinize dillerinden düşüremeyecekleri bir akşam yaşatabilirsiniz. Örneğin İstanbul’da yaşıyorsanız İstanbul düğün mekanları arasından boğaz manzarası olan bir alternatifi seçebilirsiniz.

Ayrıca daha önce katıldığınız davetlerde içinize sinen nişan mekanları var ise, yetkililer ile görüşerek daha büyük davetler için uygun olup olmadıklarını sorabilirsiniz.

İncelediklerim
TÜMÜ