Erzurum Düğün Mekanları ve Fiyatları

Erzurum'un en güzel düğün mekanları Düğün.com'da! Hayalin ister bir kır düğünü olsun, ister otel düğünü, hayalini gerçekleştirmek için tek bir tık yeterli! Hemen mekanları incele ve beğendiğin firmalardan fiyat teklifi al!

Esnek sözleşme Düşler Sarayı

Aziziye

Düşler Sarayı

Erzurum’da aradan yıllar geçse bile aklınıza geldiğinde tebessümle anacağınız bir düğün hayata geçirmek mi istiyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise sizi Düşler Sarayı’na bekliyoruz! 1991 yılından beri...

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

4 yorum

14
2
4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Tüm Şehirler Düğün Mekanları


Erzurum Düğün Mekanları Fiyatları
İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
Yakutiye 131 43 TL 5.633 TL
Palandöken 260 57 TL 14.820 TL
Aziziye 437 50 TL 21.850 TL
Oltu 750 10 TL 7.500 TL

‘Evet’ dedin ve uzun zamandır düşlediğin o günün hayallerini kurmaya başladın; evleniyorsun! Her şey güzel ama elini çabuk tut ve düğün tarihini hemen belirle. Çünkü istediğin mekanda istediğin tarihte düğününü yapabilmen için düşündüğün tarihten en az on ay önce mekan araştırmaya başlamalısın. Düğün mekanlarının doluluk oranının çok fazla olduğunu unutma.

Mekan seçiminde ise işine yarayacak ufak birkaç ipucu var. Nasıl bir düğün istediğine bağlı olarak kır düğünü mekanı mı seçeceksin yoksa balo salonunda mı evleneceksin bu çok önemli. Bu yüzden seçtiğin mevsimin koşullarını göz önünde bulundurmayı unutma. Ayrıca sürprizlerle karşılaşmamak için mekanın havalandırma ve klima sistemi, otopark ve vale hizmeti, servis garantisi ve davetli sayısını karşılayıp karşılayamayacağı gibi özelliklerini mutlaka sormalısın.