Erzurum Düğün Mekanları

Erzurum'un en güzel düğün mekanları Düğün.com'da! Hayalin ister bir kır düğünü olsun, ister otel düğünü, hayalini gerçekleştirmek için tek bir tık yeterli! Hemen mekanları incele ve beğendiğin firmalardan fiyat teklifi al!

42 firma

Düşler Sarayı

Aziziye

Düşler Sarayı

Erzurum’da aradan yıllar geçse bile aklınıza geldiğinde tebessümle anacağınız bir düğün hayata geçirmek mi istiyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise sizi Düşler Sarayı’na bekliyoruz! 1991 yılından beri...

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

500-750 kişi

Yemekli Kapasite

15 1 3
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları

‘Evet’ dedin ve uzun zamandır düşlediğin o günün hayallerini kurmaya başladın; evleniyorsun! Her şey güzel ama elini çabuk tut ve düğün tarihini hemen belirle. Çünkü istediğin mekanda istediğin tarihte düğününü yapabilmen için düşündüğün tarihten en az on ay önce mekan araştırmaya başlamalısın. Düğün mekanlarının doluluk oranının çok fazla olduğunu unutma.

Mekan seçiminde ise işine yarayacak ufak birkaç ipucu var. Nasıl bir düğün istediğine bağlı olarak kır düğünü mekanı mı seçeceksin yoksa balo salonunda mı evleneceksin bu çok önemli. Bu yüzden seçtiğin mevsimin koşullarını göz önünde bulundurmayı unutma. Ayrıca sürprizlerle karşılaşmamak için mekanın havalandırma ve klima sistemi, otopark ve vale hizmeti, servis garantisi ve davetli sayısını karşılayıp karşılayamayacağı gibi özelliklerini mutlaka sormalısın.