Düğün Mekanı Galerileri

Kır alanından teknelere, otellerden tarihi mekanlara, sosyal tesislerden kulüp ve davet alanlarına kadar tüm düğün mekanı fotoğraflarını incele, kararını ver!

Düğün Mekanı Süsleme Önerileri

Hangi düğün mekanında evlenecek olursanız olun, mekan süslemesini yapmadan önce, düğününüzün konseptinin ne olacağına karar vermenizi öneririz. Mekana ve sizin tarzınıza uygun bir konsept belirleyerek, hem zevkinizi konuklarınıza yansıtmış olabilirsiniz hem de düğünüzün bütününde ahenkli bir görüntü elde edebilirsiniz. Düğün mekanınızı süslerken işte belirlediğiniz bu konsepte ve mekana uygun süsleme yapılmalıdır. Örneğin kışın bir otelin balo salonunda düğün yapmayı hayal ediyorsanız ve düğün konsepti olarak da kış temasını seçtiyseniz, masa ortası süsü olarak kocaman cipsy çiçekler kullanarak, kartopu efekti yaratabilirsiniz. Bunun yanı sıra sandalye süslemelerinde beyaz tüllerden faydalanılabilir ve renkte kontrast yaratmak için de sandalyelerin kenarlarına renkli çiçekler yerleştirilebilir. Kış düğünlerine ilişkin daha fazla bilgi almak isterseniz ilgili makalemizi okuyabilirsiniz.

Bir yaz düğünü yapacaksanız ve tercihinizi kır düğününden yana kullandıysanız, düğün temanızı gökkuşağı olarak belirleyebilir ve tüm düğün mekanını gökkuşağı renkleriyle donatabilirsiniz. Bembeyaz masalarda gökkuşağı renklerinin kullanıldığı peçeteler kullanılabilir, sandalyeler rengarenk seçilebilir. Ayrıca kır düğününün en güzel dekoru olan ağaçların arasına renkli fenerler asılabilir, gökkuşağı renklerinden kumaşlar ile gelin-damat yolu süslemeleri yapılabilir.

Düğün Mekanı Nasıl Düzenlenmeli?

Düğün mekanınızı düzenlerken, mekan sahibinizden destek alabileceğiniz gibi, ışık, ses ve sahne düzenleme hizmetleri sunan bir organizasyon firması ile de görüşebilirsiniz. Kaliteli bir ses sistemi, etkileyici ışık şovları ve doğru bir sahne düzenlemesiyle davetlileriniz ve siz düğününüzde unutulmaz bir geceye imza atabilirsiniz. Eğer hala düğün yapacağınız mekana karar veremediyseniz, bulunduğunuz sayfada düğün mekanı galerilerini inceleyerek, fikir alabilirsiniz. Düğün mekanları firma sayfasından şehrinizdeki firmaları listeleyerek, dilediklerinizden ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi de unutmamalısınız.