Eğirdir Hayalkent Beach Restaurant

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Merkez Gözde Balık Evi

50 - 150 Kişi
750 - 1.000 TL

Merkez Isparta Konya Mutfağı

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Merkez David People Isparta

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Merkez Böcüzade Düğün Salonu

1.500 - 2.000 TL

Merkez Kebapçı Kadir

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Merkez İsperlos Yaşam Parkı

200 - 875 Kişi
250 TL'den az

Eğirdir Kroisos Lake Resort Otel

1.000 - 1.500 TL

Merkez Barida Hotels Roof Restaurant

50 - 50 Kişi
750 - 1.000 TL

Merkez Ayazmana Kır Bahçesi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Merkez Gizli Bahçe

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Merkez Panorama Cafe

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Merkez Iyaşpark Otel

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Merkez Oğuz Baran Restaurant

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Merkez Tempo Park

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Merkez Tempo Park Wedding & Convention Center

100 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Yalvaç Yalvaç Öğretmenevi

500 - 750 TL

Merkez Aşiyan Gemi

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Eğirdir Yeşil Ada Big Fish Restaurant

50 - 150 Kişi
750 - 1.000 TL

Merkez Diva Garden Palas

200 - 2500 Kişi
250 TL'den az

Merkez Hacıbenlioğlu Kebap Salonu

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Merkez Ada Kır Düğünü

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Merkez Ayazmana Kır Bahçesi

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Merkez Modapark Kongre ve Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Merkez Ferah Kebap Salonu

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Yalvaç Masır Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
250 TL'den az

Merkez Barida Hotels

100 - 625 Kişi
250 - 500 TL

Merkez Öz Gaziantep Sofrası

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Merkez Tıp Lokali

750 - 1.000 TL

Merkez Barida Hotels

100 - 1500 Kişi
250 TL'den az

Merkez Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Merkez Semazen Restaurant

50 - 75 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Isparta Düğün Mekanları

Türkiye’nin Akdeniz iklimine sahip ılıman şehirlerinden olan Isparta, doğal güzellikleri ve şehir merkeziyle çiftler tarafından düğün için tercih ediliyor. Isparta’nın yeşillik alanlarında ve göl çevresinde göz zevkinize hitap eden manzaraları bulabilirsiniz. Merkezi bir düğün tertip etmek isterseniz de şehrin kalabalık ilçelerindeki düğün mekanları ilginizi çekebilir. Isparta düğün mekanları çeşitlilik konusunda zengin.

Merkezde organize edilecek bir salon düğünü ya da şehrin göbeğinden uzakta sakin bir kutlama için önerebileceğimiz farklı ilçe ve mahalleler mevcut. Isparta Merkez, Atabey ve Eğirdir’in belirli bölgelerinde kapalı düğün salonları, düğün bahçeleri ve şık otel balo salonlarıyla rastlaşıyorsunuz. Isparta’nın büyük bir bölümü de göl çevresinde muazzam bir ambiyans sunuyor.

Eğirdir, Şarkikaraağaç, Senirkent ve Gelendost ilçelerinin belirli kesimlerinde yer alan göller huzurlu ve ferah bir düğün atmosferi sunuyor. Şehrin yüksek binalarının terasları ve sosyal tesisler de hayalinizdeki düğünü organize etmek için ideal olabilir. Hayaliniz her ne ise Isparta’da bunu gerçekleştirmeniz mümkün. Meşhur Isparta gülleriyle süslenmiş bir düğünü ister salonda ister bahçelerde tertip edebilirsiniz.

Isparta Düğün Mekanları Hizmetleri Neler?

Bir düğün mekanından beklentileriniz ve düğün için planladığınız detaylar ve organizasyon çok değişkenlik gösterebilir. Tüm düğün mekanları sahip oldukları hizmet paketleriyle sizlerin zevk ve ihtiyaçlarına göre esneklik sağlayabiliyor. Yine de genel olarak çoğu işletmenin sunduğu paketlerde aşağı yukarı birkaç ortak özellik var. Bu hizmetler bir düğünün olmazsa olmazları arasında.

 • Gelin süiti: Düğüne saatler kala rahatça hazırlanabilmeniz için tahsis edilen bu odadan çiftler diledikleri gibi faydalanabilirler. Çoğu düğün mekanı bu hizmeti sizlere sunuyor olacaktır.
 • Fotoğraf ve video: Bu hizmet bir organizasyonun olmazsa olmazlarından. Düğününüzde her anı unutulmaz kılmak için işletmeler tarafından sunulan fotoğraf ve video çekim ekibi hizmeti gün boyu sizler için çalışacak.
 • Yiyecek ve içecek: Siz ve misafirlerinizin damak zevkine hitap edecek ikramlar düğün boyu masalara servis edilecek. Meşrubat, alkol, kuru yemiş ve yemek gibi alternatifler arasından seçim yapabilirsiniz.
 • Menü tadımı: Düğünde servis edilecek yiyecekler konusunda risk almak istemiyorsanız mekanlar tarafından organize edilen menü tadımı etkinliğine mutlaka katılın. İşletmeler siz ve misafirlerinizin tercihlerini göz önünde bulundurarak hazırlık yapabilirler.
 • Vale hizmeti: Düğün hizmet paketine dahil olan bu servis sayesinde misafirleriniz düğünde gönül rahatlığıyla araçlarını teslim edebilirler. Park yeri sorunu olabilecek kalabalık bölgelerde bu özellik gönlünüzü fethedecektir.
 • Pasta merasimi: Düğün pastanızın hazırlanışından, uygun zamanda kesilmesine kadar her detay mekanlar tarafından sağlanacaktır.
 • Süslemeler: Törenin tüm ambiyans ve temasını etkileyecek bu önemli detay da mekanlar tarafından tahsis edilebilir. Sizin seçim ve isteklerinize göre organizasyon sorumluları kusursuz tasarımı yapıyor olacaklar.
 • Saydığımız temel ihtiyaçlar mekanların büyük bir çoğunluğu tarafından karşılanıyor. Elbette düğün paketlerinde farklı maddeler ve ekstralarla karşılaşmanız mümkün. Bunun dışında sizin arzularınızı göz önünde bulundurarak esneklik sağlamalarını talep edebilirsiniz. Normalde paketlere dahil olmayan bir hizmet, size özel olarak organize edilebilir ve gerektiği yerde dışardan firmalarla anlaşma sağlanabilir.

  Isparta Düğün Mekanları Fiyatları Nasıl?

  Düğün mekanlarının fiyatları birçok kritere bağlı olarak değişebildiği için minimum ya da maksimum fiyat aralığı vermek zor. Isparta’da organize edeceğiniz bir düğün: mekanın kapasitesi, tercih edeceğiniz hizmetler, mekanın saati ve günü gibi birçok konuyla son faturayı belli edecektir. Genel olarak fiyatlandırma sisteminin davetli sayısı üzerinden belirlendiğini de söylemek doğru olacaktır.

  Bazı mekanlar sundukları alanların maksimum kapasitesini göz önünde bulundurarak farklı fiyatlar sunmaktadırlar. Yani bir düğünü ne kadar butik ve samimi organize etmek isterseniz o kadar ekonomik bir tercih yapmış olursunuz. Konuklara düğünde ikram edilecek yiyecek içecek seçimleri de bu kişi başı fiyatlandırmayı belirleyecektir. Isparta düğün yemeği fiyatları bu soruları yanıtlanması üzerine belli olacaktır.

  Isparta’da hem yüksek fiyatlı çok şatafatlı bir düğün, hem de cebinizi yakmayacak ama şık ve unutulmaz bir düğün tertip etmeniz mümkün. Masraflarınızı minimuma indirgemenin birçok yolu var. Bazı lükslerden kaçınmanız şart değil. Mekanların erken rezervasyonda sundukları indirimli fiyatları yakalayabilirsiniz. Ya da farklı organizasyonları aynı yerde yaparak kampanyalı bir ücret ödeyebilirsiniz.

  Isparta’da Düğün Mekanı Seçerken Dikkat Edilecekler

  Her düğünün kendi teması ve kuralları var. Organizasyonun kendi çerçevesini belirlemek her şeyden önce yapmanızı tavsiye ettiğimiz bir konu. Yani konsept, gün, davetli sayısı ve içeriği ne kadar erken belirlersiniz ilerleyen süreç de sizin için o kadar zahmetsiz ilerler. Tercih ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra sizinle beraber yürüyecek bir mekan bulmanız çok kolay!

  Davetli sayınız çok kalabalık bir grubu ağırlayacağınızı gösteriyorsa mutlaka kapasitesi yüksek bir mekan kiralayın. İkram edilecek yiyeceklere çok önem veriyorsanız menü içeriğini öğrenmeden ve tadım yapmadan paket satın almamaya gayret edin. Ayrıca alanın yeterli büyüklükte bir pisti olduğundan ve ses-görüntü sistemlerinin hatasız çalıştığından emin olun. Bu bilgileri işletme sorumlularıyla konuşarak öğrenebilirsiniz.

  Eğer konsept konusunda kararsızsanız mekanların organizasyon sorumlularıyla görüşebilir ve beraber beyin fırtınası yapabilirsiniz. Bir mekanın profesyonel bir koordinasyon ekibinin olması hem fikir hem eylem aşamalarında hayat kurtarıcı olacaktır. Mutlaka işletmelerin sorumlularıyla anlaşabildiğinizden emin ol ve seçiminizde bunu önceliklendirin. Düğünün gerçekleşeceği tarihteki hava durumu ve saati göz önünde bulundurarak atmosferi beraber yaratabilirsiniz.

  Tüm İlçeler Düğün Mekanları

  Tüm Şehirler Düğün Mekanları

  Diğer Düğün Mekanları

  • Isparta Düğün Mekanları Fiyatları

   İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
   Merkez 300 250 TL 75.000 TL
   Eğirdir 150 500 TL 75.000 TL
   Yalvaç 200 150 TL 30.000 TL