Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:42 dakika

07.08.2020

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler için İstanbul düğün mekanları arasından harika mekanlar seçtim. Beğenin, bütçesini öğrenin, erkenden anlaşın, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın!

havuz başı düğün mekanları ve fiyatları

1- Cemile Sultan Korusu

Anadolu yakasında Kandilli tepelerinde konumlanan muhteşem bir manzaraya sahip Cemile Sultan Korusu, açık ve kapalı alanı bulanan havuz başı düğün mekanlarından biri.

Mekan, Boğaz manzarasının yanı sıra doğa ile iç içe olan mekan kır ve orman manzarasına da sahip. Bütün bu özellikleriyle havuz başında evlenmek isteyen çiftler için bulunmaz fırsat. Hepsini bir arada bulabileceğiniz bir seçenek.

Cemile Sultan Korusu'nu detaylı incelediğimiz yazımız da burada: Mavi ile Yeşilin Buluştuğu Nokta: Cemile Sultan Korusu

Cemile Sultan Korusu

Cemile Sultan Korusu gibi Anadolu yakasında yer alan mekanları buradan inceleyebilirsin: Anadolu Yakası Düğün Mekanları

2- Talia Garden

Talia Garden yine Anadolu yakasında Beykoz'da yer alan, geniş alana sahip bir mekan. Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler Beykoz’un yeşilliklerinde, şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzak olan bu mekanı çok sevecekler.

Yemekli kapasitesi 500-750 olan mekanın ekibinin de çok güler yüzlü olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Talia Garden

Bu mekanların manzarasına hayran kalacaksın: Boğaz’ın En Güzel Düğün Mekanları

3- Ortaköy Princess

Gelelim Avrupa Yakası'ndan bir mekana. Beşiktaş'ta bulunan Ortaköy Princess, doğa ile iç içe orman manzaralı bir mekan. Havuz başında, kır manzaralı bir düğün yapmak isteyen çiftler burayı değerlendirebilirler.

Yemekli kapasitesinin ortalama 300-400 olduğunu söyleyip, daha kalabalık davetli listesi olanlar için kokteyl yapmalarını öneriyorum.

Ortaköy Princess

Avrupa yakasındaki bütçeni sarsmayacak kır düğünü mekanlarına da göz at: Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları

4- Titanic Business Kartal Hotel

Kartal'da yer alan 5 yıldızlı otellerden biri olan Titanic Business Kartal Hotel, açık alan olarak hem terasını hem de havuz başını kullanabileceğiniz, kapalı alanda ise muhteşem bir balo salonunda düğün yapabileceğiniz bir mekan.

Ada manzaralı havuz başı bir düğünde yaklaşık 350 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsiniz.

Titanic Business Kartal Hotel

İstanbul'daki düğün mekanlarının fiyatlarını araştırdık ve senin için bir maliyet çıkardık: İstanbul’da Düğün Mekanı Fiyatları

5- Korupark İstanbul

İstanbul havuz başı düğün mekanları arasında yer alan Korupark İstanbul havuz başında bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler için birebir. Bahçeköy bölgesinde bulunan Korupark İstanbul, doğa ile iç içe ve orman manzaralı.

Açık hava kapasitesi 1.000'den fazla olan mekanın, kapalı salondaki kapasitesi ise 400-450 civarında. Damak tadına düşkün çiftler için belirteyim mekan, çok başarılı lezzetler ortaya çıkarıyor.

Korupark İstanbul

Davetli sayına uygun mekanları incelemek işini kolaylaştırır. Mesela en fazla 400 davetlisi olacak çiftlere özel mekanlar bu yazıda: İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

6- Dalyan Club

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlerin Anadolu yakasındaki tercihlerinden biri de Dalyan Club. Kadıköy, Fenerbahçe'de yer alan mekan, havuz başı özelliğinin yanı sıra bahçe manzarasına sahip ve yeşillikler içinde.

Dalyan Club, yemekli bir düğün organize edecekseniz 500, kokteyl ya da kokteyl prolonge düşünüyorsanız yaklaşık 1000 davetlinizi ağırlayabilecek kapasiteye sahip.

Dalyan Club mekanını detaylı incelediğimiz yazımız da burada: Şehrin Merkezinde Bir Kır Düğünü Mekanı: Dalyan Club

Dalyan Club

7- İTÜ Maçka Havuz Başı

Şehrin merkezinde, ulaşım ve otopark sorunu olmayan, yeşillikler içinde, üstelik Boğaz manzaralı bir mekan olan İTÜ Maçka Tesisleri, havuz başı düğün mekanları İstanbul seçenekleri arasında en hesaplı alternatiflerden bir tanesi.

Açık ve kapalı alanı bulunan mekanın havuz başı restoranı kış aylarında 120 kişilik bir kapalı salona, yaz aylarında ise 440 kişiye ulaşan açık hava kapasitesine sahip.

İTÜ Maçka Havuz Başı

Çiftlerimizin tecrübelerine kulak ver: Düğün.com Çiftlerinden Düğün Mekanı Önerileri

8- Yadinbey

İstanbul açık hava düğün mekanları arasında yer alan Yadinbey, havuz başı düğün mekanı olmanın yanı sıra aynı zamanda bir balo salonu alternatifi de sunuyor.

Açık hava maksimum kapasitesi 440 kişi olan mekanın dilersen de 90 ve 250 kişilik iki ayrı kapalı salonundan birini de tercih edebiliyorsun. Ayrıca 75-100 kapasiteli otopark imkanı da sunuyor.

Yadinbey

"Çok geniş alana ihtiyacım yok. Düğünüme en fazla 300 kişiyi çağırırım" diyorsan bu yazı tam senlik: İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

9- İstanbul Hakim Evi

Sarıyer'de bulunan İstanbul Hakim Evi, şehir merkezinde olmasına rağmen, doğa ile iç içe bir mekan. Yemek servisi olan mekanda organizasyon tarihinden önce tadım yapma imkanınız var. Değiştirmek istediğiniz lezzetler olursa böyle bir fırsat da sunuyorlar.

Açık ve kapalı alana sahip mekanda her iki alanın da ayrı ayrı kapasiteleri 200 ile 450 davetliyi ağırlamaya uygun.

İstanbul Hakim Evi

Restoran düğünü ve nikah sonrası yemeği için ortalama fiyatlar da burada: Şehir Şehir Restoran Düğünü Fiyatları!

10- İstanbul Yelken Kulubü

Kadıköy'de yer alan İstanbul Yelken Kulubü, 1952 yılından beri hizmet veriyor. Teras, havuz, bahçe ve kapalı balo salonu olmak üzere 4 farklı alan ve 4 farklı konsept seçenekleri bulunuyor. Bu alanlarda yemekli düzende 200 kişiden 450 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Ayrıca havuz başında düğününüzü yaptıktan sonra after parti için kapalı alana geçebiliyorsunuz.

İstanbul Yelken Kulubü

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlere önerdiğimiz mekanlar bunlar. Eğer daha fazla seçenek isterseniz İstanbul'daki tüm düğün mekanlarını inceleyebilirsiniz. Eminim ki içlerinden biri hayallerinizi gerçekleştireceğiniz yer olacak!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum