Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:04 dakika

09.02.2021

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler için İstanbul düğün mekanları arasından harika mekanlar seçtim. Beğenin, bütçesini öğrenin, erkenden anlaşın, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın!

havuz başı düğün mekanları ve fiyatları

1- Cemile Sultan Korusu

Anadolu yakasında Kandilli tepelerinde konumlanan muhteşem bir manzaraya sahip Cemile Sultan Korusu, açık ve kapalı alanı bulanan havuz başı düğün mekanlarından biri.

Mekan, Boğaz manzarasının yanı sıra doğa ile iç içe olan mekan kır ve orman manzarasına da sahip. Bütün bu özellikleriyle havuz başında evlenmek isteyen çiftler için bulunmaz fırsat. Hepsini bir arada bulabileceğiniz bir seçenek.

Cemile Sultan Korusu

Cemile Sultan Korusu'nu detaylı incelediğimiz yazımız da burada: Mavi ile Yeşilin Buluştuğu Nokta: Cemile Sultan Korusu

2- Talia Garden

Talia Garden yine Anadolu yakasında Beykoz'da yer alan, geniş alana sahip bir mekan. Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler Beykoz’un yeşilliklerinde, şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzak olan bu mekanı çok sevecekler.

Yemekli kapasitesi 500-750 olan mekanın ekibinin de çok güler yüzlü olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

Talia Garden

Talia Garden

Talia Garden

Firmayı İncele

3- Titanic Business Kartal Hotel

Kartal'da yer alan 5 yıldızlı otellerden biri olan Titanic Business Kartal Hotel, açık alan olarak hem terasını hem de havuz başını kullanabileceğiniz, kapalı alanda ise muhteşem bir balo salonunda düğün yapabileceğiniz bir mekan.

Ada manzaralı havuz başı bir düğünde yaklaşık 350 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsiniz.

Titanic Business Kartal Hotel

4- Korupark İstanbul

İstanbul havuz başı düğün mekanları arasında yer alan Korupark İstanbul havuz başında bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler için birebir. Bahçeköy bölgesinde bulunan Korupark İstanbul, doğa ile iç içe ve orman manzaralı.

Açık hava kapasitesi 1.000'den fazla olan mekanın, kapalı salondaki kapasitesi ise 400-450 civarında. Damak tadına düşkün çiftler için belirteyim mekan, çok başarılı lezzetler ortaya çıkarıyor.

Korupark İstanbul

5- İstanbul Yelken Kulübü

Kadıköy'de yer alan İstanbul Yelken Kulübü, 1952 yılından beri hizmet veriyor. Teras, havuz, bahçe ve kapalı balo salonu olmak üzere 4 farklı alan ve 4 farklı konsept seçenekleri bulunuyor. Bu alanlarda yemekli düzende 200 kişiden 450 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Ayrıca havuz başında düğününüzü yaptıktan sonra after parti için kapalı alana geçebiliyorsunuz.

İstanbul Yelken Kulubü

6- Elite World Asia

İstanbul'da Maltepe'de bulunan Elite World Asia, havuz başı düğün mekanı olmanın yanı sıra salon düğünü hayal edenlere de 1.000 metrekarelik görkemli ve zarif dekorasyonu ile dikkat çeken bir salon seçeneği sunuyor.

Açık ve kapalı alan seçenekleri bulabileceğin mekanda, havuz başında 200 ila 300 kişilik butik davetlere ev sahipliği yapabilirsin.

Elite World Asia

7- Grand Gala De Luxe

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlerin Avrupa yakasındaki tercihlerinden biri de Grand Gala De Luxe. Beylikdüzü'nde yer alan mekan, havuz başı özelliğinin yanı sıra bahçe manzarasına sahip ve yeşillikler içinde.

Grand Gala De Luxe, 2.000 kişiye kadar davetli ağırlayabilme imkanına sahip, geniş kapasitesiyle de dikkat çekiyor.

Grand Gala De Luxe

8- Revan Garden Davet

Küçükçekmece'de bulunan Revan Garden Davet, şehir merkezinde olmasına rağmen, doğa ile iç içe bir mekan. Yemek servisi olan mekanda organizasyon tarihinden önce tadım yapma imkanınız var. Değiştirmek istediğin lezzetler olursa böyle bir fırsat da sunuyorlar.

Açık ve kapalı alana sahip mekanda her iki alanın da ayrı ayrı kapasiteleri 500 ile 750 davetliyi ağırlamaya uygun.

Revan Garden Davet

9- Glory Pool Side Wedding Venue

Glory Pool Side Wedding Venue, ulaşım ve otopark sorunu olmayan, yeşillikler içinde, şık ve ferah, havuz başı düğün mekanları İstanbul seçenekleri arasında en hesaplı alternatiflerden bir tanesi.

Açık ve kapalı alanı bulunan mekanın kapalı salonu 300-400 , açık alanı ise 500-750 kişilik davetli kapasitesine sahip.

Glory Pool Side

10- Park Hotel Polonezköy

Gelelim Anadolu Yakası'ndan bir mekana. Beykoz'da bulunan Park Hotel Polonezköy, doğa ile iç içe orman manzaralı bir mekan. Havuz başında, kır manzaralı bir düğün yapmak isteyen çiftler burayı değerlendirebilirler.

Yemekli kapasitesinin ortalama 500-750 kişi olduğunu söyleyip, daha kalabalık davetli listesi olanlar için kokteyl yapmalarını öneriyoruz.

Park Hotel Polonezköy

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlere önerdiğimiz mekanlar bunlar. Eğer daha fazla seçenek isterseniz İstanbul'daki tüm düğün mekanlarını inceleyebilirsiniz. Eminim ki içlerinden biri hayallerinizi gerçekleştireceğiniz yer olacak!

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum