İstanbul'un Havuzbaşı Düğün Mekanları

Havuzbaşında düğün yapmak isteyen çiftler için İstanbul düğün mekanları arasından harika mekanlar seçtim. Beğenin, bütçesini öğrenin, erkenden anlaşın, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın!

Cemile Sultan Korusu

Boğaz'ın Anadolu Yakasında Kandilli tepelerinde konumlanan muhteşem bir manzaraya sahip Cemile Sultan Korusu, açık ve kapalı alanı bulanan havuz başı düğün mekanlarından biri. Boğaz manzarasının yanı sıra doğa ile iç içe olan mekan kır ve orman manzarasına da sahip. Bütün bu özellikleriyle havuzbaşında evlenmek isteyen çiftler için bulunmaz fırsat. Hepsini bir arada bulabileceğiniz bir seçenek.

cemilesultankorusu - Havuzbaşı boğaz manzaralı düğün mekanı

Sözbir Hotel

Sözbir Hotel yine Anadolu Yakasında Üsküdar merkezinde yer alan harika Boğaz manzarasına sahip bir mekan. Havuzbaşında düğün yapmak isteyen çiftler bu mekanın terasında adeta büyülenecekler, Yemekli kapasitesi 300-400 olan mekanda fotoğrafçı dışında catering, organizasyon gibi hizmetleri dışarıdan alma imkanınız var.

sozbir - Havuzbaşı teras

Cent Sosyal Tesisleri

Gelelim Avrupa Yakasından bir mekana. Sarıyer'de bulunan Cent Sosyal Tesisleri, doğa ile iç içe orman manzaralı bir mekan. Havuzbaşında, kır manzaralı bir düğün yapmak isteyen çiftlerin değerlendirebileceklerini düşündüğüm bir mekan. Yemekli kapasitesinin ortalama 400 olduğunu söyleyip, daha kalabalık davetli listesi olanlar için kokteyl yapmalarını önereyim.

cent - istanbul'un havuzbaşı düğün mekanları

Titanic Business Kartal Hotel

Kartal'da yer alan 5 yıldızlı otellerden biri olan Titanic Business Kartal Hotel, açık alan olarak hem terasını hem de havuzbaşını kullanabileceğiniz, kapalı alanda ise muhteşem bir balo salonunda düğün yapabileceğiniz bir mekan. Ada manzaralı havuzbaşı bir düğünde yaklaşık 350 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsiniz.

titanic - istanbul'un havuzbaşı düğün mekanları

BluVert

İstanbul havuz başı düğün mekanları arasında yer alan BluVert, havuzbaşında bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler için birebir. Tarabya Koru bölgesinde bulunan BluVert, doğa ile iç içe, orman manzaralı ve havuzbaşında bir düğün mekanı. Açık hava maksimum kapasitesi 600 olan mekanın, yemekli düzen kapasitesi ise 400-450 civarında. Damak tadına düşkün çiftler için belirteyim mekan, deneyimli marka Dudo Catering ile çalışıyor.

bluevert_dugun - Havuz başı düğün mekanlarından Bluvert

Dalyan Club

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlerin Anadolu yakasındaki tercihlerinden biri de Dalyan Club. Kadıköy, Fenerbahçe'de yer alan mekan, havuzbaşı özelliğinin yanısıra bahçe manzarasına sahip ve yeşillikler içinde. Dalyan Club, yemekli bir düğün organize edecekseniz 500, kokteyl ya da kokteyl prolonge düşünüyorsanız yaklaşık 1000 davetlinizi ağırlayabilecek kapasiteye sahip.

dalyan_club_dugun - Havuz başı düğün mekanı örneği

İTÜ Maçka Havuzbaşı

Şehrin merkezinde, ulaşım ve otopark sorunu olmayan, yeşillikler içinde, üstelik boğaz manzaralı bir mekan olan İTÜ Maçka Tesisleri, havuz başı düğün mekanları İstanbul seçenekleri arasında en hesaplı alternatiflerden bir tanesi. Açık ve kapalı alanı bulunan mekanın Havuzbaşı Restoran'ı kış aylarında 120 kişilik bir kapalı salona, yaz aylarında ise 440 kişiye ulaşan açık hava kapasitesine sahip. Ayrıca aklınızda bulunsun, menüler içeriklerine göre ortalama 65-100 TL arasında değişiyor. Elbette fiyat sizin taleplerinize göre artıyor.

macka_havuzbasi_dugun - Havuz başı düğün mekanlarından İTÜ Maçka mekan örneği

Marma Otel İstanbul

Havuz başı düğün isteyen çiftlerin, orman manzarası bonusuyla inceleyebilecekleri mekanlardan biri de Marma Otel İstanbul. Maltepe Üniversitesi, Marmara Eğitim Köyü Yerleşkesi’nde bulunan Marma Otel, havuzbaşında yemekli düzende 450, kokteyl düzende ise 750 kişi kapasiteye sahip. Ayrıca düğün paketinin içine dahil olan Marma Spa‘da gelin hamamı ve masaj için özel indirim imkanlarından faydalanmayı unutmayın.

marma_otel_dugun - Havuz başı düğün seçeneği için mekan düzeni

Oba Club

İstanbul açık hava düğün mekanları arasında yer alan Oba Club, havuzbaşı düğün mekanı olmanın yanısıra aynı zamanda bir kır düğünü mekanı alternatifi de sunuyor. Açık hava maksimum kapasitesi 1500 olan mekan, göl manzarasına da sahip. Ayrıca 200 kişilik otopark imkanı da sunuyor.

oba_club_dugun - Havuz başı düğün mekanı masa düzeni ve konsept örneği

Doğa Koleji Sosyal Tesisleri

Kartal'da bulunan Doğa Koleji, şehir merkezinde olmasına rağmen, doğa ile iç içe orman manzaralı bir mekan. Yemek servisi olan mekanda catering, fotoğrafçı, organizasyon firması gibi yan hizmetleri dilerseniz dışardan alma imkanınız var. Açık hava kapasitesi olan mekanın kapalı alanda ağırlayabileceğiniz davetli sayısı ise 80.

doga - istanbul'un havuzbaşı düğün mekanları

Şehrindeki 1234 Düğün Mekanı Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (0)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.