Havuz Başı Düğün Mekanları ve Fiyatları

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

3:37 dakika

01.04.2019

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler için İstanbul düğün mekanları arasından harika mekanlar seçtim. Beğenin, bütçesini öğrenin, erkenden anlaşın, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanın!

havuz başı düğün mekanları ve fiyatları

1- Cemile Sultan Korusu

Anadolu yakasında Kandilli tepelerinde konumlanan muhteşem bir manzaraya sahip Cemile Sultan Korusu, açık ve kapalı alanı bulanan havuz başı düğün mekanlarından biri.

Mekan, Boğaz manzarasının yanı sıra doğa ile iç içe olan mekan kır ve orman manzarasına da sahip. Bütün bu özellikleriyle havuz başında evlenmek isteyen çiftler için bulunmaz fırsat. Hepsini bir arada bulabileceğiniz bir seçenek.

Cemile Sultan Korusu'nu detaylı incelediğimiz yazımız da burada: Mavi ile Yeşilin Buluştuğu Nokta: Cemile Sultan Korusu

Cemile Sultan Korusu

Cemile Sultan Korusu gibi Anadolu yakasında yer alan mekanları buradan inceleyebilirsin: Anadolu Yakası Düğün Mekanları

2- Sözbir Hotel

Sözbir Hotel yine Anadolu yakasında Üsküdar merkezinde yer alan harika Boğaz manzarasına sahip bir mekan. Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftler bu mekanın terasında adeta büyülenecekler.

Yemekli kapasitesi 300-400 olan mekanda fotoğrafçı dışında catering, organizasyon gibi hizmetleri dışarıdan alma imkanınız da bulunuyor.

Sözbir Hotel

Bu mekanların manzarasına hayran kalacaksın: Boğaz’ın En Güzel Düğün Mekanları

3- Cent Sosyal Tesisleri

Gelelim Avrupa yakasından bir mekana. Sarıyer'de bulunan Cent Sosyal Tesisleri, doğa ile iç içe orman manzaralı bir mekan. Havuz başında, kır manzaralı bir düğün yapmak isteyen çiftler burayı değerlendirebilirler.

Yemekli kapasitesinin ortalama 400 olduğunu söyleyip, daha kalabalık davetli listesi olanlar için kokteyl yapmalarını öneriyorum.

Cent Sosyal Tesisleri

Avrupa yakasındaki bütçeni sarsmayacak kır düğünü mekanlarına da göz at: Uygun Fiyatlı Avrupa Yakası Kır Düğünü Mekanları

4- Titanic Business Kartal Hotel

Kartal'da yer alan 5 yıldızlı otellerden biri olan Titanic Business Kartal Hotel, açık alan olarak hem terasını hem de havuz başını kullanabileceğiniz, kapalı alanda ise muhteşem bir balo salonunda düğün yapabileceğiniz bir mekan.

Ada manzaralı havuz başı bir düğünde yaklaşık 350 kişiye kadar davetli ağırlayabilirsiniz.

Titanic Business Kartal Hotel

İstanbul'daki düğün mekanlarının fiyatlarını araştırdık ve senin için bir maliyet çıkardık: İstanbul’da Düğün Mekanı Fiyatları

5- BlueVert Cent Tesisleri

İstanbul havuz başı düğün mekanları arasında yer alan BlueVert Cent Tesisleri havuz başında bir kır düğünü yapmak isteyen çiftler için birebir. Tarabya Koru bölgesinde bulunan BlueVert Cent Tesisleri, doğa ile iç içe ve orman manzaralı.

Açık hava maksimum kapasitesi 600 olan mekanın, yemekli düzen kapasitesi ise 400-450 civarında. Damak tadına düşkün çiftler için belirteyim mekan, deneyimli marka Dudo Catering ile çalışıyor.

BlueVert Cent Tesisleri

Davetli sayına uygun mekanları incelemek işini kolaylaştırır. Mesela en fazla 400 davetlisi olacak çiftlere özel mekanlar bu yazıda: İstanbul’da 300-400 Kişilik Düğün Mekanları

6- Dalyan Club

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlerin Anadolu yakasındaki tercihlerinden biri de Dalyan Club. Kadıköy, Fenerbahçe'de yer alan mekan, havuz başı özelliğinin yanı sıra bahçe manzarasına sahip ve yeşillikler içinde.

Dalyan Club, yemekli bir düğün organize edecekseniz 500, kokteyl ya da kokteyl prolonge düşünüyorsanız yaklaşık 1000 davetlinizi ağırlayabilecek kapasiteye sahip.

Dalyan Club mekanını detaylı incelediğimiz yazımız da burada: Şehrin Merkezinde Bir Kır Düğünü Mekanı: Dalyan Club

Dalyan Club

7- İTÜ Maçka Havuz Başı

Şehrin merkezinde, ulaşım ve otopark sorunu olmayan, yeşillikler içinde, üstelik Boğaz manzaralı bir mekan olan İTÜ Maçka Tesisleri, havuz başı düğün mekanları İstanbul seçenekleri arasında en hesaplı alternatiflerden bir tanesi.

Açık ve kapalı alanı bulunan mekanın havuz başı restoranı kış aylarında 120 kişilik bir kapalı salona, yaz aylarında ise 440 kişiye ulaşan açık hava kapasitesine sahip.

İTÜ Maçka Havuz Başı

Çiftlerimizin tecrübelerine kulak ver: Düğün.com Çiftlerinden Düğün Mekanı Önerileri

8- Oba Club

İstanbul açık hava düğün mekanları arasında yer alan Oba Club, havuz başı düğün mekanı olmanın yanı sıra aynı zamanda bir kır düğünü mekanı alternatifi de sunuyor.

Açık hava maksimum kapasitesi 1.500 kişi olan mekan, göl manzarasına da sahip. Ayrıca 200 kişilik otopark imkanı da sunuyor.

Oba Club

"Bu kadar geniş alana ihtiyacım yok. Düğünüme en fazla 300 kişiyi çağırırım" diyorsan bu yazı tam senlik: İstanbul'da 200-300 Kişilik Düğün Mekanları

9- Doğa Koleji Sosyal Tesisleri

Kartal'da bulunan Doğa Koleji, şehir merkezinde olmasına rağmen, doğa ile iç içe orman manzaralı bir mekan. Yemek servisi olan mekanda catering, fotoğrafçı, organizasyon firması gibi yan hizmetleri dilerseniz dışardan alma imkanınız var.

Açık hava kapasitesi 300 olan mekanın kapalı alanda ağırlayabileceğiniz davetli sayısı ise 80.

Doğa Koleji Sosyal Tesisler

Restoran düğünü ve nikah sonrası yemeği için ortalama fiyatlar da burada: Şehir Şehir Restoran Düğünü Fiyatları!

10- Club Quartier Brunelle Moda

Kadıköy'de yer alan Club Quartier Brunelle Moda, 10.000 m2’lik yemyeşil tarihi bahçesinde düğün organizasyonları düzenliyor.

Mekanın açık ve kapalı alanı mevcut. Havuz başında düğününüzü yaptıktan sonra after parti için kapalı alana geçebilirsiniz.

Club Quartier Brunelle Moda

Havuz başında düğün yapmak isteyen çiftlere önerdiğimiz mekanlar bunlar. Eğer daha fazla seçenek isterseniz İstanbul'daki tüm düğün mekanlarını inceleyebilirsiniz. Eminim ki içlerinden biri hayallerinizi gerçekleştireceğiniz yer olacak!

Düğün Mekanları

Şehrindeki en iyi Düğün Mekanı firmaları burada!

Her 2 çiftten biri aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün Mekanları

Sıradaki Makaleler

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanı Firmaları

Düğün Mekanı kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum